10 slávnych párov, ktoré sa zoznámili na nakrúcaní známych filmov a seriálov (2. časť)

Keď láska vzplanie počas nakrúcania.

Zdroj: Warner Bros. / moviestillsdb.com

Už v minulom článku sme ti priniesli pohľad na 10 hereckých párov, ktoré si padli do oka pri nakrúcaní filmov. V tomto pokračovaní nájdeš ďalšiu desiatku známych hercov a herečiek, ktorí sa do seba zamilovali pri nakrúcaní spoločných snímok. Nezriedka si zahrali milencov aj v nich.

1. Shia LaBeouf a Mia Goth

Herecký búrlivák Shia LaBeouf sa s herečkou a modelkou Miou Goth stretol na pľaci drámy Nymfomanka (2013) v roku 2012. Začali spolu chodiť a neskôr sa aj vzali na súkromnej ceremónii. V ich vzťahu to ale začalo škrípať a v roku 2018 sa rozviedli.

Profimedia

2. Ryan Reynolds a Blake Lively

Úspešný herec Ryan Reynolds prvýkrát stretol talentovanú Blake Lively na pľaci komiksovky Green Lantern (2011) začiatkom roku 2010. Hoci film nestál za veľa, medzi Reynoldsom a Lively to príjemne iskrilo. Chodiť spolu začali v roku 2011 a v roku 2012 sa vzali. Vychovávajú spolu tri dcéry.

Profimedia

3. Hugh Dancy a Claire Danes

Hugh Dancy a Claire Danes sa zoznámili na pľaci drámy V ten večer (2007). Filmu sa síce dostalo skôr negatívneho prijatia, ale medzi Dancym a Danes sa zrodil vzťah. V roku 2009 oznámili svoje zásnuby a ešte v ten istý rok sa vzali. Majú spolu dvoch synov.

Profimedia

4. Freddie Prinze, Jr. a Sarah Michelle Gellar

Freddie Prinze Jr. a Sarah Michelle Gellar si padli do oka pri nakrúcaní známeho a pomerne obľúbeného hororu Viem, čo ste robili minulé leto (1997). Randiť ale začali až v roku 2000, o rok neskôr sa zasnúbili a v roku 2002 sa vzali. Vychovávajú spolu dve deti.

Shutterstock

5. Ashton Kutcher a Mila Kunis

Hoci sa Ashton Kutcher a Mila Kunis zoznámili už koncom 90. rokov pri nakrúcaní kultového sitcomu Tie roky sedemdesiate, chodiť spolu začali až oveľa neskôr (v roku 2012). Dovtedy mal každý z nich viacero iných vzťahov. Kutcher a Kunis sa v roku 2014 zasnúbili a narodila sa im tiež dcérka. V roku 2015 sa vzali a do rodiny privítali ďalšieho člena, tentokrát synčeka.

Shutterstock

6. Michael Fassbender a Alicia Vikander

Michael Fassbender sa s Aliciou Vikander zoznámil pri nakrúcaní romantickej drámy Svetlo medzi oceánmi (2016). Veľmi presvedčivo v ňom stvárnili manželský pár. Zdá sa, že im to výborne klapalo aj v realite, keďže svoj vzťah v roku 2017 spečatili svadbou.

Profimedia

7. Ben Affleck a Jennifer Garner

Ben Affleck a Jennifer Garner spolupracovali na filmoch Pearl Harbor (2001) a Daredevil (2003). Spočiatku boli len dobrí kamaráti, ale neskôr spolu začali chodiť. V roku 2005 sa vzali, majú spolu tri deti. Dlhé roky im to klapalo, ale napokon sa objavili problémy a pár sa v roku 2018 rozviedol.

Shutterstock

8. Johnny Galecki a Kaley Cuoco

Johnny Galecki sa Kaley Cuoco sa do masového povedomia zapísali skvelým sitcomom Teória veľkého tresku, v ktorom napokon ich postavy tvorili pár. Galecki a Cuoco začali spolu chodiť aj v skutočnosti. Boli vo vzťahu viac ako dva roky, ale napokon sa rozišli. Podľa vlastných slov ale ostali dobrými kamarátmi.

Profimedia

9. Javier Bardem a Penélope Cruz

Javier Bardem a Penélope Cruz sa pred kamerou prvýkrát stretli už v 90. rokoch, a to pri nakrúcaní španielskej romantickej komédie Šunka, šunka (1992). V roku 2007 ich cesty osudu opäť zviedli k sebe, tentokrát si zahrali v komédii Vicky Cristina Barcelona (2008). Odvtedy tvoria pár. V roku 2010 sa vzali a majú spolu dve deti. Obaja si zahrali aj vo filmoch Konzultant (2013) a Všetci to vedia (2018).

Profimedia

10. Heath Ledger a Michelle Williams

Heath Ledger a Michelle Williams sa stretli na pľaci oceňovanej romantickej drámy Skrotená hora (2005). Začali spolu chodiť a v roku 2005 sa im narodila dcéra. V roku 2007 ale bolo potvrdené, že sa Ledger a Williams rozišli. Krátko po tom začal mať Ledger problémy so spánkom a trápili ho aj depresie.

To súviselo najmä s jeho vysokou pracovnou aktivitou, keďže práve nakrúcal komiksovku Temný rytier (2008), v ktorej stvárnil Jokera. V roku 2008 tragicky zahynul pri predávkovaní liekmi. Michelle Williams povedala, že jeho smrť v nej aj v jej dcére zanechala jazvu, ktorá sa nikdy nezahojí.

Shutterstock

Ak ťa tento článok zaujal, jeho 1. časť nájdeš tu

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
29
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 komiksov, ktoré dostanú každého milovníka absurdného a čierneho humoru a nečakaných point


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME