10 šialených a problematických hercov, s ktorými bola spolupráca neskutočným peklom

Títo herci dokázali na pľaci rozpútať nejeden konflikt.

Zdroj: Brad Falchuk Teley-Vision / MovieStillsDB

Hovorí sa, že umelci majú svoje maniere a občas sa s nimi ťažko spolupracuje. Herci, pravdaže, nie sú žiadnou výnimkou. O tom si sa mohol presvedčiť už v našich predchádzajúcich článkoch (prvý tu, druhý tu). V tomto článku ti prinášame ďalších 10 hercov a herečiek, ktorí majú (či mali) problém udržať svoju komplikovanú povahu na uzde.

1. Gwyneth Paltrow

Sympatickú Gwyneth Paltrow poznáme napríklad z marveloviek, ale aj z titulov ako Talentovaný pán Ripley, Zamilovaný Shakespeare, Taká zvláštna rodinka či Sedem. Herečka má na konte aj Oscara a jeden Zlatý glóbus. Okrem jej nespochybniteľného talentu ju ale sprevádza povesť herečky, s ktorou sa ťažko spolupracuje.

Podľa všetkého je v súkromí veľmi chladná, nepríjemná a má premrštené požiadavky. Takto sa podľa viacerých zdrojov nespráva len k hereckými kolegom a štábu, ale aj k svojim fanúšikom.

moviestillsdb.com/Paramount Pictures

2. Marlon Brando

Marlon Brando patrí medzi herecké legendy, o tom niet pochýb. Zahral si v takých kultoch ako Štvanica, Krstný otec, Superman či Apokalypsa. Zdá sa, že vo svojich mladých rokoch bol Brando bezproblémový kolega, ale s pribúdajúcimi rokmi sa stával čoraz nervóznejším a nevrlejším.

Často sa dostával do konfliktov s režisérmi a odmietal ich požiadavky. Pri nakrúcaní béčka Ostrov Dr. Moreaua sa dokonca ani nenamáhal prečítať si scenár a štáb mu musel repliky opakovať pred každou klapkou. Za účasť vo filmoch si navyše účtoval horibilné sumy.

moviestillsdb.com/Paramount Pictures

3. Lea Michele

Herečku a speváčku Leu Michele poznajú najmä fanúšikovia seriálov Glee či Scream Queens. Práve počas jeho nakrúcania ale vyšla najavo Leina nie príliš pozitívna povaha. Podľa herečky Samanthy Marie Ware bola Lea k ostatným drzá a vulgárna. Nebola tak núdza o hádky a konflikty. Lea Michele sa neskôr ospravedlnila a uznala, že jej správanie k druhým bolo „necitlivé a nevhodné“.

moviestillsdb.com/Fox Network

4. January Jones

January Jones si môžeš pamätať napríklad z chváleného seriálu Mad Men (za ktorý si odniesla dve nominácie na Zlatý glóbus), ale aj z filmov Piráti na vlnách, X-Men: Prvá trieda, Neznámy či Good Kill. Jones je nepochybne famózna herečka, ale aj jej povesť dosť pošramotilo jej správanie. Podľa jej spolupracovníkov je January dosť často nepríjemná a chladná.

Veľkej popularite sa netešila ani medzi novinármi, ktorí s ňou robili rozhovory. Podľa nich bola odmeraná a nepríjemná. Na druhej strane treba dodať, že vyslovene vážne problémy na pľaci zrejme nikdy nemala.

moviestillsdb.com/20th Century Fox

5. Dustin Hoffman

Dustina Hoffmana iste netreba zvlášť predstavovať. Ide o jedného z najlepších hercov histórie, o čom svedčia aj jeho výkony vo filmoch Rain Man, Spáči, Vrtieť psom, Hľadanie Krajiny nekrajiny či Meyerowitz Stories. Hoffman má na konte aj dvoch Oscarov a šesť Zlatých glóbusov. Zrejme ale tiež ide o veľmi svojrázneho umelca.

Podľa ľudí, ktorí s ním nakrúcali, je Dustin totálny perfekcionista. To je, samozrejme, skôr dobrá vlastnosť, ale v prípade Hoffmana išlo o zaťažkávajúcu skúšku pre všetkých jeho kolegov. Často sa dožadoval opakovania záberov a neraz sa kvôli tomu s režisérmi hádal.

moviestillsdb.com/Warner Bros.

6. Jennifer Aniston

Populárnu Jennifer Aniston všetci poznáme ako Rachel zo sitcomu Priatelia (za seriál si odniesla aj Zlatý glóbus). Okrem toho v jej filmografii nájdeme aj kvalitné kúsky ako Marley a ja, Šéfovia na zabitie, My sme Millerovci či Cake. Hoci sa Jennifer teší veľkej popularite medzi fanúšikmi, medzi kolegami nie je taká obľúbená.

Jej kolegovia ju obvinili z toho, že sa správa až príliš snobsky a jej požiadavky sú nemiestne premrštené. Jennifer je vraj zameraná na luxus a na pľaci sa často s režisérmi hádala, pričom neraz došlo aj na fyzickú konfrontáciu.

moviestillsdb.com/Paramount Pictures

7. Cybill Shepherd

Cybill Shepherd hrala vo viacerých chválených filmoch a seriáloch. Spomenúť môžeme komediálne seriály Cybill a Moonlighting, triler Taxikár, dramédiu Alice či komédiu The Heartbreak Kid. V poslednej dobe sa jej ale príliš nedarí a objavuje sa skôr v podpriemerných televíznych filmoch. Zrejme na tom má podiel aj jej komplikovaná povaha.

Z pľacov prichádzali správy o tom, že Cybill sa na všetkých díva zvrchu, je snobská a zahľadená do seba. Vďaka tomu s ňou mali konflikty herci aj režiséri.

moviestillsdb.com/ABC

8. Madonna

Madonna je v prvom rade speváčka, ale vidieť sme ju mohli aj vo viacerých filmoch. Zmienku si zaslúžia tituly Tiene a hmla, Veľké víťazstvo, Štyri izby či Evita. Faktom ale ostáva, že spolupráca s hudobnou hviezdou nebola pre režisérov a ostatných hercov príliš príjemná. Madonna sa totiž odmietala riadiť inštrukciami režisérov a hrala skrátka po svojom.

Tým ale privádzala do zúfalstva celý štáb. Rovnako tiež mala tendencie až príliš kecať režisérom do ich práce.

moviestillsdb.com/Touchstone Pictures

9. Gene Hackman

Herecký klasik Gene Hackman už je na hereckom dôchodku, ale jeho kariéra je naozaj impozantná. Zahral si v takých peckách ako Strašiak, Rozhovor, Superman, Horiace Mississippi, Nezmieriteľní, Firma či Wyatt Earp.

Nedá sa povedať, že by mal Hackman vyslovene reputáciu herca, s ktorým je ťažké spolupracovať, ale niekedy svojim kolegom dokázal poriadne brnkať na nervy. Pri nakrúcaní komédie Taká zvláštna rodinka boli na dennej báze konflikty medzi ním a režisérom Wesom Andersonom. Nepríjemný bol aj k ostatným hercom, ktorí označili skúsenosť s ním za „vyslovene strašidelnú“.

moviestillsdb.com/Paramount Pictures

10. Jennifer Lopez

Aj Jennifer Lopez je v prvom rade speváčka, svoju stopu ale zanechala aj vo svete filmu. Za výkony vo filmoch Selena a Zlatokopky si odniesla nominácie na Zlatý glóbus. Okrem toho sa objavila v tituloch Anakonda, Cela, Svadby podľa Mary, Smiem prosiť? či Nová šanca. Mnoho režisérov a hercov ju ale nepovažuje práve za ideálnu kolegyňu.

Podľa nich premrštené požiadavky, potrpí si na luxus a často má neúctivé poznámky na adresu ostatných hercov. Veľmi neslušne sa vraj správa aj k letuškám či čašníkom. Dokonca s nimi odmieta priamo hovoriť a radšej povie svojmu asistentovi, ktorý sedí vedľa nej, čo má letuške povedať. Podľa mnohých je to skrátka nafrnená žena s hviezdnymi maniermi.

moviestillsdb.com/STX Entertainment

Ak ťa tento článok zaujal, predchádzajúce časti nájdeš tu

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
32
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
25
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 silných ilustrácií, ktoré ťa donútia zamyslieť sa nad problémami našej spoločnosti (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME