Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta
Zdroj: ©Twentieth Century Fox / MovieStillsDB

10 filmov s výbornými trailermi, ktoré napokon divákov sklamali

Výborné trailery, ale slabé filmy.

Výborný trailer ešte automaticky neznačí skvelý film. O tom sa presviedčame opakovane. Mnoho filmov, ktoré mali poriadne lákavé ukážky a sľubovali parádny zážitok, sa nakoniec zmenilo na trpké sklamanie.

V tomto článku si predstavíme 10 podobných prípadov.

1. Snehuliak

Kriminálka Snehuliak od Thomasa Alfredsona mala všetky predpoklady uspieť. Schopný režisér, výborné obsadenie na čele s Michaelom Fassbenderom, Rebeccou Ferguson či Charlotte Gainsbourg, kvalitná predloha, ako producent Martin Scorsese a lákavý trailer…

No napokon z toho bolo jedno veľké sklamanie. Trailer pritom sľuboval poriadne mrazivú, možno až hororovú kriminálku. V kinosálach nás ale čakal zmätený, nudný a predvídateľný film, v ktorom nebola ani stopa po nejakej atmosfére. Škoda.

2. Čas

Mysteriózny triler Čas od M. Night Shyamalana tiež pôsobil z ukážok pomerne zaujímavo. Ústredný nápad s tajomnou plážou, na ktorej beží čas výrazne rýchlejšie, mal potenciál. Okrem toho mal režisér k dispozícii herecké esá v podobe Vicky Krieps, Gaela Garcíu Bernala, Thomasin McKenzie, Rufusa Sewella, Elizy Scanlen či Alexa Wolffa.

A ako teda dopadol film samotný? Veľmi diskutabilne a divákov aj kritikov rozdelil na dva tábory. Jeden hovoril o výbornej žánrovke, druhý o totálne nezvládnutej snímke. My sa prikláňame skôr k sklamaným divákom. Čas má niekoľko dobrých nápadov, ako aj nespochybniteľné ambície, ale nás skrátka minul po všetkých stránkach.

Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje