Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

10 divných a šialených vecí, ktoré sa ľuďom „zapatrošili“ v tele (2. časť)

Ľudské telá skrývajú skutočné podivnosti.


Je skutočne neuveriteľné, čo všetko už lekári v ľudskom tele objavili. Ide o najrôznejšie bežné predmety, s ktorými sa stretávame každodenne, ale aj o rastliny či zvieratá. Prvú časť článku o bizarných predmetoch, nájdených v ľudských telách, sme ti už na EMEFKA priniesli.

Nižšie nájdeš 10 ďalších pozoruhodných a zvláštnych prípadov.

1. Kľúče

Len dvojročnému chlapcovi Nicholasovi Holdermanovi sa prihodila naozaj desivá nehoda. Zakopol, spadol a pádom si vrazil kľúče od auta priamo do oka. Rodičia okamžite zavolali záchranku a chlapca previezli do nemocnice. Lekárom sa, našťastie, podarilo kľúče vybrať, a to bez toho, aby došlo k poškodeniu mozgu.

Následné vyšetrenia ukázali, že aj napriek miernemu natrhnutiu oka je chlapec úplne v poriadku a vidí dobre.

Shutterstock

2. Vidlička

Nemenovanej 32-ročnej žene z Izraela sa podarilo nechtiac prehltnúť vidličku. Ako je to možné? Žena sa totiž snažila vidličkou zbaviť švába v hrdle, ale nejako sa jej to vymklo z rúk. Lekárom sa vidličku podarilo odstrániť a žena sa rýchlo zotavila.

3. Prsteň

Mladý Reed Harris z Nového Mexika sa rozhodol svoju priateľku Kaitlin Whipple prekvapiť snubným prsteňom. Keďže je však romantik, ukryl ho do jej milkshaku. Môžeš si tipnúť, čo sa stalo. Áno, Kaitlin svoj milkshake vypila a prsteň nechtiac prehltla. Romantická večera tak musela byť prerušená návštevou nemocnice.

Reed Kaitlin požiadal o ruku röntgenovou snímkou, na ktorej bol prsteň zachytený. Samotný šperk Kaitlin neskôr vylúčila. A, ako inak, Reedovi povedala vytúžené „áno“. Romantika ako lusk!

Shutterstock
K čínskym lekárom sa dostal veľmi zaujímavý prípad. Muž, sťažujúci sa na bolesť stehna, si zlomil stehennú kosť pri kašli.

Odporúčame prečítať:

Doktori neverili vlastným očiam. Mužovi sa pri silnom kašľaní zlomila stehenná kosť

4. Hračka pre dospelých

Nemenovaný muž sa dostal do poriadne nepríjemnej situácie. Pri posteľných hrách mu totiž v tele uviazol vibrátor. Muž sa hanbil ísť k doktorovi, a tak sa pokúsil hračku pre dospelých dostať z tela vlastnými rukami, konkrétne kliešťami na šalát. Tie však v jeho otvore uviazli tiež. Mužovi teda neostávalo nič iné než vyhľadať lekára. Napokon sa chirurgom podarilo oba predmety odstrániť.

5. Nožnice

27-ročnému Lin Kongovi z Číny sa nešťastnou náhodou podarilo prehltnúť malé nožnice, keď sa nimi špáral v zuboch po večeri. K incidentu došlo tak, že jeden z Linových kamarátov povedal vtip, Lin sa začal strašne smiať na plné ústa a nožnice prehltol. Lekárom sa ich, našťastie, podarilo vybrať.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.