10 hercov, ktorí neznášajú svoje filmy a postavy. Neraz pritom ide o kultové diela

Herci sa kajajú za nepodarky, ale prekvapivo aj za skvelé filmy.

Zdroj: Summit Entertainment

Aj herci a herečky sú len ľudia, ktorí robia chyby. Hoci sú rešpektovaní a úspešní, aj tak majú vo svojej filmografii kúsky či postavy, za ktoré sa tak trochu hanbia. Je celkom zaujímavé, že často ide o kvalitné a kultové snímky, prípadne postavy, ktoré si získali milióny fanúšikov.

Ukazuje sa tým, že to, čo sa páči divákom, ešte nutne nemusí prinášať potešenie samotným hercom. V článku ti predstavíme 10 hercov, ktorí sa o svojich predchádzajúcich filmoch či postavách vyjadrili s dešpektom.

1. Ben Affleck – Daredevil

Daredevil je pre mnohých divákov jedným z najhorších superhrdinských filmov vôbec. Zdá sa, že jeho slabé kvality si uvedomuje aj Ben Affleck, ktorý v ňom stvárnil hlavnú rolu. Poznamenal, že jeho herecký výkon nestál za nič a postava bola nedostatočne prekreslená.

2. George Clooney – Batman a Robin

Aj Batman a Robin má svoje miesto v kinematografickej histórii, ako jeden z najhorších filmov všetkých čias. Za tento nepodarok sa ospravedlnil aj režisér Joel Schumacher. George Clooney, ktorý si v snímke zahral Batmana, sa tiež nedržal na uzde. „Myslím, že sme sériu definitívne pochovali,“ povedal.

Vyhlásil tiež, že Batman a Robin boli vyhodené peniaze, ktoré sa mohli investovať do niečoho produktívnejšieho.

3. Robert Pattinson – Súmrak

Robert Pattinson sa už dávno vymanil z tieňa nevydarenej série Súmrak. Je pravdou, že táto rola ho katapultovala do stredu záujmu, ale faktom tiež ostáva, že jeho stvárnenie upíra Edwarda Cullena bolo naozaj hrozné. Pattinson v rozhovoroch prezradil, že Edwarda z duše neznášal.

Podľa neho je to proste prototyp otravného chlapíka, ktorý je vo všetkom dokonalý. „Okrem toho, je to 108-ročný panic, takže je jasné, že má nejaké psychické problémy,“ zakončil herec ironicky.

4. Halle Berry – Catwoman

Ani oscarová Halle Berry v úlohe komiksovej Catwoman príliš nezahviezdila. Možno si pamätáš, že si za rolu odniesla Zlatú malinu, ktorú si aj hrdo a s humorom prevzala. Aj to, napokon, svedčí o tom, aký vzťah má herečka k tejto postave a filmu.

„Ďakujem štúdiu Warner Bros., že mi umožnilo byť súčasťou tohto otrasného filmu. To je presne to, čo moja kariéra potrebovala: spadnúť z vrcholu na samé dno,“ povedala Berry pri preberaní Zlatej maliny.

5. Kate Winslet – Titanic

Prekvapuje ťa to? Kate Winslet si úlohu krásnej Rose vo veľkofilme Titanic musela u režiséra Jamesa Camerona vydupať. A hoci sa nedá ani náhodou povedať, že by herečka svoju postavu či samotný film nemala rada, tak priznala, že dnes jej nerobí dobre pozerať sa na svoj herecký výkon.

„Pri každej scéne si hovorím: ‚Vážne? Vážne? Musela si to urobiť práve takto? Ach, bože.‘ Dokonca aj môj americký prízvuk… nemôžem ho počúvať. Je to hrozné,“ povedala herečka.

6. Harrison Ford – Blade Runner a Star Wars

Harrison Ford má na svojom konte hneď niekoľko kultových postáv a medzi ne nepochybne patrí aj detektív Rick Deckard z kultového sci-fi Blade Runner a pašerák Han Solo zo série Star Wars. Možno ťa teda prekvapí fakt, že Ford k týmto charakterom neprechováva žiadne veľké sympatie.

O Blade Runnerovi sa vyjadril nasledovne: „Ten film sa mi proste nepáči. Hral som detektíva, ktorý ale nerobil žiadnu detektívnu prácu.“ A čo Han Solo? Podľa Forda ide o plochú a hlúpu vedľajšiu postavu. Aj napriek svojim slovám si postavy Deckarda a Han Sola zopakoval vo filmoch Blade Runner 2019 a Star Wars: Sila sa prebúdza.

7. Sean Connery – James Bond

Seana Conneryho považuje mnoho kritikov a divákov za najlepšieho Jamesa Bonda strieborného plátna. Samotný herec agenta 007 stvárnil v siedmich filmoch, ale to neznamená, že by si túto postavu nejako zvlášť zamiloval. V jednom interview dokonca povedal, že Bonda nenávidí a najradšej by ho zabil.

Neskôr sa však vyjadril, že to nemyslel úplne vážne. Pokiaľ by sa totiž nedokázal na Bonda napojiť, nedokázal by ho tak uveriteľne zahrať.

8. Sylvester Stallone – Stoj, lebo mamička vystrelí!

Sylvester Stallone má na svojom konte mnoho zapamätateľných postáv. Komédiu Stoj, lebo mamička vystrelí! z roku 1992 však považuje za prešľap. Vyhlásil dokonca, že ide „zrejme o jeden z najhorších filmov v celej slnečnej sústave, vrátane filmov od mimozemských civilizácií, ktoré sme nikdy nevideli.“

9. Katherine Heigel – Nabúchaná

Herečka Katherine Heigl nemá príliš v láske romantickú komédiu Nabúchana, v ktorej stvárnila jednu z hlavných postáv. „Ten film bol dosť sexistický,“ poznamenala. Podľa nej vykresľuje ženy ako upäté a bez zmyslu pre humor, zatiaľ čo muži sú prezentovaní ako vtipní sympaťáci.

O svojej postave sa navyše vyjadrila, že je to „poriadna mrcha“. Heigl síce jedným dychom dodáva, že nakrúcanie bola skvelá skúsenosť, ale že proste ten film nemôže mať rada. Neskôr svoje slová upresnila, že Nabúchaná je výborný film, ale postava, ktorú stvárňovala, bola podľa nej nesympatická.

10. Blake Lively – Gossip Girl

Úspešný seriál Gossip Girl očaril mnohých divákov aj vďaka skvelej Blake Lively, ktorá stvárnila hlavnú postavu Serenu. Herečka sa však vyjadrila, že Serenu až tak nemala rada. Prekážalo jej aj to, že fanúšikovia automaticky predpokladali, že má presne tie isté charakterové vlastnosti ako Serena.

Podotkla tiež, že postava Sereny nie je taká sympatická a Lively je, podľa vlastných slov, úplne odlišná.

Zdroj: imdb.com, allure.com, usatoday30.usatoday.com, vulture.com, youtube.com, nme.com, vanityfair.com, telegraph.co.uk, go.skimresources.com, go.skimresources.com, sfgate.com

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Americký predajca áut ponúka ku každému autu ako bonus (ne)tradičnú vlasteneckú výbavu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME