10 najčastejších problémov žien s veľkými cec… prsiami

Že život „obdarenej“ baby je jednoduchý? Zabudnite!

„Veď to je dar!“ povie si takmer každý z nás, keď počuje nejakú ženu sťažovať sa na jej nadpriemerne veľké prsia. Avšak to, čo je na pohľad pekné, môže byť niekedy aj pekne otravné. Pýtate sa prečo? Nuž, čítajte…

1. Prsia stredobodom pozornosti

Pozornosť je rozhodne lichotivým faktorom, avšak ak sa prioritne upriamuje na takú povrchnú vec ako sú prsia, môže sa stať prekážkou. Mnohé ženy s veľkými prsiami toto berú ako jednu z najväčších nevýhod. Muži sa vraj zamerajú práve na ich „prednosti“ a ich osobnosť a duševné predpoklady idú stranou. Smutné, nie?

giphy.com (http://gph.is/1qsZJAc)

2. Gombíky na blúzke

A problém číslo dva je na svete. Nakoľko návrhár tejto nádhernej blúzky nemohol tušiť, že po nej bude bažiť i tvoja asymetrická maličkosť – smola. Od brucha po pás fajn, no tam sa to zasekne a ďalej nezapneš. A ak aj zapneš, vyzerá to, ako keby mal ten gombík každú chvíľu vystreliť a niekomu spôsobiť vážne zranenie. Riskovať? Ani omylom.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/zrkadlo-dievča-zmyselné-portrét-2726369/)

3. Spanie na bruchu

Urobíme si menší pokus. Vezmite si dva pevné balóny naplnené vodou a za predpokladu, že neprasknú, si na ne ľahnite. Nič komfortné, však?

giphy.com (http://gph.is/2bwK0iZ)

4. Beh

„Veď teba sám život bije!“ povedal nejednej „obdarovanej“ spolužiak na strednej pri behu na 60 metrov. Bum hore, bum dole, hore, dole a zase tam a späť. Športové podprsenky môžu tento problém mierne zmenšiť, nie však odstrániť. Nielen, že to nevyzerá dobre, je to i maximálne nepríjemné.

Tak takto ja pri behu vyzerať nikdy nebudem…

giphy.com (http://gph.is/1JzMNIx)

5. Trúsiš si do výstrihu

Po celom dni nájdeš vo svojom výstrihu naozaj veľmi zaujímavé veci. Najčastejšie sú to omrvinky z pečiva alebo keksu, nájdu sa tam však aj veci ako náušnica, ktorú si celý deň hľadala alebo kúsky papierikov od tvojich kolegov či spolužiakov. Čo už s tým narobíš? Podbradníky už nie sú v móde.

giphy.com (http://gph.is/1L4gWvB)

6. Gravitácia sa nezaprie

Okrem všetkých týchto „predýchateľných“ problémov je tu i jeden vážnejší. Tvoje nadpriemerné prednosti sú veľkou záťažou pre tvoju chrbticu a preto majú ženy s veľkými prsiami väčšiu tendenciu hrbiť sa. Mnoho z nich preto uvažuje nad zmenšením, napriek dohováraniu okolia. No zdravie (a nervy) máme len jedno, že áno?

7. Vyzývavá absolútne vo všetkom

Je to tak. Či už si oblečiete obyčajné obtiahnuté tričko, padavú blúzku, tielko v lete alebo bikiny, verdikt je jasný. Zvádzate! Žiaľ, cieľ býva zväčša úplne iný a to cítiť sa pohodlne bez žiadneho zámeru. Okolie má však iný názor.

giphy.com (http://gph.is/1ex8XFH)

8. Hľadaj vhodnú podprsenku, hľadaj! 

V bežných obchodoch šijú podľa vzoru plochých Japoniek, takže najväčšia dostupná veľkosť akú nájdeš je Cé a to ti predsa nestačí. Takže, hor sa do predraženého obchodu so špecializáciou na podprsenky, tam pre tvoje vnady pochopenie nájdu (veď si ho aj zaplatíš).

giphy.com (http://gph.is/2cxZOlG)

9. Popraskaná koža

Nech už to je akokoľvek nepríjemné, toto jednoducho k veľkým prsiam patrí. Vaša koža v puberte nebola pripravená na takýto veľký zvrat, tak si so sebou nosíte nepekné strie. Aj to je daň za tento bonus…

10. Po kom to má? 

Ten trápny pocit, keď sedíte na rodinnej oslave a spustí sa polemika o tom, po kom ste to zdedili. „Po mne to nemá,“ dodá mama s pokrčenými plecami. „Ja keď som bola mladá, som na tom tiež nebola takto dobre. Ale za to moja sesternica Cila, tá mala bomby. Čo ty vieš, možno po tej!“ povie babka krútiac hlavou. Nuž, čo ti poviem. Začni za každý pohľad vyberať vstupné, nie?

giphy.com (http://gph.is/1PZ4xJP)

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
132
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 fotiek, ktoré ti ukážu, ako ľudia klamú na sociálnych sieťach

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME