Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

10 spôsobov, akými sa najčastejšie zakrýva nevera. Narazil si na niektoré?

Nevera ide ruka v ruke s tajomstvom.


Vzťahy sú komplikovaná sociálna interakcia ľudí, a nie každý ich dokáže zvládať. Aj keď je to smutné, nevera a podvádzanie sú v našej spoločnosti rozšírené. Samozrejme, že je to záležitosť každého vzťahu, no asi si vieš aj ty predstaviť, aké nepríjemné musí byť zistenie, že ťa tvoja polovička nemá ako jedinú prioritu.

Nevera je citlivá téma a existuje mnoho spôsobov, ktorými sa ľudia snažia zakryť svoje neverné správanie. Klamstvo a zavádzanie idú ruka v ruke so skutočnosťou, že vo vzťahu zrazu figurujú viac ako dvaja partneri. Pevne veríme, že to nebudeš musieť riešiť, ale keby náhodou, tu je 10 najčastejších spôsobov, akými sa nevera zakrýva.

1. Zmena hesiel a ochrana súkromia

Osoby, ktoré chcú niečo, napríklad neveru, skryť pred svojím partnerom, často menia heslá na svojich zariadeniach a účtoch, aby zabránili komukoľvek získať prístup k správam alebo emailom a odhaliť ich tajomstvo.

2. Používanie tajných aplikácií a účtov

Sociálne siete sú v dnešnej dobe pomerne dobre vybavené na to, aby človek vedel zatajiť svoje kroky. Napríklad vďaka tajným účtom na sociálnych sieťach alebo používaniu šifrovaných komunikačných aplikácií je udržanie kontaktu s milencom možné aj bez toho, aby to ostatní zistili.

Máš predispozíciu stať sa alkoholikom? Prezradia ti to tieto tvoje zvyky

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš predispozíciu stať sa alkoholikom? Prezradia ti to tieto tvoje zvyky

3. Zvýšená starostlivosť o vzhľad

Nevera sa zvykne skrývať aj za zvýšenú starostlivosť o vzhľad, ktorá prichádza ako blesk z jasného neba. Neverná osoba zrazu začína venovať viac pozornosti svojmu vzhľadu, kupovať si nové oblečenie alebo chodiť do posilňovne.

4. Práca nadčas

Vyhováranie sa na zvýšené pracovné povinnosti, ako napríklad služobné cesty alebo práca nadčas, je častým príznakom snahy zakryť neveru.

5. Falošné alibi a zámienky

Ak chceš pred svojím partnerom utajiť iného partnera, potrebuješ ďalšieho partnera, ktorý ťa bude kryť. Zrazu je tých partnerov v tvojom živote nejak veľa, no medzi typické príznaky snahy zakryť neveru patrí používanie priateľov alebo kolegov ako alibi.

10 najčastejších spôsobov, akými ľudia zvyknú vo vzťahu zakrývať neveru
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.