Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Vynálezy majú prispievať k pokroku ľudstva a uľahčiť život nejedného z nás. Teda mali by. Na to zrejme nemysleli vynálezcovia týchto produktov pre zvieratá. A čo vravíš ty? Hop alebo trop?

1. Pawlish

Asi sa pýtate, čo ten Pawlish vlastne je. Také jednoduché… predsa lak na nechty (teda drápy) pre mačky! Zakúpiť si ho môžete už za neuveriteľných 6 eur. To sa oplatí, však? Z tohoto bude bez pochýb nový beauty-trend.

amazon.com (https://www.amazon.com/Top-Performance-Color-Paw-Polish/dp/B000Y8YPJA)

2. Licki Brush

A máme tú ďalší produkt vytvorený pre rozmaznávanie svojho miláčika. Avšak pri tomto sa mi mierne pozastavil rozum. Je totiž určený pre uspokojenie pocitu pána svojej mačky. Konečne ho môže lízať a bez mačacích chlpov kade tade. Naozaj veľmi, veľmi chutné.

<

3. Zvieracia náplasť

Aj zvieratá potrebujú ošetriť svoju boľačku! Kto by sa predsa chcel pozerať na ranu svojho domáceho miláčika. To príliš bolí…

imgur.com (https://imgur.com/gallery/BTwt5UD)

4. Kočiariky pre psov

Tak toto povýšilo domáce zviera na úplne iný level. Samozrejme, aj pes potrebuje reštart z hektického dňa. Len aby si nezvykol.

hierher.de (https://kommstdu-hierher.de/kinderwagen-fuer-hunde-hundebuggy/)

5. Gigantická CROCSa ako postieľka pre tvoju mačku

No a? Ty si myslíš, že svoju mačku odbiješ nejakou hlúpu dekou? V žiadnom prípade, ona je predsa niekto. Takouto nadrozmernou papučou vytvoríš zútulnený priestor nie len pre ňu, ale i pre seba. Vážne. (Nie).

imgur.com (https://imgur.com/gallery/xIL1XH7)

6. Sexuálna hračka pre psa

A čo si ty myslíš, že len ľudia si môžu užívať intímne chvíle s nafukovacou Aničkou? Tvoj pes má predsa minimálne rovnaké práva ako ty. Zostáva ti len jedno – dúfaj, že tá hlúposť nepíska, inak máš po pokojnom večeri pri telke.

watson.ch (https://www.watson.ch/Spass/Katze/116228727-WTF–10-Erfindungen-für-Haustiere–die-uns-an-der-Menschheit-zweifeln-lassen)

7. „Litter Kwitter“

A čo je zase toto? No predsa toaletná misa pre mačku, aby sa konečne naučila kultivovane navštevovať toaletu. Či to pomáha povedať neviem, treba skúsiť.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/sYD2Y)

8. Nočný stolík so zabudovaných zvieracím hajzlíkom

Pretože cítiť svojho miláčika nonstop pri sebe (aj keď tam nie je) je na nezaplatenie. Alebo ho počuť, vidieť a cítiť pri jeho každodenných činnostiach. O 2 ráno. Dokonalé. Toto je náš tip, určite treba zakúpiť.

amazon.com

9. Psí prekladač

Vieš, to aby sa so svojím psom mohol porozprávať o existencii Boha alebo či by volil Fica alebo Kotlebu. Len tak, z dlhej chvíle.

amazon.com

10. Kočík pre zlatú rybku

A znova niečo zo série kočíkov. Áno, aj toto existuje. Naša bodka na záver je korunovanou čerešničkou na torte. Aj svoju rybku treba občas vyvenčiť, čo si si myslel?!

pinterest.com (https://www.pinterest.ch/pin/278801033156667567/)

Zdroj: watson.ch
Titulná fotka: pdxpetdesign.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť