10 najzvláštnejších prác na svete

Červy, hady alebo vreckovky? Čo ti vyhovuje viac?

Zdroj: capx.co (https://capx.co/chinese-factories-are-producing-feminists/)

Minule sme tu mali tie najlepšie práce, teda nie najlepšie platené ale také, ktorých náplň hraničila so snom. Dnes sa pozrieme ale na tie najzvláštnejšie, niektoré aj celkom nechutné.

Zberač golfových loptičiek – potápač

Ak máš rád potápanie a prácu vonku, toto by ťa mohlo zaujať. Nemyslím, že by bolo potrebné nejako špeciálne vám vysvetľovať náplň práce, akurát upozorňujeme – príliš si to neidealizujte. Na dne golfových jazierok a rybníkov veľmi často nájdete namiesto loptičiek skôr kopu blata, rias a hadov.

What do Ocean Spray and GolfBallDivers.com have in common? Both are cooperatives. Ocean Spray is a cooperative of 700…

Posted by Golf Ball Divers on Dienstag, 9. Mai 2017

Ochutnávač jedál pre domácich miláčikov

Ani k tomuto netreba špeciálne vysvetlenie, snáď ste si nemysleli, že tie veľké firmy jedlo pre najobľúbenejšieho člena vašej rodiny len tak vycucajú z prsta? Práve tento neznámy hrdina sa stará o chuť a nutričné hodnoty.

doomsday.com (http://www.doomsdaynews.com/wp-content/uploads/2013/08/eat-dog-food2.jpg)

Ovoniavač papierových vreckoviek

Uvádza sa, že je ľahšie získať prácu ako chirurg než v tomto povolaní. Snáď preto, že ho zastáva iba minimum ľudí na svete. Teraz už vieš, čo stojí za tou, buď príjemnou alebo absolútne žiadnou, vôňou tvojich vreckoviek.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/kleenex-tissue-paper-towels-clean-5610/)

Ohmatávač tvárí (face feeler)

Nie vždy pre kozmetickú spoločnosť pracuje len skúsený dermatológ alebo predajca, či ekonóm. Občas je to skrátka niekto so skvelým hmatom. Chce to ale skutočnú zručnosť, aby si pocítil rozdiel po použití niektorých prípravkov, a veľkú mieru zodpovednosti na ich schválenie alebo zamietnutie.

maxpixel.freegreatpicture.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/Massage-Face-Blond-Healing-Head-Beauty-Shiatsu-2275546)

Zástupca v rade

Už sa ti stalo, že si čakal na úplne nový produkt alebo skrátka na veľký výpredaj, a vedel si, že rada sa bude tiahnuť cez tri štáty, dve letecké základne a Gondorské kráľovstvo? Nuž, stačí ti najať si tohto človeka, čo ti miesto podrží. Kľudne aj 24 hodín a viac.

Queue

Dojič hadov

Dopyt po haďom jede je každoročne veľmi veľký, je totiž hojne využívaný pri výskume nových látok a liekov alebo skrátka na tvorbu protijedu. Dojiči hadov preto vykonávajú túto nebezpečnú prácu, pri ktorej sa snažia dostať jed z bodu A (hada) do bodu B (plastovej nádobky). Nie každý hrdina nosí plášť.

wikimedia.org (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/17/Venom_extraction.jpg)

Body part model

Časy, kedy modelka/model musel kvôli foteniu vyzerať ako Adonis, sú nenávratne preč. V dnešnom svete, ktorý je reklamou doslova preplnený môžete vyzerať aj ako Quasimodo, stačí ak máte príťažlivé povedzme ruky alebo len prsty. A občas je dokonca požadovaný aj presný opak, napríklad ruky zošúverené alebo zničené. Nikto teda nemusíte zúfať 😉

maxpixel.freegreatpicture.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/Zombie-Missing-Mannequin-Horror-Arms-Body-Parts-671561)

Vyhľadávač červov

Krásna outdoorová práca. Červy vyliezajú v noci, a tak, v tejto príhodnej dobe, sa náš vyhľadávač vyberie na nejaké vhodné miesto, a pustí sa do svojej práce, aby mohol zásobovať miestny rybársky obchod alebo zverimex.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/worm-worms-earth-vermiculture-1288092/)

„Stunt“ tester

Stunt je vlastne akýsi trik alebo kúsok, či už kaskadérsky, akrobatický alebo iný. Teraz však hovoríme o súťaži Faktor strachu, a najmä o požieraní tých najnechutnejších vecí. Tento tester je totiž tým prvým, čo ochutná najrôznejší hmyz, baranie oči alebo morské obludy, aby sa uistil či je to bezpečné.

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cambodia_08_-_035_-_insects_for_snacks_at_the_market_(3198822589).jpg)

Ovoniavač podpazušia

Top nechutnosti, ale veľmi záslužná práca. Takýto človek pracuje v teple a vnútri, kde skutočne ovoniava podpazušie rôznym ľuďom, aby určil a reportoval efektivitu rôznych deodorantov. Takáto práca musí byť ale samozrejme aj zaujímavo finančne ohodnotená.

Elephant in an elephant's armpit

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: capx.co

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 nevinných darčekov od detí, ktoré ťa šokujú a pobavia zároveň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME