10 sexuálnych trápností, ktoré ťa k lepšiemu výkonu nepovzbudia

S ktorými si mal už tú česť?

Asi ani netreba hovoriť o tom, že sex v reálnom živote sa tomu v romantických filmoch či porne zväčša veľmi nepribližuje. Premilovaná celá noc a ladné pohyby sú len sladkou fantáziou, a my sme šťastní a ukojení aj po 20 minútach natriasania sa. No a okrem toho sa tu sem-tam pritrafí aj nejaký ten trápny moment, po ktorom sa ostanete už len zvädnuto pozerať okolo seba. V tom lepšom prípade príde smiech.

1. 10 sekúnd a hotovo

Tešíš sa na sex umierajúci na defibrilátor a po pár sekundách hotovo. Predohra je dokonalá, sála to medzi vami ako v Zemskom jadre a ty si už predstavuješ koľko polôh vystriedate. Lenže on potom dvakrát prirazí a „huuups“. No, aspoň vidíš, ako sa on tešil na teba.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/syfy-explosion-window-xUA7aPY4JB6AMdVwac/download)

2. Nadskakuješ a zrazu nie je na čom

Pretože drahého penis sa rozhodol, že si na chvíľu ľahne a odpočinie. Niekedy sa tak rozhodne už aj definitívne, pretože je jednoducho moc unavený alebo si logol piva.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/filmeditor-horror-rosemarys-baby-roman-polanski-3otPoHHvZTAvfQ7rnq)

3. Vaginálne zvuky

Ste uprostred čísla, parádne si ho užívate, idete zmeniť polohu a jej kráska zrazu vydá ten najprdivejší a najfľafotavejší zvuk na svete. Je to síce normálne, ale bez momentu trápnosti sa to nezaobíde.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/rodina-milovn%C3%ADk-dospel%C3%BD-sp%C3%A1lne-1822498/)

4. Prehýrená noc

Vediete sa domov, vychechtaní pod vplyvom alkoholu a nadržaní jeden na druhého. Zo začiatku možno scéna ako z filmu, keď sa začnete bozkávať už medzi dverami, no následne si uvedomíte, že ste toho vypili možno trochu moc a nie všetko funguje tak, ako by malo. Niektoré orgány majú jednoducho vlastný mozog a povedia si, že pod vplyvom alkoholu fungovať nebudú.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/snl-saturday-night-live-26vUyQaDMBcG6ZFni/download)

5. Taký malý prdík

Takzvané volanie prírody v tom najnevhodnejšom momente. Každopádne sa vtedy rýchlo pakuj z polohy 69. Pre dobro tvoje, tvojho partnera, aj vaše spoločné.

6. Dneska si to nečakala a máš gaťky s kačičkou (alebo inou kreslenou hrdinkou)

Prudko erotické to asi nie je, ale ak máte s partnerom zmysel pre humor, nebude to ani žiadna tragédia. Horšie je to v prípade, keď si domov privedieš náhodnú známosť. Nielenže máš tie trápne gaťky, ale na stoličke je zavesená podprsenka, na zemi včerajšie ponožky a na stole tanier so zbytkom raňajok.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/d7Hz02g0qTKKY/)

7. Keď ti povie: „Tú kameru si nevšímaj, je vypnutá.“

To sa vie zavŕtať do hlavy. To si robí srandu?! Svieti tam červené svetielko? A vtedy sa ti začnú mysľou preháňať záblesky z filmov so psychopatmi a úchylmi. Pretože spoznali ste sa len nedávno a podľa prieskumov je každý dvadsiaty piaty psychopat. Ale tiež je vraj každý z nich inteligentný, neodolateľný a sex s nimi je viac ako skvelý, takže to budem riešiť až potom…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/zachary-quinto-pSMpv3zETqvrq/)

8. Extrémne snaživý

To, že by ťa nepriviedol k orgazmu si nepripúšťa ani v najhoršom sne a dokáže tam dolu zotrvať aj pol hodinu. Aj vtedy, keď ty už len ležíš a čakáš. Už ani nevieš na čo. Ale je milé, že sa tak veľmi snaží, aj napriek tomu, že si potom nebude cítiť sánku ako keby pol hodiny jódloval v jaskyni.

9. Prvý sex, pri ktorom hneď vieš, že je aj posledný

Rande boli úžasné a skvele si rozumiete. Na rad prichádza posteľ a veľké sexuálne sklamanie, pretože nie každý si jednoducho v posteli sadne. Nielenže od začiatku akosi nefunguje chémia, ale keď potom uvidíš tie nechutne veľké bradavky alebo podobný telesný aspekt tvojho partnera, či partnerky, ktorý ťa v danej chvíli maximálne odradil, tak už len premýšľaš, ako by si z prichádzajúceho sexu vycúval..

flickr.com (https://www.flickr.com/photos/[email protected]/13382753014/sizes/o/)

10. Návšteva

Po pohľade na jej otca medzi dverami, zrovna keď si ju dával odzadu, sa ti už asi v ten deň nepostaví.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/beautiful-beauty-bed-bedroom-414023/)

Titulná fotka: pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
14
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
60
Uups
Haha Haha
396
Haha
Woow Woow
14
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Šialené menštruačné produkty, ktoré zachránia planétu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME