10 najčastejších únikových viet z prvého rande

Čo všetko sme schopní povedať, aby sme mohli odísť zo zlého stretnutia?

Zdroj: pexels.com (https://www.pexels.com/photo/men-s-black-coat-with-white-polo-shirt-213117/)

Ach to prvé rande. Ak si myslíte, že nie každé prvé stretnutia predsa dopadli zle, máte pravdu. Niektoré dopadli i katastrofálne! Poznáte to. Idete na rande (podľa profilovky) s krásnou, inteligentnou, osudovou blondínou, s ktorou si cez sociálnu sieť perfektne rozumiete. Avšak, keď príde na osobné stretnutie chémia nezafunguje a vám sa nechce s danou osobou stráviť ani 5 minút navyše. Vtedy prichádza na rad vaša fantázia, ktorá je, povedzme si úprimne, nie vždy originálna.

1. Hops, zabudol som si peňaženku.

Táto výhovorka je používaná pomerne často a nie len v našom kontexte. Dramatický výraz a monológy o tom, ako ťa to mrzí patria samozrejme k tomu. Vo väčšine prípadov máš v nej životu dôležité doklady a preto je absolútne dôležité, aby si sa po ňu vrátil domov. (Nie však už späť, však?)

giphy.com (http://gph.is/Vx2IvA)

2. Práve mi volala mama, že treba ísť postrážiť malú sestru.

Áno, vsadiť na dojemnú kartu staršieho starostlivého brata je vždy účinná metóda. Nuž, čo sa dá robiť? Mieru zodpovednosti staršieho súrodenca by spochybnil len človek bez srdca.

giphy.com (http://gph.is/1syC3SV)

3. Nie je mi nejako dobre.

Ojojój, to naše zdravíčko. Návaly nevoľnosti sú bežnou vecou a nikto by ťa predsa nechcel držať v jeho prítomnosti, ak sa necítiš najlepšie. Ďalší bod pre teba.

www.pixabay.com (https://pixabay.com/sk/dospelý-náklonnosť-hrudn%C3%ADk-1846050/)

4. Prepáč, ale práve mi písali z práce. Musím okamžite prísť.

Jasné, práca! Výborný nápad. Si jednoducho spasiteľ celej firmy, bez teba by to nešlo. Stačí už len pripnúť plášť superhrdinu, nahodiť pózu Supermana a hýýbááj ho kade ľahšie.

giphy.com (http://gph.is/22YyS3H)

5. Som gay.

Ale no, netvár sa, že si to v krízovej situácií naozaj nikdy nepovedal. Najlepšia je hlavne verzia, keď sa tváriš, že práve teraz bol ten zlomový okamih, kedy to už nedokážeš predstierať a že toto stretnutie malo byť poslednou šancou pre teba a heterosexualitu. To sa však, žiaľ, nepodarilo. A čoho sa ti dostavilo? No samozrejme že veľa pochopenia, podpory a súcitu. Odchod povolený.

giphy.com (http://gph.is/1ioxfFi)

6. Ja už vlastne niekoho mám.

Dobre, tak toto je jedna z tých, čo naserie. Buď zvolíš taktiku rýchleho úteku alebo čelíš otázkam typu: „Čo?! Ako?! Prečo?! A načo?! Kedy?!“. Utíkej, Forreste.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-angry-beautiful-blond-366063/)

7. Kamarát si zlomil ruku.

Zase tá citlivá nota… Aj kamaráta si zmrzačíš, len aby si mohol odísť. Väčšinou je v nemocnici a potrebuje urgentnú podporu. Si zničený a tváriš sa, že nevieš čo máš robiť. Si predsa gentleman, chceš zostať s dámou. Tá už ťa však dávno posiela splniť si svoje priateľské povinnosti. Za toto pôjdeš do pekla.

pexels.com
(https://www.pexels.com/photo/businessman-office-mobile-phone-finance-105472/)

8. Zajtra mám odovzdať seminárku a nemám ani čiarku.

Škola, škola, škola. Áno, aj to je východisko. Najlepšie je si to dobre načasovať v trápnom tichu. Tri, dva, jeden… „Preboha! Škola!“. Veľmi, veľmi, veľmi sa ospravedlňuješ, ale ty musíš naozaj ísť, hrozí ti za to vyhadzov. Ona, samozrejme, chápe.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/3oKHWvUUMPQhCOCT72/giphy.gif)

9. O 5 minút mi ide posledný spoj domov.

Tak toto každý dôverne poznáme. A hlavne to, ako sa prihováraš k všetkým bohom, aby nemala internet v mobile a nehľadala ti inú, neskoršiu, alternatívu. Nemá. Fúúh, misia splnená, prešiel si.

pexels.com
https://www.pexels.com/photo/attractive-businessman-busy-clock-3572/

10. Toto nemá zmysel, si pre mňa až príliš dobrá. Zbohom.

Áno, vynes jej ego do nebies a tvár sa, že nikdy si nestretol nič také dokonalé ako je ona a vlastne to ani nechceš, pretože si to nezaslúžiš. Čelo máš zvraštené, myká ti bradou, takmer slzu vypustíš a dramaticky odchádzaš. Neotočíš sa, pretože by to príliš bolelo. Za najbližším rohom neváhaš a rozutekáš sa smerom domov.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/chlap-muž-ľudia-späť-hlava-dole-2616282/)

Titulná fotka: pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
127
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Sagaaaaaaaan. Takto sa tešili z víťazstva "Pítra Sagana" športoví komentátori v Európe

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME