10 slávnych párov, ktoré sa zoznámili na nakrúcaní známych filmov a seriálov

Láska kvitne vždy. Aj uprostred nakrúcania.

Zdroj: New Line Cinema / moviestillsdb.com

Herci a herečky sa už z definície svojej práce stretávajú s veľkým množstvom ľudí. Nie je teda prekvapivé, ak sú životní partneri hercov práve z filmového okruhu. Dosť často sa ale stáva aj to, že sa dajú dokopy samotní herci po tom, čo sa zoznámia pri tvorbe nejakého projektu. Nezriedka si aj zahrali milencov priamo na plátne.

V tomto článku si predstavíme 10 takých súčasných či minulých párov.

1. Jennifer Connelly a Paul Bettany

Jennifer Connelly a Paul Bettany sa stretli na pľaci oscarovej drámy Čistá duša (2001). Okamžite si padli do oka a po dvoch rokoch randenia sa vzali. Majú spolu dve deti. Neskôr sa spolu objavili ešte v niekoľkých ďalších filmoch. Bettany neskôr priznal, že už keď bol Paul tínedžer, tak bol do Jennifer platonicky zamilovaný (po tom, čo ju videl vo filme Labyrint).

Shutterstock

2. Natalie Portman a Benjamin Millepied

Natalie Portman a Benjamin Millepied sa zoznámili pri nakrúcaní výborného trileru Čierna labuť (2010). O dva roky neskôr, teda v roku 2012, sa vzali a majú spolu dve deti.

Shutterstock

3. Tom Cruise a Nicole Kidman

Tom Cruise a Nicole Kidman dlho patrili k najobľúbenejším párom Hollywoodu. Prvýkrát sa stretli na pľaci akčnej drámy Dni hromu (1990). V roku 1990 sa vzali a ostali spolu 11 rokov. Adoptovali si dve deti a na strieborných plátnach sme ich mohli vidieť aj vo filmoch Navždy a ďaleko (1992) a Eyes Wide Shut: Spaľujúca vášeň (1999). V roku 2001 sa rozviedli.

Shutterstock

4. Aimee Lou Wood a Connor Swindells

Sympaťáci Aimee Lou Wood a Connor Swindells sa zoznámili pri tvorbe skvelého seriálu Sex Education, ktorý môžeš nájsť na Netflixe. V prvej sérii si zahrali pár a pár tvoria aj v reálnom živote.

5. Rachel McAdams a Ryan Gosling

Vzťah Rachel McAdams a Ryana Goslinga bol naozaj zvláštny. Zoznámili sa pri nakrúcaní filmu Zápisník jednej lásky (2004) a podľa všetkého sa spočiatku nevedeli vystáť. Napokon sa ale táto nevraživosť zmenila na lásku a oni spolu chodili celé 3 roky.

Violetarizos/Wikimedia Commons (https://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_McAdams#/media/File:HQ-022-8.jpg)

6. Jesse Plemons a Kirsten Dunst

Jesse Plemons a Kirsten Dunst si spolu zahrali v seriáli Fargo. Kirsten práve vtedy prechádzala rozvodom a s Jessem si hneď padli do oka. Zasnúbili sa v roku 2017 a o rok neskôr sa im narodil syn.

Shutterstock

7. Charlie Heaton a Natalia Dyer

Charlieho Heatona a Nataliu Dyer všetci poznáme z hyper úspešného seriálu Stranger Things od Netflixu. V seriáli si zahrali tínedžerov, ktorých to k sebe ťahá, hoci pár tvorili až od druhej série. Zdá sa, že podobné city k sebe prechovávali aj v skutočnosti, aj keď ich vzťah nebol dlhšie známy. Podľa dostupných informácií spolu chodia od roku 2016.

Shutterstock

8. Andrew Garfield a Emma Stone

Andrew Garfield a Emma Stone si padli do oka pri nakrúcaní komiksovky Amazing Spider-Man (2012). Vo filme im to pristalo, takže fanúšikovia ich radi videli spolu aj v realite. Objavili sa aj vo filme Amazing Spider-Man 2 (2014). Spolu im to vydržalo do roku 2015, keď sa rozišli. Naďalej ale ostali kamarátmi.

Wikimedia Commons (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Emma_Stone,_Andrew_Garfield_2014.jpg)

9. Rose Leslie a Kit Harington

Rose Leslie a Kit Harington si zahrali zamilovaný pár vo fantasy seriáli Game of Thrones a fanúšikovia boli nadšení, keď zistili, že sa medzi nimi rozvinula láska aj v skutočnosti. Začali spolu chodiť v roku 2011, v roku 2017 sa zasnúbili a o rok neskôr sa vzali.

Shutterstock

10. Rachel Weisz a Daniel Craig

Rachel Weisz a Daniel Craig sa stretli na pľaci mysteriózneho hororu Dom snov (2011). Poznali sa síce už predtým a boli dobrými priateľmi, ale až po skončení nakrúcania Domu snov spolu začali chodiť. Vzali sa v lete 2011 a majú spolu jednu dcéru.

Shutterstock
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
29
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 tragikomických áut, v ktorých sa ľudia naozaj nehanbili vyjsť na cestu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME