Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

10 filmov, ktoré doviedli hlavných protagonistov až pred oltár

Spoločné nakrúcanie nezriedka končí svadbou.


Herci a herečky sa už z podstaty svojej práce musia stretávať s ohromným množstvom ľudí. Často sa medzi hereckými kolegami zrodia silné priateľstvá, ale aj vzťahy, ktoré napokon skončia pred oltárom. A práve o nich bude tento článok.

Zamerali sme sa v ňom na 10 hereckých párov, ktoré sa prvýkrát stretli práve na nakrúcaní slávnych filmov.

1. Svetlo medzi oceánmi (Michael Fassbender a Alicia Vikander)

Michael Fassbender a Alicia Vikander sa zoznámili na pľaci romantickej drámy Svetlo medzi oceánmi, ktorú natočil Derek Cianfrance. Fassbender stvárnil vojnového hrdinu Toma Sherbournea, ktorý sa stane strážcom majáka na západnom pobreží Austrálie.

Ožení sa s krásnou Isabel (Vikander) a snaží sa s jej pomocou popasovať s nástrahami života. Film pozbieral skôr zmiešané kritiky, ale diváci mu boli naklonení viac. Medzi Fassbenderom a Vikander to v každom prípade iskrilo dobre. Zaľúbenci sa vzali v roku 2017 a dodnes sú spolu.

Shutterstock

2. Vicky Cristina Barcelona (Javier Bardem a Penélope Cruz)

Javier Bardem a Penélope Cruz sa poznajú už od roku 1992. Práve vtedy totiž spolu natočili romantickú komédiu Šunka, šunka. Ich cesty sa stretli aj s odstupom rokov, konkrétne v roku 2008, keď si spolu zahrali v romantickej dráme Vicky Cristina Barcelona od Woodyho Allena.

Príbeh sa točí okolo dvoch kamarátok Cristine (Scarlett Johansson) a Vicky (Rebecca Hall), ktoré sa vydávajú stráviť leto do Barcelony. Zoznámia sa tu s maliarom Juanom Antoniom (Bardem) a jeho bývalou manželkou Mariou Elenou (Cruz). Vzťahové peripetie môžu začať! Javier Bardem a Penélope Cruz spolu začali chodiť počas natáčania a v roku 2010 sa vzali. Majú spolu dve deti.

Shutterstock

3. Viem, čo ste robili minulé leto (Freddie Prinze, Jr. a Sarah Michelle Gellar)

Horor Viem, čo ste robili minulé leto od Jima Gillespieho sa stal veľkým hitom, hoci kritici ním zase takí nadšení neboli. Príbeh rozprával o niekoľkých stredoškolákoch, ktorí počas leta nechtiac zabili neznámeho muža. Celú nehodu ututlali, ale o rok neskôr ich začne postupne zabíjať maskovaný vrah.

Počas nakrúcania si do oka padli herci Freddie Prinze, Jr. a Sarah Michelle Gellar a v roku 2000 spolu začali chodiť. O dva roky neskôr sa vzali a dnes spolu vychovávajú dve deti.

Shutterstock

Odporúčame prečítať:

K nájdeniu zosnulej Terézie sa vyjadril už aj jej priateľ. Verejnosti posiela takýto odkaz

4. Čierna labuť (Natalie Portman a Benjamin Millepied)

Oceňovaná herečka Natalie Portman sa s tanečníkom a choreografom Benjaminom Millepiedom stretla na pľaci psychologického hororu Čierna labuť od Darrena Aronofskyho. Príbeh sa točí okolo mladej baletky Niny (Portman), ktorá dostane vytúženú rolu v legendárnom balete Labutie jazero.

Náročná rola si však začne vyberať daň na jej psychike. Film si odniesol nadšené kritické ohlasy, ako aj päť nominácií na Oscara (sošku premenila práve Natalie Portman). Portman a Millepied spolu začali chodiť krátko po poslednej klapke a v roku 2012 sa vzali. Majú spolu dve deti.

Shutterstock

5. Dni hromu (Tom Cruise a Nicole Kidman)

Športová akčná dráma Dni hromu od Tonyho Scotta k sebe priviedla svojho času najslávnejší celebritný pár: Toma Cruisa a Nicole Kidman. Cruise si vo filme zahral Colea Tricklea, nadaného automobilového pretekára, pričom Kidman stvárnila doktorku Claire Lewicki, ktorá sa do Colea zamiluje.

Snímka pozbierala skôr zmiešané recenzie, ale s odstupom času získala kultový status. Navyše, finančne išlo o obrovský úspech. Cruise a Kidman sa zosobášili v roku 1990 a ich vzťah trval až do roku 2001, keď sa rozviedli. Počas manželstva si adoptovali dve deti.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť