10 priznaní od sériových vrahov, ktoré ťa nenechajú pokojným

Naozaj sú ľudia schopní spraviť a povedať niečo takéto?

Zdroj: pxhere.com

Na svete existujú hocijaké typy ľudí, no pri sériových vrahoch si zväčša kladieme otázku: „Sú to ľudia alebo zvieratá?“ Varujeme vás, že pri čítaní nasledujúcich priznaní od vrahov vám bude behať mráz po chrbte. Vybrali sme pre vás 10 tých najstrašidelnejších priznaní. 

1. Robert Pickton

Bývalý chovateľ prasiat z Kanady zabil 49 žien a naservíroval ich ako jedlo pre svoje zvieratá. Nalákal ich na farmu, kde ich zabil, rozštvrtil a podával ako jedlo. Priznal sa policajtovi v utajení a prial si mať na „konte“ 50 obetí.

2. Gary Lee Sampson

V roku 2017 sa Sampson priznal ku trom vraždám spáchaným v roku 2001. Povedal, že svoje obete začal bodať, no nakoniec skončil pri škrtení, pretože pri bodaní tieklo z obetí veľa krvi. Teraz čaká na trest smrti.

3. Karla Homolka

„Bol deň otcov… v mojom dome bolo mŕtve dievča a zároveň aj moja rodina. Na ten moment nikdy nezabudnem.“

Bola vydatá za sexuálneho násilníka, Paula Bernarda. Znásilnili a zavraždili tri ženy, vrátane jej malej sestry, ktorú „darovala“ Bernardovi ako vianočný darček. Najprv ju zdrogovali, znásilnili a potom ju nechali zomrieť. Po 12 rokoch vo väzení bola prepustená v roku 2007. Momentálne má vyštudovanú vysokú školu zo psychológie, manžela a 3 deti. Naozaj si zaslúžila šancu na nový život?

4. Carl Panzram

Priznal sa ku 21 vraždám a znásilnil asi 1000 chlapcov a mužov. V 20. rokoch minulého storočia spáchal jednu z jeho najbrutálnejších vrážd. Najal si 6 mužov, ktorí s ním mali pracovať na lodi v Angole, kde všetkých zastrelil a nakŕmil s nimi krokodílov. V jeho životopise napísal, že ani trošku neľutuje nič, čo spáchal.

5. Edmund Kemper

Do svojich 24 rokoch života stihol zabiť 6 študentiek, dvoch starých rodičov a svoju mamu. Po vražde svojej mamy jej odsekol hlavu, s ktorou mal neskôr sex. Napokon zavolal políciu a ku svojim činom sa priznal. V dobe jeho priznania nebol trest smrti povolený, takže je doteraz vo väzení v Kalifornii.

6. Alexander Pichuskin

„Premýšľal som, či ju mám zabiť alebo či mám byť opatrný. No nakoniec som to riskol, mal som na to totiž náladu.“

Myslíme, že jeho meno ho vystihuje. Pichuskin mal 48 až 60 obetí v parku v Moskve. Nazývajú ho šachovnicový vrah, chcel zabiť 64 ľudí, aby zaplnil všetky políčka na šachovnici.

7. Aileen Wuornos

Wuornos bola prostitútkou koncom 80. rokov minulého storočia. Zabíjala mužov, ku ktorým nasadla do auta. Prichytili ju pri čine a obvinili ju zo 7 vrážd, ku ktorým sa napokon aj priznala. Popravili ju v roku 2002. Ešte pred popravou mala potrebu sa očistiť a poskytla polícii aj všetky detaily z vrážd.

8. Mary Bell

Bell mala len 11 rokov, keď spáchala svoje dve vraždy. Uškrtila 4-ročného chlapca a pár mesiacov nato aj ďalšieho 3-ročného chlapca. Po prvej vražde zaklopala na dvere, kde chlapec býval, a keď jej rodičia povedali, že už nežije, tak odpovedala :“Och, ja viem, že je mŕtvy. Túžila som ho vidieť ležať v rakve.“

9. Lee Boyd Malvo

Malvo mal len 17 rokov, keď so svojím komplicom strieľali ľudí v parku vo Washingtone. Jeho komplic dostal trest smrti a Malvo dostal doživotný trest za mrežami. Vie, že nie každý na koho vystrelil, zomrel, no to mu bolo ľúto, pretože chcel zabiť všetkých.

10. Joe Metheny

Od roku 1976 spáchal asi 8 vrážd, potom zmiešal ľudské mäso obetí so zvieracím a predával takéto burgery vo svojom stánku. Povedal, že za svoje skutky sa nikdy neospravedlní, ak by sa ospravedlnil, tak by klamal.


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
20
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vedci spájajú nadmerné používanie mobilov s častejším striedaním partnerov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME