Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
Zdroj: ©Abbolita Productions / MovieStillsDB

10 hercov, ktorí hrali vo filmoch a seriáloch spolu so svojimi deťmi (2. časť)

Rodičia a deti na filmovom plátne.

Stáva sa, že v hereckých stopách pokračujú aj deti známych hercov. A niekedy si spolu zahrajú aj v spoločných filmoch, pričom nezriedka stvárňujú rodinných príslušníkov aj na plátne.

Jeden článok s filmami či seriálmi, v ktorých si rodičia zahrali so svojimi deťmi, sme ti už na EMEFKA priniesli. V tomto pokračovaní nájdeš 10 ďalších podobných titulov.

1. Yoga Hosers (Johnny Depp a Lily-Rose Depp)

Absurdne ladená hororová komédia Yoga Hosers od Kevina Smitha sa točí okolo dvoch stredoškoláčok Colleen Collette (Lily-Rose Depp) a Colleen McKenzie (Harley Quinn Smith), ktoré pracujú v obchode E2-2-Zed. Práve tu sa budú musieť popasovať s tajomným nadprirodzeným zlom. A pomôže im v tom aj legendárny lovec ľudí Guy Lapointe (Johnny Depp).

Snímka ako taká kriticky aj finančne pohorela a mnohí ju považujú za vôbec najhorší film Kevina Smitha. Lily-Rose Depp sa na plátne objavila aj so svojím otcom Johnnym Deppom, ale výkony oboch neboli príliš dobré. Stojí za zmienku, že Lily-Rose si s Deppom zahrala aj v hororovej komédii Tusk (tiež od Kevina Smitha), dokonca obaja stvárnili rovnaké postavy (film sa odohráva v rovnakom univerze ako Yoga Hosers).

2. Wall Street (Martin Sheen a Charlie Sheen)

Známu kriminálnu drámu Wall Street natočil Oliver Stone. Príbeh sa točí okolo mladíka Buda Foxa (Charlie Sheen), ktorý začína pracovať ako burzový maklér na Wall Street. Jeho cesty sa skrížia s cynickým a nekompromisným Gordonom Gekkom (Michael Douglas), ktorý so svojimi rivalmi nemá zľutovanie. Snímka si odniesla vcelku pozitívne recenzie a Michael Douglas bol dokonca poctený nomináciou na Oscara a Zlatý glóbus.

Charlie Sheen si vo filme zahral aj so svojím otcom Martinom Sheenom (otca a syna stvárnili aj na plátne). Snímka sa v roku 2010 dočkala aj sequelu Wall Street: Peniaze nikdy nespia. Z hlavného hereckého obsadenia sa vrátil Michael Douglas a v menšej úlohe aj Charlie Sheen.

3. Rukojemník (Bruce Willis a Rumer Willis)

Akčný triler Rukojemník vznikol pod režisérskym dohľadom Florenta Emilia Siriho. Bruce Willis si v ňom zahral traumatizovaného policajta a bývalého člena SWAT Jeffa Talleya. Ten teraz pracuje ako šerif v mestečku Bristo Camino. Netrvá ale dlho a bude mať plné ruky práce. Traja zločinci sa po nevydarenej lúpeži obchodu ukryjú v dome, kde zajmú trojicu rukojemníkov.

A prípad sa skomplikuje ešte viac. Rukojemník nebol komerčným ani kritickým úspechom, hoci milovníci akčňákov či Willisa by si ho hádam mohli ako-tak užiť. Willis si v ňom navyše zahral so svojou dcérou Rumer Willis, ktorá stvárnila dcéru hlavného hrdinu Amandu.

Odporúčame prečítať:

Na turistiku do Tatier v sandáloch na podpätku? Okoloidúci v horách zažili šok

4. Zoolander (Jerry Stiller a Ben Stiller)

Bláznivú komédiu Zoolander natočil Ben Stiller, ktorý si zároveň strihol aj hlavnú rolu supermodela Dereka Zoolandera. Ten si užíva žiaru reflektorov a život v prostredí módnej smotánky. Lenže potom ho nahradí nový model menom Hansel (Owen Wilson) a Derek odrazu musí začať odznova. Snímka bola prijatá dobre a darilo sa jej aj po finančnej stránke.

Postavu Derekovho agenta Mauryho Ballsteina stvárnil Jerry Stiller, otec Bena Stillera, a rozhodne vytvorili originálne duo. V roku 2016 do kín vtrhol aj sequel Zoolander 2. Okrem Bena Stillera sa v ňom opäť objavil aj Jerry Stiller, snímka však bola prijatá výrazne horšie.

5. Zatratený (Donald Sutherland a Kiefer Sutherland)

Nenápadný western Zatratený natočil Jon Cassar. V centre príbehu je nájomný zabijak John Henry Clayton (Kiefer Sutherland), ktorý sa po rokoch vracia domov. S otcom, reverendom Samuelom Claytonom (Donald Sutherland), nemá najlepší vzťah. Rozhodne sa však nechať svoju minulosť za sebou a začať žiť životom riadneho občana.

Lenže idylka dlho nevydrží, a keď banditi zrania jeho otca, John sa musí vrátiť do akcie. Film si odniesol skôr zmiešané reakcie, hoci herecké výkony oboch Sutherlandovcov boli chválené. Otca a syna sa im aj na plátne podarilo stvárniť mimoriadne vierohodne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.