10 najväčších nechutností, ktorými dokážu chalani odradiť každú babu

Tajomstvo je odhalené! Na rovinu a bez servítky – pretože my si pozor na hubu dávať nemusíme.

Vzťahy sú vec komplikovaná. Nepôjdeš predsa do vzťahu s hocikým (alebo hocičím), keď predstavy o svojej budúcej polovičke máš viac ako jasné. Snívať je krásne. No občas sa realita mierne vymkne tvojim vzdušným predstavám o ňom. A tým nemyslíme veci, ktoré človek nedokáže ovplyvniť, typu: je brunet a ja mám rada blonďákov – práve naopak. Tieto počiny sú čisto v rukách tvojho nápadníka, no on sa ich, z nie celkom jasných dôvodov, rozhodol na sebe mať rád, zaužívať ich a používať ako neodmysliteľnú súčasť jeho osobnosti. Nuž, tebe už len zostáva pýtať sa v duchu: „PREČO? Tak PREEEČOOO?!“

https://giphy.com/gifs/marikahackman-marika-hackman-xUA7bbo8QK36rb4R44

Tento článok má slúžiť ako nenápadný mostík k tomu, ako niekomu podotknúť, čo by možno mohol na svojej jedinečnosti prehodnotiť. Stačí poslať link!

1. Príliš veľa gélu

Hovoríme, pravdaže, o géle na vlasy. Na géli nie je, samozrejme, nič zlé. Ak si ho dáte na vlasy v správnom množstve, pôsobí dokonca upravene a sexy. No prečo si dávať rovno celý obsah tuby? Ak nemáte talianske priezvisko, vo vačku zbraň a na ruke ťažké zlaté prstene – ani to neskúšajte, prosím. Chlapi, ktorí nevedia odhadnúť správnu mieru pôsobia viac slizko ako príťažlivo. A verím, že to vašim zámerom na rande nie je.

https://giphy.com/gifs/bbc-season-4-people-just-do-nothing-3o7H54FtymwRnrVoOY

2. Vypľúvanie hlienov

Nie je nič odpudzujúcejšie, ako pľutie na zem. Jasné, niekedy si to situácia nevyhnutne vyžaduje, no určite nie niekoľkokrát za stretnutie. Nie, nerobí vás to drsnejšími. Nie, nerobí vás to mužnejšími. Keď počujeme, ako vyťahujete ten sopeľ až z päty a potom ho bez hanby vypustíte ústnou dutinou (s menším šťastím nosnou) na chodník, dvíha sa nám žalúdok. A to nehovoriac o predstave, že by sme vás mali pobozkať na to isté miesto, ktorým všetká tá nádhera vyšla… Áno, ústa myslíme, vy zvrhlí psi!

https://giphy.com/gifs/someone-muslims-supremacists-378IyHiTEheI8

3. Technické bláboly

Každého baví niečo iné, každý má iné záujmy a práve to z nás robí často originál. Je pekné dozvedieť sa o tom druhom niečo nové – takisto ako o veciach, ktorým sa venuje. Veľa to totiž o človeku napovie. No tu je veľmi dôležitá empatia a poznanie zdravej miery. Ste vonku 2 hodiny a z toho ty rozprávaš už hodinu a pol o tom, koľko koní má tvoje auto, akú spotrebu a za koľko zrýchli z nuly na sto auto bratranca tvojho kamaráta. Ona sa pravdepodobne len zdvorilo usmieva a začína si masírovať krk, lebo jej v ňom po dvojhodinovom zdvorilom prikyvovaní na znak toho, že ťa akože počúva a zaujíma ju to, seklo. A je to len tvoja vina!

https://giphy.com/gifs/l41YqNeoHIVsBHEnm

4. Príliš obtiahnuté nohavice

Chápeme, že svet začína byť voči homosexualite čoraz tolerantnejší a obchody typu Zara šijú čoraz teplejšie a teplejšie veci (a to aj v lete), no toto je naozaj trefa vedľa. Nevravíme, že úzke nohavice sú úplne vedľa a zvonový strih je to najväčšie afrodiziakum. Úzke nohavice vedia byť tiež poriadne sexy. No my máme namysli úzke-úzke nohavice. Tie, ktoré pripomínajú ženské legíny a nie veľmi zvodne vám obopínajú lýtka, stehná a aj iné, chúlostivejšie partie. Niektoré veci by sme naozaj videli rady až v poslednej méte, tak na to berte, prosím, ohľad.

https://giphy.com/gifs/comedy-seinfeld-bUWIy2YFkZluM

5. Ľutovanie sa

Chlap má pre ženu predstavovať silu. Ako fyzickú, tak i duševnú. Jasné, každý z nás má občas slabú chvíľku a potrebuje vypočuť či poľutovať. No ak si typ, ktorý berie depkárčenie za životnú filozofiu, ktorý tvrdí, že karma ti vracia len zlé veci a si obeť vesmíru, máš jedno veľké, tučné, čierne mínus. Ženy toto ubíja a doslova to nenávidia. V živote s takýmto chlapom nevidia žiadnu perspektívu. Na čo si predsa dávať na ramená zbytočne ďalšie bremeno?

https://giphy.com/gifs/music-video-loop-BcF7P2fOYyKJO

6. Smrad

Telesný pach je prirodzená vec. No, žiaľ aj v dnešnej dobe, sa s ním nie každý z nás snaží bojovať. Legendy hovoria, že niektoré ženy tvrdia, že mužský pach je príťažlivý. Prosím, neberte to za fakt, pretože nie je. Pravidlo „Veci nosím, až kým na mne nezhnijú“ rozhodne v reálnom živote neplatí. Takže, ak si bol celý deň v práci a o polhodinu sa máš stretnúť s ňou, určite sa osprchuj. A ozaj, deodorant je neodmysliteľnou súčasťou tvojej výbavy. A len tak medzi nami: Ani by si nepovedal, čo môže so ženou dobrá mužská vôňa urobiť. Dbaj na to a tvoju blízkosť v objatí neodmietne, to ti sľubujeme.

7. A moja ex…

Ojojojojój, tak toto je veľmi háklivá téma pre obe pohlavia. Tento konverzačný trend majú veľmi v obľube i ženy, no nielen tie. My chápeme, že ste spolu niečo prežili a ešte sa tým rozchodom možno celkom trápiš, no spomínať ju v každej druhej vete pred svojím novým objektom nie je práve najlepší nápad. Vlastne to je vrchol netaktnosti a dôveru u nej stratíš skôr, ako si ju stihneš vybudovať. Nebezpečná zóna, zbytočne sa v nej nepohybuj a radšej si zahryzni do jazyka. Alebo si otvor hodinu pred stretnutím kýbel zmrzliny a vyplač sa.

https://giphy.com/gifs/the-cable-guy-l41Yn9sKLI8nyD088

8. Oholené nohy

Dobre, dobre, bodybuilderi a niektorí športovci sú v tejto téme ospravedlnení (i keď nie úplne). Ale ak si vezmeš posledné známky tvojej srstnatej mužnosti a neudáš na to dostatočne dobrý dôvod, je to veľká chyba a hanba zároveň. No nielen pre teba. Vieš si predstaviť, ako sa musí cítiť, keď vidí, že máš nohy oholené viac dohladka ako ona?! Tak vieš?! Východisko je len jedno: Ak nemusíš, nerob to. A aj keď musíš, tak to nerob.

https://giphy.com/gifs/snl-l396WcD0OCoCrYm6A

9. Arogancia

Možno niektorí z vás majú byť na čo namyslení, no to určite i druhá účastníčka vášho stretnutia. Vo chvíli, kedy jej začneš dokazovať, že si niečo viac ako je ona, sa môžeš rozlúčiť s ďalším napredovaním. Či už chtiac alebo nechtiac, takmer určite si ju odradil. Nie, prístup Christiana zo sadomaso príbehu 50 Shades of Gray v reálnom živote naozaj nefunguje. Teda, ak nemáš na účte milióny a kocky na bruchu. Potom máš dovolené…

https://giphy.com/gifs/fifty-shades-of-grey-50sog-i-pirated-this-movie-Z4dEuDHuDgl56

10. Mamičkin miláčik

Mamičkin miláčik je druh chlapa, ktorý stále nepretrhol pupočnú šnúru medzi ním a jeho matkou. To, čo povie mamička, je prvoradé a správne a treba jej za každú cenu vyhovieť. Hovoríš si, že toto predsa na prvom stretnutí nezistí? Ale zistí a veľmi ľahko. Stačí, že ti mama zavolá, že potrebuje zeler do polievky. Ak si správny mamičkin miláčik, tak bez váhania zo stretnutia odídeš, dupneš na plyn a už aj fičíš do Tesca zháňať bezkompromisne matkino prianie. Asi nám dáš za pravdu, že to nie je príliš príťažlivé, však? Najmä ak by dievča stálo o tvoje srdce, ktoré bezvýhradne patrí inej žene, s ktorou zdieľaš priezvisko. „A manželka to neni, jasný pane…“

https://giphy.com/gifs/ufc-episode-1-wink-3ohfFyCp0wqtseckyQ

Ktorý zlozvyk vám vadí na mužoch najviac?

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
53
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výskumy nahrávajú do karát všetkým holohlavým mužom. Vedci odhalili, prečo sú atraktívnejší.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME