Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée
Zdroj: ©Fox 2000 Pictures / MovieStillsDB

10 hereckých dvojíc, ktoré vo filmoch stvárnili súrodencov aj milencov

Osud ich pred kamery zaviedol viackrát, hoci vždy v odlišných úlohách.

Herecké povolanie prináša viacero prekvapení. Niekedy si hercov či herečky pod vplyvom nejakého filmu pevne zafixujeme. Napríklad ako súrodencov či milencov. Pritom by sme našli viacero dvojíc, ktoré si v rôznych filmoch zahrali brata a sestru a následne aj partnera a partnerku. V tomto článku sa pozrieme na 10 z nich.

1. Emile Hirsch a Jena Malone

Emile Hirsch a Jena Malone si spolu prvýkrát zahrali v slušnej nezávislej komediálnej dráme The Dangerous Lives of Altar Boys od Petera Carea. Hirsch si vo filme zahral postavu Francisa, ktorý sa zamiluje do mladej Margie (Jena Malone).

THINKFilm / MovieStillsDB

Okrem toho sa však títo herci stretli aj neskôr, a to pri nakrúcaní skvelej drámy Útek do divočiny od Seana Penna. Hirsch vo filme stvárnil dobrodruha Chrisa McCandlessa, pričom Jena Malone stvárnila jeho sestru Carine.

Paramount Vantage / MovieStillsDB

2. Ansel Elgort a Shailene Woodley

Ansel Elgort a Shailene Woodley stvárnili súrodencov v sérii sci-fi filmov Divergencia. Jednotlivé filmy režírovali Neil Burger a Robert Schwentke. Woodley si zahrala hlavnú hrdinku Tris Prior a Elgort si strihol jej brata Caleba.

Lionsgate / MovieStillsDB

Obaja herci spolu natočili tiež tínedžerskú drámu Na vine sú hviezdy v réžii Josha Boonea. V nej si zahrali mladých zaľúbencov Hazel Grace (Woodley) a Augusta Watersa (Elgort).

20th Century Fox / MovieStillsDB

3. Steve Carell a Toni Collette

Aj vynikajúci herci Steve Carell a Toni Collette si zahrali súrodencov aj partnerov. Najprv sa spolu objavili v oscarovej dramédii Malá Miss Sunshine od režisérskeho dua Jonathan Dayton a Valerie Faris. Carell v nej stvárnil depresívneho profesora Franka Ginsberga a Collette jeho sestru Sheryl.

Fox Searchlight Pictures / MovieStillsDB

Neskôr sa spolu objavili aj vo výbornej nezávislej dramédii Nezabudnuteľné prázdniny od Nata Faxona a Jima Rasha. Carell si strihol nesympatického Trenta Ramseyho, Collette si zahrala jeho manželku Pam.

Fox Searchlight Pictures / MovieStillsDB
20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých vecí, na ktoré ľudia narazili v reštauráciách, baroch a kaviarňach

4. Ryan Phillippe a Sarah Michelle Gellar

Osvedčený filmový pár svojho času tvorili aj Ryan Phillippe a Sarah Michelle Gellar. V horore Viem, čo ste robili minulé leto od Jima Gillespieho si zahrali zaľúbencov Helen Shivers (Gellar) a Barryho Coxa (Phillippe). Len o dva roky neskôr (1999) ich osud opäť zviedol dohromady.

Columbia Pictures / MovieStillsDB

Tentokrát si spolu zahrali v modernej adaptácii klasického románu Veľmi nebezpečné známosti, ktorú režíroval Roger Kumble. Stvárnili intrigujúcich nevlastných súrodencov Kathryn Merteuil (Gellar) a Sebastiana Valmonta (Phillippe).

Columbia / MovieStillsDB

5. Bill Hader a Kristen Wiig

Výborní herci Bill Hader a Kristen Wiig si najprv zahrali v slušnej komédii Adventureland od Grega Mottolu. Stvárnili manželov Bobbyho (Hader) a Paulette (Wiig), manažérov zábavného parku.

Miramax Films / MovieStillsDB

Diváci ich mali možnosť vidieť aj v čiernej komédii The Skeleton Twins, ktorú režíroval Craig Johnson, kde stvárnili súrodencov-dvojičky Mila (Hader) a Maggie (Wiig), ktorí bojujú s nepriazňou života.

Roadside Attractions / MovieStillsDB

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť