Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

10 postáv zo známych seriálov, ktoré z nich bez stopy zmizli a nikto ich absenciu nevysvetlil (2. časť)

Vídali sme ich pravidelne, ale potom sa po nich zľahla zem.

Pri seriáloch sa občas stáva, že postavy, ktoré sme v nich vídali pravidelne, jedného dňa proste zmiznú (z rôznych dôvodov). Často sa tak deje najmä v prípade vedľajších či epizódnych postáv, ale sem-tam dokonca aj pri tých hlavných. Niekedy sa tvorcovia ani nenamáhajú ich absenciu vysvetliť.

Skrátka sa im už nehodili do scenára, tak ich proste škrtli. Jeden článok o postavách, ktoré zo známych seriálov zmizli bez stopy, sme ti už priniesli. V tomto pokračovaní nájdeš ďalších 10 ďalších podobných prípadov.

1. Penny Baker Williams (Krok za krokom)

Zo známeho sitcomu Krok za krokom v priebehu rokov zmizlo hneď niekoľko postáv. V prvej sérii sme sa napríklad zoznámili aj s Penny Baker Williams (Patrika Darbo), sestrou hlavnej hrdinky Carol (Suzanne Somers). Divákov bavila jej priamosť a nekonečné vzťahové aférky. Po prvej sérii sa ju však tvorcovia rozhodli zo seriálu vyškrtnúť a už sme ju nikdy nevideli.

seriály, postavy, sitcom, komediálny seriál, fiktívne postavy, postavy, ktoré zmizli
ABC

2. Tina Pinciotti (Tie roky sedemdesiate)

V známom sitcome Tie roky sedemdesiate sa v prvej sérii objavila aj vedľajšia postava Tiny Pinciotti, ktorú si zahrala Amanda Fuller. Išlo o mladšiu sestru hlavnej hrdinky Donny Pinciotti (Laura Prepon) a objavila sa len v jednej epizóde.

Odvtedy sme ju nielenže nevideli, ale sa o nej ani nehovorilo. Teda, takmer. Posledná zmienka o nej pochádza z druhej série. Neskôr bola ale jej existencia úplne popretá tým, že sa zdôrazňovalo, že Donna nemá žiadnych súrodencov.

seriály, postavy, sitcom, komediálny seriál, fiktívne postavy, postavy, ktoré zmizli
Fox

3. Abby Day (New Girl)

Postava Abby Day sa objavila v obľúbenom sitcome New Girl a zahrala si ju Linda Cardellini. Spontánna sestra hlavnej hrdinky Jess (Zooey Deschanel) žila svoj život ako nekonečné dobrodružstvo a rozhodne si získala divácke sympatie.

Prvýkrát sa objavila v tretej sérii, ale po troch epizódach ju scenáristi proste vyškrtli a nechali ju odsťahovať sa k svojej matke do Oregonu. Zvláštne však je, že Jess ju už po zvyšok seriálu ani raz nespomenula a neobjavila sa ani na Jessinej svadbe.

seriály, postavy, sitcom, komediálny seriál, fiktívne postavy, postavy, ktoré zmizli
MovieStillsDB / Fox

Odporúčame prečítať:

K nájdeniu zosnulej Terézie sa vyjadril už aj jej priateľ. Verejnosti posiela takýto odkaz

4. Dr. Erica Hahn (Klinika Grace)

Doktorka Erica Hahn v podaní Brooke Smith bola pravidelnou súčasťou kastingu seriálu Klinika Grace. Konkrétne sme ju mohli vidieť v druhej až piatej sérii. Počas nej ale nečakane dala výpoveď a v seriáli sme ju už nevideli. Jej absencia nebola poriadne vysvetlená, čo bola predsa len škoda, keďže išlo o zaujímavú postavu.

Samozrejme, tvorcovia sa jej odchod snažili trochu objasniť turbulentnými vzťahmi v súkromí a na pracovisku, ale aj tak jej odchod pôsobil dosť nevierohodne. Podľa dostupných správ nebolo s postavou spokojné štúdio ABC a nechcelo, aby sa v seriáli ďalej objavovala. Tvorcom teda neostávalo nič iné, len ju vyškrtnúť.

seriály, postavy, sitcom, komediálny seriál, fiktívne postavy, postavy, ktoré zmizli
MovieStillsDB / ABC

5. Ivy Baker Williams (Krok za krokom)

Ďalšie známe zmiznutie postavy zo seriálu Krok za krokom sa týka Ivy Baker Williams v podaní Peggy Rea. Ivy bola matkou Carol a Penny a ženou, ktorá vždy „na plné ústa“ hovorila, čo si myslí. To, pravdaže, vyústilo vo viacero vtipných okamihov. Rovnako ako Penny, aj Ivy sa v seriáli dlho neohriala. Videli sme ju len v prvej sérii, v tých ďalších sa už ale neobjavila a ani ju nikto nespomínal.

ABC

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť