Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka
Zdroj: ©Shutterstock

10 častých chýb, ktorými si nevedome plašíme potenciálnych nápadníkov

V budúcnosti sa takýmto zlobám radšej vyvaruj...

Ak si si ešte stále nikoho nenašiel, problém môže byť v tom, že robíš niečo z nasledujúcich bodov. Tak sa vrhni do čítania, nech vieš, čomu sa v budúcnosti vyvarovať, ak chceš zanechať dobrý prvý dojem.

Neslušnosť a arogancia

Tieto dve veľké chyby sme sa rozhodli zlúčiť do jedného bodu. Je rozdiel mať veľké ústa a nebáť sa zakročiť, keď ti očividne niekto skáče po hlave, a niečo úplne iné je byť arogantným. Priplachtiť k žene sčista-jasna a tváriť sa, že ti patrí nielen svet, ale vlastne už aj ona, ti dobrú úrodu rozhodne neprinesie.

Sebavedomie je príťažlivé, ale prehnané sebavedomie pôsobí na opačné pohlavie úplne rovnako ako repelent na komáre. A ty predsa nechceš byť stelesnený odpudzovač hmyzu, však?!

Shutterstock

Nedostatok spánku

Pred prvým rande sa nie vždy ľahko zaspáva. Prierez tvojou hlavou by sa vtedy dal prirovnať k absolútnemu chaosu myšlienok, obáv a otázok. Bude sa mi páčiť? Budem sa páčiť ja jemu? Čo si mám obliecť?

A čo budem robiť, ak to bude len ďalší debil, čo sa mi pri prvých kríčkoch bude snažiť rukou priplichtiť do nohavičiek? Je toho kvantum, ale omnoho viac ako siahodlhé dumanie, ktoré ťa koniec koncov aj tak nikam nedostane, je dôležité sa poriadne vyspať.

Nielen preto, že vačky pod očami, s ktorými by dobre stavaná plachetnica mohla obletieť oceán, nie sú atraktívne ani omylom. Ale preto, že nedostatok oddychu a energie spôsobuje nervozitu. A ty sama by si predsa nechcela spoznávať človeka, čo sa na prvé stretnutie dovalí ako veľké klbko stresu a nepohody.

Odporúčame prečítať:

Fotografie, ktoré zachytávajú, ako sa veci pod vplyvom času menia

  Chrup

  Zubár nie je lacná záležitosť, no ak sa chceme baviť o celkovom atraktívnom vzhľade, zdravo vyzerajúci chrup je základ. Aj to navonok najkrajšie dievča zrazu klesne v hierarchii atraktivity o desať úrovní nižšie, ak sa usmeje a má zlé zuby.

  Keď sa na teba pozerá niekto v romantickom slova zmysle, pravdepodobne si sem-tam predstaví, aké by to asi bolo, keby ťa pobozkal. No pokazené, chýbajúce a sýtožlté zuby mu túto myšlienku práve nespríjemňujú.

  Shutterstock

  Žiadne koníčky

  Bez ohľadu na to, ako veľmi si pracovne vyťažený, vždy by si si mal nájsť čas na svoje koníčky. Horšie to však je, ak žiadne koníčky nemáš. Tento fakt môže od teba odradiť nie jednu potenciálnu partnerku.

  Voľnočasové aktivity vedia o človeku veľa povedať, najmä teda o stránkach, ktoré ten druhý v úvode nemá ako inak zistiť. Keď ale žiadne nemáš, vyzeráš v očiach svojho okolia len ako ten nemastný-neslaný, ktorý robí, čo príde, no sám sa niečím zamestnať nedokáže.

  Etiketa

  Nikto od teba nechce, aby si ovládal charakteristiku všetkých dvesto druhov rôznych lyžičiek, vidličiek a nožov. Ale základy toho, ako sa správať pri stole a ako konzumovať jedlo na vyššej úrovni, ako by to zvládol negramotný klokan s obrnou, by sa patrilo vedieť.

  Tým dupľom, ak si ju pozval na večeru. Nič neohúri ženu viac ako chlap, ktorý si vie vložiť sústo do úst bez toho, aby si ho najprv rozotrel po celom ksichte. A aj muž nepochybne ocení, ak si jeho partnerku čašník nepomýli so šrotovačkou.

  PxHere

  Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


  Tagy:

  Ako hodnotíš tento článok?

  Najčítanejšie
  Podobné

  Vitaj na stránke EMEFKA

  Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

  Práve sa deje

  Klikni a uvidíš aké máme novinky

  Domov
  Hľadať
  TOP
  Anketa dňa
  Trending
  Práve sa deje
  Mám záujem o spoluprácu

   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Tip na článok

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    15mb
    V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
    *dané pole je potrebné
    vyplniť

    Nahlásiť chybu na stránke

     Formáty: .jpg, .png
     Veľkosť max
     5mb
     *dané pole je potrebné
     vyplniť