Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée
Zdroj: ©Shutterstock

10 hercov, ktorí kvôli vytúženej úlohe neváhali zaklamať (2. časť)

Aj slávni herci si kedysi museli pomôcť klamstvom.

Klamať by sa síce nemalo, ale niekedy to môže veci pomôcť. Svoje o tom vedia aj herecké hviezdy, ktoré si klamstvom uľahčili vstup do sveta filmov či pri získaní vytúženej úlohy. Jeden článok s klamstvami hollywoodskych hercov a herečiek už na EMEFKA môžeš nájsť.

V tomto pokračovaní si posvietime na ďalšiu hereckú desiatku, ktorá sa neštítila väčších či menších klamstiev.

1. Daniel Craig

Ku lži sa uchýlil aj výborný a známy herec Daniel Craig. Ten na kastingoch pravidelne tvrdil, že je skúsený jazdec na koni. V skutočnosti vôbec jazdiť nevedel. Istú dobu mu to prechádzalo, pretože vo filmoch, kde mal jazdiť, na koni strávil len zopár scén. Keď ale dostal rolu v sci-fi westerne Kovboji a votrelci, musel sa priznať. Pred nakrúcaním tiež musel absolvovať dvojtýždňový jazdecký tréning.

Shutterstock

2. George Clooney

Vo svojich hereckých začiatkoch sa ťažko pretĺkal aj George Clooney. Aby zvýšil svoje šance na kastingoch, vylepšoval svoje portfólio o filmy, v ktorých vôbec nehral. Okrem toho sa zúfalo snažil získať preukaz spoločnosti Screen Actors Guild, keďže veril, že mu to pomôže v ďalšej kariére.

Pri tejto príležitosti tvrdil, že si zahral jednu z úloh v horore Cat People od Paula Schradera. To ale netušil, že to tvrdil priamo kastingovej režisérke, ktorá na Cat People pracovala. Preukaz ale napokon získal.

Shutterstock

3. Liam Hemsworth

Liam Hemsworth to v začiatkoch svojej kariéry tiež nemal jednoduché a bral akékoľvek roly, ktoré sa naskytli. Jednou z nich bola aj účasť v romantickej dráme Posledná pieseň. Tvorcovia ale hľadali niekoho, kto vie dobre hrať volejbal. Hemsworth síce tento šport nikdy nehral, ale myslel si, že to nemôže byť nič ťažké, takže na kastingu vyhlásil, že je skúsený hráč.

Ako ale neskôr priznal, scény z hrania volejbalu preňho boli najnáročnejšie a zistil, že to rozhodne nie je taký jednoduchý šport, ako si pôvodne myslel.

Shutterstock

Odporúčame prečítať:

Muži sa podelili o trápne momenty, keď im vôbec nedošlo, že ich niekto balí

4. Sandra Bullock

Aj skvelá Sandra Bullock má za sebou históriu rôznych klamstiev. Najčastejšie zatajovala pravdu o tom, koľko má rokov. Vo svojich začiatkoch chcela získať úlohu vo filme Nápoj lásky č. 9. Tvorcovia ale hľadali trochu staršiu herečku, takže si Sandra zopár rokov prihodila. Neskôr priznala, že o svojom veku klamala aj na iných kastingoch.

Shutterstock

5. Angelina Jolie

Ku klamstvu sa uchýlila aj Angelina Jolie. Alebo, aby sme boli presnejší, za všetko v tomto prípade mohli jej rodičia Jon Voight a Marcheline Bertrand. Tí totiž pustili do obehu tvrdenie, že Marcheline má medzi predkami členov indiánskeho kmeňa Irokézov.

Urobili to vraj preto, aby Marcheline dodali na exotickosti. Toto tvrdenie sa však potom nieslo aj s jej deťmi – Angelinou Jolie a jej bratom Jamesom Havenom. Jon Voight napokon priznal, že celá historka o indiánskom pôvode je výmysel.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť