Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Nie je žiadnou novinkou, že to medzi hercami na pľaci často zaiskrí. Z chémie, ktorú vidíme na obrazovkách, sa stane realita a fanúšikovia jasajú radosťou. Niekedy sa zdá, že takáto hollywoodska láska bude trvať po celý život, presne tak, ako to vidíme vo filmoch, no opak je väčšinou pravdou.

Čo je pre nich naozaj nepríjemné, je to, že so svojimi expartnermi musia pracovať naďalej. Je to práve ich rozchod, ktorý častokrát pokazí dynamiku pôvodných filmov a seriálov. Toto sú príklady, keď sa obľúbené „shipy“ stali párom aj v skutočnosti, no nedopadlo to úplne podľa predstáv.

1. Nina Dobrev a Ian Somerhalder

Hit takmer všetkých tínedžeriek s názvom Upírske denníky priniesol ikonický pár. Ich postavy, Elena a Damon, sa na začiatku neznášali a potom sa dali dokopy. Tak spolu títo herci začali chodiť aj reálne, potom sa rozišli, no ich postavy v seriáli spolu naďalej chodili. Ian je už ale ženatý s herečkou Nikki Reed, známou najmä zo série Súmrak, a teda pre pôvodný párik to je definitívny koniec. Zaujímavosťou je, že Nikki a Nina sú v skutočnosti kamarátky a žiadna dráma sa medzi nimi nedeje.

Profimedia

2. Joey King a Jacob Elordi

The Kissing Booth je romantický film pre mladých. Práve v ňom sa objavujú Jacob Elordi a Joey King ako hlavné postavy. Začali spolu chodiť počas filmovania prvého filmu, no asi nečakali, že sa ich vzťah skončí predtým, než budú musieť dokončiť jeho druhé a tretie pokračovanie.

Jacob sa počas promovania druhej časti tváril (podľa fanúšikov) úplne mizerne a všetci si vieme domyslieť, že práca s ex asi nie je najpríjemnejšia. Jacob je aj súčasťou seriálu Euphoria, a práve tam sa dal dokopy so Zendayou, čo taktiež vydržalo iba chvíľu.

Profimedia

3. Sophia Bush a Chad Michael Murray

Ďalší dramatický rozchod patril hviezdam zo seriálu One Tree Hill. Sophia a Chad sa vzali v približne druhej sérii seriálu, no ich manželstvo trvalo krátko. Ako kolegovia museli pracovať ešte roky po tom. Do drámy prispelo ešte to, že Chad sa pár mesiacov po ich rozvode zasnúbil s ich ďalšou kolegyňou. Sophia v tom taktiež nebola nevinne, keďže okrem Chada bola vo vzťahu s ďalšími dvoma kolegami zo seriálu One Tree Hill.

Shutterstock

4. Blake Lively a Penn Badgley

Väčšina z nás asi vie, že Blake Lively je šťastne vydatá za Ryana Reynoldsa. V minulosti ale Blake tvorila pár aj s jej kolegom zo seriálu Gossip Girl. Mnohí z nás asi netušili, že ich vzťah trval až tri roky, a teda fanúšikovia boli v domnienke, že sa ani nikdy neskončí.

Profimedia

5. Lili Reinhart a Cole Sprouse

Lili a Cole zo seriálu Riverdale mali veľmi súkromný vzťah a fanúšikov doň pustiť nechceli. Dlhodobé špekulácie ale doviedli hercov k vyjadreniu o ich rozchode. Seriál Riverdale stále pokračuje, takže Lili a Cole spolu musia tráviť pomerne veľa času.

Shutterstock

6. Camila Mendes a Charles Melton

Toto je druhý párik zo seriálu Riverdale, ktorý sa dostal do tohto zoznamu. Ich vzťah bol viac verejný, no aj tak sa skončil rozchodom.

Shutterstock

7. Kristen Stewart a Robert Pattinson

Kristen a Robert kedysi ovládli celý svet vďaka vtedajšej najnenávidenejšej senzácii s názvom Súmrak. Ich rozchod prišiel síce až potom, čo natáčanie bolo ukončené, ale museli si prejsť propagáciou filmov, kde spolu aj tak trávili dosť času.

Shutterstock

8. Jennifer Lawrence a Nicholas Hoult

Ani svet mutantov sa nezaobišiel bez trochy drámy. Jennifer a Nicholas sa rozišli a museli spolu pracovať ešte na dvoch ďalších filmoch z tohto sveta.

Profimedia

9. Rachel Bilson a Adam Brody

Obľúbený párik zo seriálu O.C. California spolu randil až tri roky. Rozišli sa pred ukončením poslednej série, a teda museli spolu ešte chvíľku pracovať.

Profimedia

10. Hayden Panettiere a Milo Ventimiglia

Títo dvaja herci spolu pracovali na projekte s názvom Hrdinovia. Fiktívne boli strýko a neter, no v realite boli partnermi.

Profimedia
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.