Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan
Zdroj: ©Shondaland / MovieStillsDB

10 populárnych seriálov Netflixu, ktoré sa v roku 2024 dočkajú pokračovania

Dorazia nové epizódy známych titulov.

Prišiel nový rok a mnohí filmoví a seriáloví nadšenci sú iste zvedaví, aké zaujímavé tituly nám prinesie. V tomto článku sa bližšie pozrieme na 10 seriálov, ktoré v roku 2024 dostanú nové série. Tešiť sa môžeš na nové epizódy Bridgertonu, Squid Game či The Umbrella Academy.

1. Bridgerton

Historická romanca Bridgerton sa stretla s pozitívnym prijatím kritikov aj divákov a doteraz má za sebou dve série a jeden spin-off. Príbeh sa točí okolo rodiny Bridgertonovcov, ktorej členovia hľadajú lásku a životné šťastie. Tretia séria bude mať dovedna osem epizód a dorazí v dvoch častiach. Prvá si odbije premiéru 16. mája 2024 a druhá 13. júna 2024.

2. Emily in Paris

S novými epizódami sa pochváli aj romantická komédia Emily in Paris. Tá rozpráva o mladej Emily (Lily Collins), ktorá sa zo Chicaga presťahuje do Paríža. Jej snaha získať vytúženú prácu a lásku však vedie k mnohým zábavným situáciám.

Seriál má na konte už tri série a prevažne pozitívne recenzie. Štvrtej série, ktorá bude mať desať epizód, sa fanúšikovia dočkajú tento rok, avšak presný dátum zatiaľ nepoznáme.

3. Heartstopper

Tretie miesto v našom zozname patrí opäť romantike, tentokrát seriálu Heartstopper. Ten rozpráva o tínedžeroch Charliem (Joe Locke) a Nickovi (Charlie Spring), ktorí k sebe začnú pociťovať niečo viac.

Seriál dostal nadšené recenzie a získal aj viacero cien. Doteraz sa diváci dočkali dvoch sérií, pričom tá tretia bude mať osem epizód a dorazí niekedy v priebehu roku 2024.

stream platformy, Netflix, seriály, nové série, rok 2024, nové epizódy, seriály na Netflixe, obľúbené seriály, kultové seriály
MovieStillsDB / Netflix

Odporúčame prečítať:

KVÍZ: Zisti, ako dobre sa vyznáš v pokrmoch z talianskej kuchyne

4. Big Mouth

Svoj návrat hlási aj oceňovaná animovaná komédia Big Mouth. Tá rozpráva príbeh niekoľkých tínedžerov, ktorí sa snažia vyrovnať s radosťami aj strasťami dospievania.

Bigh Mouth sa u divákov aj kritikov teší veľkej popularite, o čom svedčí aj fakt, že má na konte už sedem sérií. Tou ôsmou sa s našimi obľúbenými hrdinami rozlúčime. Dátum jej premiéry zatiaľ stanovený nebol, očakáva sa však, že sa jej dočkáme v priebehu tohto roka.

stream platformy, Netflix, seriály, nové série, rok 2024, nové epizódy, seriály na Netflixe, obľúbené seriály, kultové seriály
Netflix

5. The Umbrella Academy

Komiksovka The Umbrella Academy o rodine superhrdinov a ich snahe odvrátiť koniec sveta má za sebou tri kriticky aj divácky úspešné série.

Tento rok sa môžeme tešiť na štvrtú, ktorá bude zároveň poslednou. Zatiaľ nie je známy presný dátum, avšak Netflix potvrdil, že to bude tento rok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.