10 absurdných dôvodov, pre ktoré sa niektorí ľudia rozhodli, že sa rozvedú

Lebo nie je problém ako problém…

Dalo by sa povedať, že väčšinou sa páry rozchádzajú kvôli vážnym veciam. No práve teraz vám ukážeme, že existujú výnimky, ktoré si na rozvod našli naozaj divné a hlúpe dôvody. Dajte nám vedieť v komentári, ktorý z nich považujete za naozaj nezmyselný.

1. Sociálne siete

Imgur.com (https://imgur.com/gallery/RgbXk6L)

Na sociálnych sieťach dnes trávime naozaj obrovské množstvo času. Niektorým ľuďom však z toho vie sem-tam aj prepnúť. Jedna žena z Indie sa rozhodla, že sa so svojím manželom rozvedie, pretože nezmenil svoj stav na Facebooku na „ženatý“.

2. Špinavý riad

Depositphotos.com

Ako často sa hádate so svojou polovičkou kvôli špinavému riadu? Viete si predstaviť, že taký špinavý pohár môže byť príčinou rozpadu manželstva? Neveril tomu ani Matúš, no jeho manželka ho opustila, pretože neumýval poháre a špinavé ich nechával pri umývadle.

Myslela si, že je to znamenie jeho ľahostajnosti voči nej. Jej bývalý manžel povedal, že každým špinavým pohárom sa mu jeho ex vzďaľovala stále viac a viac, až to napokon skončilo žiadosťou o rozvod.

3. Ignorácia

pikabu.ru

Z celej duše nenávidím ľudí, ktorí si moje správy prečítajú, a nie sú schopní odpísať. A to hlavne vtedy, keď niečo súrne potrebujem. Určite mi však dáte za pravdu, že hoci je to otravné, určite to nie je dôvod na rozvod. Ale aj toto sa už stalo. Žena z Taiwanu sa so svojím mužom rozviedla kvôli tomu, že jej neodpisoval na správy. Tieto správy dokonca použila na súde ako dôkaz.

4. Zlé návyky

Imgur. com ( https://imgur.com/gallery/rlorVJA)

Miesto v rebríčku bizarných rozvodov si zaslúži aj táto žena z Kuvajtu. So svojím manželom sa rozviedla už po týždni manželstva a to kvôli tomu, že jedol hrach chlebom a nie vidličkou. Povedala, že tento stolovací návyk ju poriadne znechutil a už jednoducho nemohla takto ďalej.

5. Ďalší problém – oblečenie

Pikabu.ru ( https://pikabu.ru/story/ronaldu_podaril_golovkinu_futbolku_s_avtografom_4129900)

Ak máte za muža vášnivého futbalového fanúšika, môže to byť problém. Hlavne vtedy, ak mu operiete tričká s podpismi od jeho obľúbených futbalistov. Áno, aj toto sa stalo. Muž sa so svojou ženou reálne rozviedol, pretože mu oprala takéto tričká a všetky podpisy vybledli.

6. Make-up

Imgur.com (https://imgur.com/lCmfGzO)

Muž sa rozviedol len niekoľko dní po svadbe, kvôli tomu, že uvidel svoju manželku po prvý raz nenalíčenú. Všimol si, že už nevyzerá tak pekne ako pred svadbou. Svoju manželku obvinil, že ho klamala, pretože používala príliš veľa kozmetických produktov, vrátane umelých mihalníc.

7. Politické presvedčenie

Imgur.com (https://imgur.com/gallery/A94ELxw)

Viete si predstaviť, že by sa s vami rozviedol váš manžel len kvôli tomu, že sa rôznia vaše politické preferencie? Ani ja nie. V Kalifornii sa to však stalo. Gaile Mckornicková z Kalifornie opustila svojho muža po 22 rokoch manželstva, keď zistila, že jej drahá polovička vo voľbách podporila Donalda Trumpa.

8. Upratovanie

Depositphotos.com (https://ru.depositphotos.com/22577165/stock-photo-back-pain-bricklayer-bu)

Do zoznamu rozvod roka sa zapísal aj tento. V roku 2009 sa žena z Nemecka rozviedla so svojím mužom, pretože bol prehnane poriadkumilovný. Myslela si, že si na to zvykne, no keď zbúral a znovu postavil stenu kvôli tomu, že sa trošku zašpinila, povedala si, že toho už má naozaj dosť.

9. Milostné listy

Imgur.com (https://imgur.com/gallery/t3wbl)

Rozviesť sa dá aj vo vysokom veku. Presne to sa stalo v Taliansku. 99-ročný muž sa rozviedol so svojou ženou po manželstve, ktoré trvalo 77 rokov. Našiel jej ľúbostné listy, ktoré písala svojej tajnej láske – ešte v roku 1940. Žena sa ho snažila presvedčiť, nech to nechá tak, no jej manžel sa s tým nevedel zmieriť. A tak bolo o rozvode rozhodnuté.

10. Prezývka

depositphotos.com (https://ru.depositphotos.com/168959500/stock-photo-angry-woman-annoyed-by-not.html?utm_source=Adme&utm_medium=freesub&utm_campaign=RU-brand)

V roku 2009 sa istá žena rozviedla so svojím manželom po tom, čo našla svoje číslo v jeho telefóne pod prezývkou Guantanamo. Je to názov vojenského väzenia v Spojených štátoch. Urazila sa. Jej manžel sa márne pokúšal vysvetliť, že ide len o vtip. Nuž, svoju ženu však nepresvedčil.

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: pinterest.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 zvierat, pri ktorých sa jednoducho musíš opýtať: Čo je toto za čudo?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME