Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Filmy a seriály sú proste niečo, čo všetci milujeme. Niektoré z nich ku tomu obsahujú scény, ktoré by sme si mohli prehrávať a stopovať donekonečna. To by sme však neboli my, ľudia, alias chlipné hovädá, keby v prvom rade nešlo samozrejme o sexuálne scény…

10. Ona je on

DreamWorks Pictures (http://dreamworkspictures.com/)

Určite si spomínate na scénu z filmu Ona je on, keď sa Amanda Bynes snažila dokázať celému štadiónu, že je dievča. Po zhliadnutí tohto filmu sa pre mnohých dospievajúcich mladých mužov tiež určite stala sexsymbolom číslo jedna. Bezpochyby si preto mnohí z nich zastavili film práve v tejto sekunde dúfajúc, že by mohli zazrieť čosi viac. Ak medzi nich patríte aj vy, určite dobre viete, že žiadnej nahoty ste sa tu nedočkali.

9. Zlaté časy na Ridgemont High

Universal Pictures (https://www.universalpictures.com/)

Phoebe Cates patrila v 80. rokoch medzi najpopulárnejšie herečky a snáď nemusíme špeciálne vysvetľovať, prečo sa jej popularita po tejto scéne ešte výrazne znásobila. Jej fanúšikovia masovo zastavovali film v momente, keď sa vynorila z bazéna a rozopla si vrchný diel bikín. Dosť kultový okamih, že?

8. Total Recall

TriStar Pictures (http://www.sonypictures.com/corp/divisions.html)

Tak toto bolo naozaj zvláštne. Scéna, v ktorej Arnold Schwarzenegger narazil na prostitútku s 3 prsníkmi nás doslova šokovala. Tento moment si jednoducho vyžaduje pauzu. Nevidíme predsa anomálie takéhoto typu na každodennom poriadku.

7. Titanic

Paramount Pictures (http://www.paramount.com/)

Tento kultový film si zaslúži hneď niekoľko „zapauznutí“. Medzi najhlavnejšie z nich patrí určite scéna, v ktorej Jack kreslí nahú Kate Winslet.

6. Hriešne noci

New Line Cinema (https://www.warnerbros.com/studio/divisions/new-line-cinema)

Nielen ženská nahota priťahuje veľkú pozornosť. Dobrý príklad predstavuje film Hriešne noci. Áno, v tomto filme o porno priemysle sa premlelo síce veľa nahých dievčat, no koniec patril ženskému publiku a teda samotnému telu Dirka Digglera (Mark Wahlberg).

5. Znamenia

Buena Vista Pictures (http://www.waltdisneystudios.com/)

Obľúbený film z čias, keď bola mimozemská téma veľmi v kurze. Väčšinu filmu sa nám však nedostalo toho potešenia, vidieť samotného mimozemšťana… až do tejto scény. Pre takýto typ filmov je však typické, že ak si chceme netvora v tej rýchlosti skutočne prezrieť, nezostáva nám nič iné, len si scénu na chvíľu pozastaviť.

4. Čarodejník z krajiny Oz

Metro-Goldwyn-Mayer (http://www.mgm.com/)

Nuž, toto je naozaj divné. Všetci sme tento film milovali a naučil nás veľa o láskavosti a priateľstve. Táto scéna však zachytila niečo naozaj desivé. Keď Dorotka a jej priatelia spievali pri tom ako vchádzali do lesa, v pozadí je vidieť zvláštny pohyb. Mnohí si túto scénu zastavili, aby zistili, čo sa v lese skrýva, ale stále je to veľkou záhadou. Producenti prišli hneď s niekoľkými nevinnými  vysvetleniami, no tieto sú pre našu bujnú predstavivosť až príliš nudné.

3. Exorcista

20th Television (https://20thtv.com/Account/Login?ReturnUrl=%2f)

Áno, tento film bol veľkým hororovým hitom. V celom filme je hneď niekoľko scén, v ktorých sa objavujú strašidelní démoni. Niektoré z nich sú však také rýchle, že ich musíme pozastaviť, aby sme sa na strašidlá lepšie pozreli. Sú však takí desiví, že toto rozhodnutie sme už neraz oľutovali.

2. Po prečítaní spáľte

Focus Features (http://www.focusfeatures.com/)

Toto je presne ten typ filmu, ktorý musíte vidieť znova a znova. Okrem toho, že moment, keď Brad Pitt zomiera nás dosť zarmútil, sme si tento záber museli tiež spomaliť, aby sme lepšie videli, ako guľka zasiahla Bradovu lebku. Áno, znie to trochu divne a tiež choro, no nevyčítajme si to. Všetci sme len obeťami našej zvedavosti.

1. Vlk z Wall Street

Paramount Pictures (http://www.paramount.com/)

Nuž, asi nie je prekvapujúce, že táto scéna je na vrchole zoznamu. Výkon Margot Robbie bol v tomto filme taký náruživý, že scéna v ktorej si z nej prostredníctvom skrytej kamery Leonardo uťahuje bola pozastavená skutočne veľakrát. Mnohí dúfali (opäť), že sa im naskytne pohľad na jej intímne partie, no kľud chlapci. Všetko, čo ste videli je len jej telové spodné prádlo.

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka
: Paramount Pictures


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť