Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta
Zdroj: ©Fox / MovieStillsDB

10 hercov a herečiek, ktorí svoj prvý bozk zažili pred kamerami

Prvé bozky, ktoré sa odohrali počas nakrúcania.

Na prvý bozk asi väčšina z nás spomína s mierne trápnymi pocitmi, ale zároveň s určitou nostalgiou. Prvé pokusy skrátka nikdy nie sú dokonalé, ale majú svoje čaro. O to náročnejšie je, keď sa herci a herečky musia prvýkrát bozkávať pred filmovými kamerami, keďže to vyžaduje scenár.

Predsa len, je iná vec, ak sa dvaja ľudia pobozkajú v súkromí, než keď sa na nich v tento veľký moment pozerá celý štáb. Ale práca herca si jednoducho nevyberá. V tomto článku nájdeš 10 hercov a herečiek, ktorí/ktoré sa prvýkrát bozkávali počas nakrúcania rôznych filmov či seriálov.

1. Mila Kunis

Populárny komediálny seriál Tie roky sedemdesiate iste poznáš. Niekoľkokrát sa vysielal aj na našich obrazovkách. Jednu z hlavných úloh si v ňom zahrala aj Mila Kunis, ktorá si práve na pľaci zažila svoj prvý skutočný bozk, a to s hercom Ashtonom Kutcherom. Kunis bola vtedy veľmi mladá, kasting na postavu vyhrala, keď mala len 14 rokov.

Preto bola zo svojho prvého bozku poriadne nervózna. Do Kutchera bola navyše platonicky zamilovaná, čo jej úzkosť len zvyšovalo. Napokon to ale dopadlo dobre. Kutcher dokonca ani len netušil, že sa Kunis predtým s nikým nebozkávala. Dozvedel sa to až v roku 2001. Mila Kunis si ho v roku 2015 vzala za manžela. Skrátka romantika ako vyšitá!

herci, bozkávanie, prvý bozk pred kamerami, Mila Kunis, Tie roky sedemdesiate
Fox / MovieStillsDB

2. Millie Bobby Brown

Herečka Millie Bobby Brown sa dostala do celosvetového povedomia úlohou v hyper populárnom seriáli Stranger Things. Svoj prvý bozk absolvovala v závere prvej série s hereckým kolegom Finnom Wolfhardom.

Mala vtedy 12 rokov. „Bolo to trochu divné, keďže to bol môj prvý bozk,“ podotkla. „Lenže potom som si uvedomila, že to v rámci scenára dáva zmysel.“

Čítaj 10 dní zadarmo PREMIUM články


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje