10 dôvodov, prečo je super mať králika

Je to malé, ušaté, multifunkčné a po dočítaní tohto článku to budeš určite chcieť aj ty.


Sú dni, kedy tvoja demotivácia dosiahne maxima a všetky tvoje životné ambície by si razom vymenil za desať deka tresky a dva rožky. Matka do teba hustí aby si si zobral Anču z vedľajšieho vchodu (to, že jej každé oko pozerá iným smerom nie je podstatné), cestou z práce si pichol gumu a v Mekáči nefungoval stroj na McSundae. Proste celkovo naprd deň. A vtedy je na nezaplatenie prísť domov a nájsť tam chodiacu huňu, ktorá si vie zožrať hovienko priamo zo zadku. No okrem tohoto nezaplatiteľného skillu má ešte množstvo ďalších výhod a užitočných funkcií, o ktorých sa dočítaš v tomto článku.

1. Už nikdy nezaspíš

Králik je vlastne taký malý ekologický budík. Jediným háčikom je, že sa nedá nastaviť a preto pre istotu budí každú hodinu. O jednej ráno chrúme najchrumkavejšiu mrkvu na svete, o druhej ráno sa snaží prehrýzť klietku a o tretej má naplánovanú tretiu svetovú a ovládnutie sveta. Určite to neprespíš.

Zdroj: pinterest.com

2. Budeš veľmi „in“

Tieto nohavice predáva Dolce&Gabbana za 900€. Tvoje gate tak budú s trochou babkinej pomoci vyzerať všetky, lebo kupovať si nové po každom emočnom záchvate, čo ten malý huňatý tvor chytí, by ťa vyšlo drahšie ako tie od Gabbany.


Zdroj: dolcegabbana.com

3. Budeš žiť zdravo

Králiky sú vyberavé, ten malý vychcanček ti len tak hocičo žrať nebude. Preto sa deväť z desiatich razov stane, že jeho jedlo bude vyzerať lepšie ako to tvoje a tak mu z neho polovicu zješ.


Zdroj: ifunny.co

4. Osvojíš si schopnosti ninju

Deväťdesiat percent tvojho času sa ti tá malá chlpatá guľa bude motať pod nohami a sedemdesiat percent tvojho času si to nevšimneš. A keď nechceš mať z malej chlpatej gule malú chlpatú placku, veľmi rýchlo sa naučíš zastaviť nohu rútiacu sa k zemi dvesto kilometrovou rýchlosťou a ešte to aj veľmi elegantne zakončiť saltom vzad.


Zdroj: oneloptoomany.wordpress.com

5. Nikdy nestratíš prehľad o svojom majetku

Schoval si si do šuflíka s trenkami stovku, aby si na konci mesiaca nemusel držať očistný pôst? Nie vždy všetko zelené, čo trčí z úst tvojho zubatého kamoša, je šalát.


Zdroj: wifflegif.com

6. Budeš sa cítiť ako vyvolený

Králiky sa naviažu na svojho majiteľa a potom ho milujú až na veky vekov. Ak sa naviažu na teba, dostaneš v priebehu dvanástich sekúnd tristo pusiniek na nos, ucho a očnú bulvu a bude ti papať šalát z ruky. Ostatným bude šťať do topánky. A potom na nich hádzať najroztomilejšie oči Satana, lebo on presne vie, čo spravil. Ale nespravil to tebe!


Zdroj: imgur.com

7. Budeš sa cítiť veľmi voňavý

Králik má divné čuchové vnemy. Zistila som to v momente, kedy si sadol k nohám môjho priateľa po tom, čo prišiel z dvanástky domov, a začal ich lízať. Vyzeral byť šťastný. Ten mali pampúch s dlhými ušami sedel pri tých nohách celý večer. Občas si ich pomojkal, občas ochutnal, či sú stále rovnaké ako pred desiatimi minútami, ale nepohol sa od nich ani na krok. Dám obočie do ohňa za to, že takto dlho pri nohách môjho drahého ešte nevydržal nikto. A dám chlpy z podpazušia na to, že môj drahý sa nikdy necítil taký voňavý.


Zdroj: memesuper.com

8. Po živote s králikom máš kvalifikáciu mentalistu

Králiky dupú, keď sú vystrašené. Králiky dupú, keď sú nasraté. Prečo ten malý zmrd dupe teraz, keď má okolo seba švédske stoly, všetky rolky od toaleťáku, ktorý som minula od roku 2007 a pred chvíľou dosúložil s plyšákom, ktorého som dostala od svojho prvého frajera? Prečo?!

Zdroj: playbuzz.com

9. Tvoja sexuálna fantázia nadobudne úplne nový rozmer

Pretože si pravdepodobne nikdy predtým nevidel ruku svojho brata ako potencionálny sexuálny objekt a ten chlpatý chumáč, čo po novom nosia baby na kabelkách asi tiež nie. No v momente, kedy sa tvoj najrozkošnejší zajo na svete rozhodne znásilniť kabelku tvojej najlepšej kamošky pred celou jej rodinou, tvoj život naberie celkom nový smer a už nikdy nič nebude ako predtým. Nikdy.


Zdroj: memecenter.com

10. Budeš milovaný až do smrti

Čítaj dokedy budeš ruka, čo dáva pamlsky. Králik vie dať veľa lásky. Jeho láska je ekvivalentom k množstvu hovienok, čo denne vykaká. Ten môj ma miluje. Len by tie svoje znaky lásky mohol srať aspoň na jedno miesto, lebo nič nie je príjemnejšie ako zistenie, že ste sa celý deň premávali po meste so zajačím hovienkom na zadku. Verte mi, naozaj nič.


Zdroj: myvisions.org

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
71
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
97
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

10 dôvodov, prečo je super mať králika

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image