Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

10 tipov na prvé rande: S týmto rozhodne zaboduješ

Pozri si tipy, s ktorými zahviezdiš.

Prvé rande je pre mnoho ľudí skúsenosť, z ktorej majú nervy. Nech už ide o stretnutie s niekým, koho poznáš už nejaký čas, alebo s niekým úplne novým, môže byť ťažké rozhodnúť sa, čo urobiť alebo kam ísť. V tomto článku si preto pozrieme niekoľko tipov, ako si užiť prvé rande a urobiť na partnera dobrý dojem.

1. Vhodné miesto je dôležité

Výber miesta na prvom rande môže byť rozhodujúci. Zvoľ miesto, ktoré je pre teba a tvojho partnera pohodlné a príjemné. Môže to byť napríklad kaviareň alebo reštaurácia, ktorá má romantickú atmosféru alebo príjemné okolie. Dôležité je, aby ste sa cítili príjemne a mohli sa sústrediť na to, čo hovoríte a robíte.

2. Buď sám sebou

Najdôležitejšie na prvom rande je byť sám sebou. Nemusíš sa pretvarovať a tváriť, že si niekým iným. Ak sa máš s niekým stretnúť, znamená to, že si ťa ten druhý už teraz cení a zaujíma sa. Ak sa budeš tváriť inak, môžeš to svojmu partnerovi len skomplikovať a vytvoriť neprirodzenú atmosféru.

prvé rande, vzťahy, romantika, tipy na prvé rande
Shutterstock

3. Zaujímaj sa o to, čo tvoj partner hovorí

Ak sa s niekým stretneš prvýkrát, je dôležité, aby si prejavil záujem o to, čo ti hovorí. Zaujímaj sa o jeho záujmy, názory alebo zážitky. Je to skvelý spôsob, ako sa o ňom dozvedieť viac a vytvoriť si s ním väzbu. Nezabúdaj však, že aj ty máš právo hovoriť a zdieľať svoje názory.

problémy s jedlom, vtipné ilustrácie

Odporúčame prečítať:

20 problémov s neposlušným jedlom, ktoré určite dobre poznáš aj ty

4. Buď pripravený na otázky

Pri prvom rande je bežné, že si partneri kladú rôzne otázky, aby sa spoznali lepšie. Môžeš sa opýtať na záujmy, prácu, rodinu alebo plány do budúcnosti. Priprav sa na nejaké základné otázky a premysli si, čo chceš tomu druhému o sebe povedať.

5. Nezabudni na malé gestá

Malé gestá môžu na prvom rande rozhodovať o tom, či sa s partnerom stretneš znova. Môžeš sa napríklad tomu druhému pozerať do očí, usmiať sa alebo poďakovať mu za stretnutie. Malé pozornosti ako kvetinový darček môžu taktiež vytvoriť príjemnú atmosféru a ukázať, že si sa na stretnutie pripravil.

prvé rande, vzťahy, romantika, tipy na prvé rande
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje