Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Nerealistické vekové rozdiely nie sú vo filmoch či seriáloch ničím neobvyklým. Napokon, nie vždy to prekáža. Hlavné je, aby to príliš nebilo do očí. Niekedy je ale celkom zaujímavé porovnať skutočný vek postáv, ktoré majú stvárňovať rodičov a deti.

Jeden článok s touto témou sme ti už priniesli, v tomto pokračovaní nájdeš 10 ďalších prípadov, keď si tvorcovia vek hercov a postáv príliš nepostrážili.

1. This Is Us

NBC

V úspešnom seriáli This Is Us sa okrem iného stretneme aj s postavou Rebeccy Pearson, ktorú si zahrala Mandy Moore. Okrem toho tu máme aj jej tri deti: Randalla (Sterling K. Brown), Kate (Chrissy Metz) a Kevina (Justin Hartley). Problém je, že všetci traja sú starší ako ich televízna mama! Mandy Moore mala v čase nakrúcania 36 rokov, Brown 44, Metz 40 a Hartley 43 rokov.

NBC

2. Modrí templári

Za zmienku stojí aj kriminálny seriál Modrí templári. V ňom si otca a syna zahrali Len Cariou a Tom Selleck. Rozdiel medzi nimi je ale len šesť rokov. Keď v seriáli účinkovali, Selleck mal 75 a Cariou 81 rokov.

CBS

3. Kokaín

moviestillsdb.com/New Line Cinema

Kriminálna dráma Kokaín patrí tiež k titulom, kde si tvorcovia príliš nepostrážili vekový rozdiel hercov. Hlavného hrdinu si zahral 38-ročný Johnny Depp a jeho filmovú matku stvárnila 33-ročná Rachel Griffiths.

New Line Cinema

4. Selena

moviestillsdb.com/Warner Bros.

V hudobnej dráme Selena si matku a dcéru zahrali Jennifer Lopez a Constance Marie. Rozdiel medzi nimi sú ale len štyri roky. Marie mala v čase nakrúcania 31 a Lopez 27 rokov.

Warner Bros.

5. Fireflies in the Garden

moviestillsdb.com/Senator Entertainment

Nezávislák Fireflies in the Garden divákom tiež ponúkol nerealistický vekový rozdiel medzi postavami. Vo filme si matku a syna zahrali Julia Roberts a Ryan Reynolds. Roberts mala vtedy 40 a Reynolds 31 rokov.

moviestillsdb.com/Senator Entertainment

6. Mamma Mia! Here We Go Again

moviestillsdb.com/Universal Pictures

V pokračovaní úspešného muzikálu Mamma Mia! s názvom Mamma Mia! Here We Go Again si matku postavy Meryl Streep zahrala speváčka Cher. Akurát teda, že vekový rozdiel medzi herečkami bol naozaj nízky. Streep mala 69 a Cher 72 rokov.

moviestillsdb.com/Universal Pictures

7. Chlapci v mojom živote

V dramédii Chlapci v mojom živote vekový rozdiel postáv možno nebil tak do očí, keďže hlavná hrdinka v podaní Drew Barrymore sa stala matkou ako veľmi, veľmi mladá. Avšak jej filmový syn v podaní Adama Garciu bol dokonca starší než ona! Barrymore vtedy mala 26 a Garcia 28 rokov.

moviestillsdb.com/Sony Pictures Releasing

8. Absolvent

Nerealistický vekový rozdiel nájdeme aj v overenej kultovke Absolvent. Matku a dcéru si v ňom zahrali Anne Bancroft a Katherine Ross. Bancroft mala 36 a Ross 27 rokov.

Embassy Pictures

9. História násilia

moviestillsdb.com/New Line Cinema

Vo výbornom trileri História násilia si matku a syna zahrali Maria Bello a Ashton Holmes. Na prvý pohľad to až tak neškrípalo, ale predsa len pôsobila herečka až príliš mlado. Bello mala v tom čase 38 a Holmes 27 rokov.

New Line Cinema

10. Rodinný podnik

V kriminálnej komédii Rodinný podnik si bok po boku zahrali esá Sean Connery a Dustin Hoffman. A práve oni stvárnili otca a syna, hoci rozdiel medzi nimi bol len sedem rokov. Connery mal v tom čase 59 a Hoffman 52 rokov.

Ak ťa tento článok zaujal, jeho 1. časť nájdeš tu


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť