Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka
Trending

10 kúskov nepraktického oblečenia, ktoré na konci dňa vždy preklínaš

Uvedomujú si výrobcovia tričiek, že niektoré ženy nosia aj podprsenku?


Vraj až 44 % žien neznáša nakupovanie. Ani sa nečudujeme. Nájsť dnes normálne tričko bez gýčových kvetinových nášiviek, kde by ti netrčala podprsenka, alebo rifle, ktoré by boli naozaj viac rifľami ako dierami, je ťažké.

A to nehovoríme o tom, že skúšanie oblečenia v kabínkach je smrť. Na spotené nohy súkať skinny džínsy, cez nový účes pretiahnuť rolák, tie čachre-machre, čo robíš, keď sa snažíš dostať z XXS nohavíc či úzkych šiat, a celkovo vyzliekanie a obliekanie dvestokrát – hrôza a des.

Nečudo, že občas kúpiš niečo bez toho, aby si si to vyskúšala, nech ušetríš čas aj nervy. Na vešiaku či figuríne to vyzerá super, no nie je všetko zlato, čo sa blyští. Niektoré veci sú v praktickom živote proste úplne naprd. 

1. Tenké nohavice bielej farby

Miluješ čiernu, keďže táto farba dokonale reprezentuje tvoje duševné rozpoloženie, ale cez leto by si ju rád nahradil. A keďže všetci milujeme extrémy, tak prečo nie rovno za bielu, všakže?

Keď pečie slnko, je výborný nápad obliecť si biele vzdušné nohavice. Teda, iba ak máš rada, keď ti presvitá všetko, čo by presvitať nemalo. Myslíš si, že nahodiť biele nohavičky bude OK, nie? Nie, pretože sú príliš biele a presvitajú aj tak.

Unsplash (https://unsplash.com/photos/jQ4yWDN-kLE)

2. Šaty a topy bez ramienok

Robia nádherný dekolt, romantický look a nevieme čo ešte, takže na ohurovanie instagramových followerov sú ako vyšité. Lenže, ty nežiješ na Instagrame, ale v realite, a v realite sa, bohužiaľ, občas aj pohybuješ, zdvíhaš ruky a sadáš si.

A či máš jednotky po ocovi alebo šťavnaté déčka, jednoducho ti tie šaty nebudú na prsiach držať večne. Neustále naprávanie ťa bude pekelne štvať a navyše pri tom budeš vyzerať, akoby si znázorňovala sliepku.

Pexles (https://www.pexels.com/photo/photo-of-standing-woman-with-her-eyes-closed-in-red-sweetheart-neckline-dress-posing-2376064/)

3. Koženkové oblečenie

Koženkové legíny, sukne, topy… buď vyzerajú totálne sexy, alebo otrasne a nevkusne, nič medzi tým neexistuje. Keď odhliadneme od toho, že existujú ženy, ktoré by si to NIKDY nemali obliecť v rámci zachovania morálky a žalúdka okoloidúcich, majú tieto veci aj iné nevýhody.

Ten odporný zvuk, akoby sa párili kobylky! Každým pohybom trieš koženku o koženku a celé to znie ako zle namazané, vŕzgajúce dvere. Druhá vec je, že to nie je príliš vzdušný materiál a pokožka sa ti dusí vo vlastnej šťave. Sedíš a potíš sa. Veď je to vlastne prenosná sauna!

Shutterstock

4. Koženkové lesklé topánky

Podobným prípadom sú aj „luxury“ lakovky. V obchode vyzerajú fajn. Realita však je, že vyzeráš ako kolotočiar a ten zvuk, ktorý vydávajú každým krokom… odtrhnite mi uši, prosím. Okrem toho, sú tvrdé ako fras, takže čakaj, že na druhý deň budeš chodiť ako nevládny kvôli krvavým otlakom.

Shutterstock

5. Obtiahnuté „puzdrové“ šaty

V kabínke si povieš, výborné, príťažlivé, tvarujú postavu… keď sa však pozeráš do zrkadla, tak prirodzene sťahuješ brucho, vyrovnávaš chrbát a stojíš v instagramovej pozícii. No skutočnosť je krutá. Po prvé, zabudla si sa na svoje brucho a hrb pozrieť zboku, keď stojíš uvoľnene.

Po druhé, obtiahnutá látka sa ti bude pri chôdzi vyhŕňať až tam, kde slnko nesvieti. A po tretie – nemôžeš sa poriadne najesť, lebo zboku bude mať potom tvoje brucho a zadok rovnakú veľkosť.

Shutterstock

6. Kratučké šortky a sukne

Aj keď si kráska z Hollywoodu a nohy máš až pod zem, nie je veľmi praktické nosiť prikrátke sukne a šortky vykrojené podľa strihu nohavičiek. Predstav si, kto všetko sedel na lavičke alebo na sedadle v autobuse pred tebou.

Áno, mohol to byť Patrik Švajda, ale mohol to byť pokojne aj ten smradľavý bezdomovec, ktorého každý deň obchádzaš na hlavnej vlakovej stanici. A ty sa tam teraz nalepíš celým holým zadkom, mňam!

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť