1 z 10 ľudí vo vzťahu berie jedenie McDonaldu bez toho druhého horšie ako neveru

Takéto veci sa predsa nerobia.

Zdroj: Shutterstock

Čo musí človek vo vzťahu urobiť, aby sa zaradil do kategórie kolosálnych kreténov, ktorí si lásku nezaslúžia ani len na obrázku? Vychrápať sa s tvojou sestrou a potom ležérne prehlásiť, že to bola nešťastná náhoda a vlastne o nič nejde? Predstierať vlastnú smrť? A potom si odísť váľať šunky niekde na Bahamy so sprievodom thajských prostitútok?

Najnovší prieskum, o ktorom píše portál Mirror, ukazuje, že to zase taká dráma vôbec byť nemusí. Stačí, keď si kúpi McDonald’s. Teda sám. Prieskum si zobral na paškál tisícku náhodných milovníkov rýchleho občerstvenia a snažil sa zistiť, ako ďaleko ich láska vlastne siaha. Považujú samojedenie McDonaldu vo vzťahu za niečo obdobné nevere?

© Shutterstock

Boli by schopní sa pre tento nehanebný čin so svojou polovičkou rozísť? A hlavne – bol prvý hryz obľúbeného burgeru po mesiacoch v karanténe lepší ako povýšenie v práci? Narodenie dieťaťa? Svadba? V tejto fáze je už asi jasné, ako to celé dopadlo a odpoveď na všetky položené otázky je – nech už je to akokoľvek bizarné – áno. 

Keď je burger viac ako prvorodené dieťa

Viac ako jeden z desiatich ľudí berie skutočnosť, že si ich partner doprial mastného potešenia bez nich, horšie ako neveru. Jeden z dvadsiatich by kvôli tomu bez váhania vzťah rovno ukončil. Jeden z piatich respondentov priznal, že vábivá chuť hovädzieho na jazyku ich potešila viac ako kariérny postup.

© Shutterstock

16 percent opýtaných prezradilo, že ich tento prvý hryz dostal viac ako narodenie prvorodeného dieťaťa, 13 percent ho dokonca povýšilo nad vlastnú svadbu. Je naozaj škoda, že sa nepýtali na milovanie – po týchto priznaniach vás to určite zaujíma tiež. A na záver sme si nechali to najlepšie. 46 percent respondentov (čo je podľa našich základných matematických znalostí takmer polovica) by sa radšej vzdalo alkoholu ako obedov v mekáči.

Zdroj: mirror.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 prípadov, keď herci a herečky stvárnili postavy výrazne rozdielneho veku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME