10 otravných situácií pri jedení, ktoré všetci neznášame

Poznáš to, keď papáš pizzu a syr ti stiahne celú oblohu?

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Netvár sa. Jedenie je bezpochyby jednou z tvojich najobľúbenejších činností, a keby sa na obezitu neumieralo, tak by si tlačil od rána do večera. Aj napriek tomu sa aj počas jedenia nájdu chvíle, keď ťa ide rozhodiť od jedu. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme niekoľko takýchto momentov načrtli a veríme, že sa aspoň v jednom – ak nie rovno vo všetkých – nájdeš aj ty.

1. Keď ješ burger a pri zahryznutí všetko vyletí druhou stranou

Ten, čo vymyslel burger, očividne plánoval, že sa bude jesť na etapy – prečo by ho inak navrhol práve takto? Veď čo je lepšie? Užívať si kombináciu všetkých chutí naraz alebo najprv natlačiť žemľu s omáčkou a potom dojesť mäso, ktoré sa v polovici procesu rozhodlo vybrať na vandrovku a odišlo druhou stranou dopreč?! Samozrejme, že to druhé.

2. Keď ješ pizzu a so syrom zlezie aj celá obloha

Syr je základ pizze. Všetky ostatné ingrediencie sa dajú niečím nahradiť, ale pizza bez syra skrátka nie je pizza. Feši si svoju dominantnú pozíciu očividne uvedomuje a namiesto toho, aby pochopil, že s veľkou mocou prichádza aj veľká zodpovednosť, sa len predvádza. Naťahuje sa, akoby mu za to platili, a ešte so sebou aj stiahne celý zvyšok oblohy. No paráda.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Keď sa snažíš napichnúť niečo guľaté a nejde to

Kto z koho. Naháňaš to po tanieri s vidličkou a ono to uteká, čo mu neexistujúce nohy stačia. Pritlačíš vidličkou, ono to odstrelí, zas pritlačíš vidličkou, zas to odstrelí… Jasné, ruky ti fungujú a mohol by si sa na to celé vykašľať, ale v časoch, ako sú tieto, sa aj toto ráta ako kardio. Tak makáme.

4. Keď ješ nanuk a v polovici sa začne topiť

Ani sa mu nedivíš. Vonku je tridsaťpäť stupňov a aj ty sa div že neroztopíš vo vlastnej koži, ale aj tak by si to pán nanuk mohol odpustiť. Čokoládu máš hádam až za ušami, ruky celé ulepené, a to bolo v časoch, keď ešte každý nenosil vo vrecku dva litre tekutej dezinfekcie, fakt naprd. Ešteže to môžeš oblízať.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Keď papáš čipsy a ostanú ti dorezané ústa

Láska bolí, povedal kedysi ktosi možno dôležitý, možno celkom bezvýznamný, a hoci pravdepodobne nehovoril o kuse smaženého zemiaka, aplikovať sa to dá aj tam. Chutí dobre, o tom potom. Ale keď ti od soli popraskajú pery až do krvi a ďasná máš zrazu posiate miliónom drobných rezných raniek… stojí to za to? Jasné, že stojí.

6. Keď nájdeš v mäse žuvačkovú časť a nepadne ti to práve dobre

Fuj. Na jedlo sa nehovorí fuj a čo by za to dali deti v Afrike, že, ale aj tak… či už si vyberavý jedák, priemerný konzument alebo jeden z tých, čo zožerú prakticky hocičo, čo nezožerie ich, toto skrátka nedávaš. V sekunde, ako z úst vylovíš „mäsovú žuvačku“, si skončil. Radšej budeš hladný, ako riskovať, že to z teba rovno vyletí.

ArtCave Maniac / EMEFKA

7. Keď ješ jablko a narazíš na tú časť s jadierkami

Niežeby boli od macochy, ale napchávať sa nimi práve nemusíš. Určite je vedecky dokázané, že nakrájané jablko (alebo akékoľvek iné ovocie, keď sme pri tom) chutí lepšie ako to celé, ale to by si najprv musel nebyť lenivý. Lenže ty si, načo špiniť nôž a dosku, keď máš funkčné vráta… no, tak tu to máš.

8. Keď si odhryzneš z čokolády a nečakáš, že je v nej oriešok

Po prvé si skoro vylomíš zub a po druhé, ak nie si fanúšikom orieškov, tak si v prdeli ako minuloročný sneh. Predstava hriešne dobrého maškrtenia je v sekunde fuč, lebo nech si každý hovorí, čo chce, orechy nie sú dezert. Zdroj zdravých tukov? Určite. Ale nie dezert. Nikdy nie dezert.

ArtCave Maniac / EMEFKA

9. Keď niečo hodinu fúkaš a aj tak to páli

Niektorí ľudia majú hubu z azbestu, ale prevažná väčšina populácie nevie sŕkať polievku rovno z hrnca. Tak si naložíš, necháš ju na balkóne vychladnúť a ona stále páli. Tak fúkaš, fúkaš, fúkaš, odvážne si strčíš prvú lyžicu do úst… a skončíš s obarenou papuľou a zrolovaným ďasnom.

10. Keď zahryzneš do paradajky a celá dužina vystrelí von

Ráno si bol macher, keď si si obliekol biele tričko a naivne sa utvrdzoval v tom, že ho dokážeš udržať čisté až do večera. Veď už nemám desať, hovoríš si. Nehádžem sa do blata a viem jesť ako človek. Lenže potom prišla jedna milá paradajka a šplech. Zrazu vyzeráš ako prasa.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
105
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia na internete zistili, ako vyzerá sval na brade. Vraj ich bude strašiť v nočných morách


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME