Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Láska je láska a je často retardovaná. Niekedy až naivne milujeme ľudí, ktorí si to vôbec nezaslúžia. Okrem toho, všetci snáď poznáme prípady agresívnej lásky, či talianskeho manželstva. Často sa stáva, že zatiaľ čo si ty zaľúbená do jedného, ten ťa má na háku a ide po tvojej kamoške. A tvoj ctiteľ, je uhm, takpovediac vždy ten mierne zaostalý. Každopádne si sa už určite stretla s týmito typmi frajerov alebo s rôznymi kombináciami a preto vyberaj múdro. Deti predsa budú po ňom, nie po jeho mercedese. 

Manipulátor

,,Možno by sme mohli spraviť… a si si istá, že to chceš takto? Vieš, v živote sa dejú rôzne veci… bojím sa, či si uvedomuješ to a to a keby si sa zamyslela nad tým, čo hovorím ja…bla bla bla.“ A nakoniec si uvedomíš, že žiješ v paneláku s dvomi deťmi, chodíš do nudnej práce a máš doma manipulátora. A to si chcela dom na dedine, dieťa jedno, k tomu psa a rozbehnúť svoj vlastný biznis. Tento chlap sa nikdy neháda. On ťa doslova zmagorí rečami a nakoniec je všetko tak, ako to chcel on.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/culture–think-hmm-d3mlE7uhX8KFgEmY)

Bločkár

,,Láska, bol som ti kúpiť raňajky. Nechám ti to na stole aj s bločkom. S bločkom!!! Dlžíš mi 3,28…“ a čaká pri posteli, kým fakt nevstaneš a nedáš mu ich. Okej, ak ti toto nepríde divné, tak už fakt nevieme čo. Platiť niečo pol na pol alebo sa striedať raz ty – raz ja, celkom úspešne funguje. Aspoň si v prípade rozchodu, nemajú čo vyčítať, ale pán bločkár je už extrém. Okrem toho, je to taký šetrný typ, čo ti bude klopkať na dvere kúpeľne, aby si nepúšťala toľko vody.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reactiongifs-work-home-rA8lrNQ70l2co)

Mamkin

Muž by mal v živote milovať len tri ženy. Tú, ktorá ho porodila. Tú, ktorá mu porodí a tú, ktorá sa mu narodí. No niektorí si ešte neodstrihli pupočnú šnúru od vlastnej matky. Ako ho pomaly spoznávaš, vidíš, že zapôsobíš jedine cez jeho mamku. Tak si si z nej spravila najlepšiu kamošku, aj keď ju vôbec nemáš rada. No potom vidíš, že teba má len na sex (lebo to s matkou robiť nemôže) a všetko ostatné robí s ňou. Volajú si trikrát denne, svoje problémy rieši s ňou, chodí k nej, berie ju na nákupy a kávičky a ty? Ty si nenormálna a žiarliš už aj na jeho matku! Že sa nehanbíš.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/season-3-bates-motel-s03e08-l4Ki04278ZLghp5i8)

Len ja

Len on je jediný človek na tejto planéte, čo je unavený z práce. Len on je jediný obyvateľ bytu, ktorý potrebuje teplé jedlo a sex. Len on má najviac problémov a problémy všetkých ostatných sú vlastne len malichernosti. A keď nie je tak, ako si on želá, máš z neho malú zdutú fiflenu. Nezabudni sa doprosovať a znova mu dokázať, že on je pánom tohto sveta a poslušne sklopiť uši. Ozaj, už pri prvom stretku si si to mohla všimnúť, že rozpráva len o sebe a že doteraz nevie, ako sa volá tvoja najlepšia kamarátka. Si len výstavný kus do spoločnosti.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/new-girl-schmidt-selfish-11edMpVOyYXlkI)

Sponzor

Keď sa ženy toľko oháňajú rovnocennosťou a samostatnosťou tak snáď by niečo mohli zaplatiť aj ony, no nie? No v tomto prípade je frajer – sponzor, frajerom len tak na oko. Lásku si kupuje cez kabelky, topánky a dovolenky a nevidí, kde je pravda. Otázne je, ako veľmi musí mať takáto žena pokrivenú chrbticu, že sa takto spustí. Ono mať úžasného chlapa a do toho ešte aj zabezpečeného môže byť super, ale keď ide o chlpatého, už na pohľad nechutného a postaršieho pána, ťažko niekoho presvedčíte o čistej láske. No len si predstav, ako na teba v noci lezie.

https://memehub.sk/post/74589

Sladký a naivný

Ani tento chlap sa nikdy neháda. Vo všetkom máš predsa pravdu ty. Aj keby si mu podpálila dom, príde s kyticou a slzami v očiach. Je taký sladký, až ti je zle. Zlatíčko, čo sa stále pýta, čo robkáš a dáva ti rôzne ňuňu prezývky. Aj keď ti to zo začiatku veľmi imponovalo, no teraz grcáš farebnú dúhu a čakáš, či ťa príde zachrániť jednorožec. Tento sa ťa nikdy nevzdá, urobí všetko pre to, aby si bola spokojná a tu prichádza legendárna veta, ktorá zrazu má aj pravdivý význam: ,,Si pre mňa až príliš dobrý.“ Takýto typ má sklony aj k sebaubližovaniu, preto jednaj s citom a nabudúce sa nehrň do vzťahu len preto, že si mala každý deň kvety a čokoládu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/love-heart-hearts-7W1rgKAxlDe3m)

Kontrolór

,,Kde si bola? S kým? Ja som volal tej tvojej kamoške a že vraj si bola celý deň v práci. Čo si myslíš, že som idiot? Kam to akože teraz ideš? Kde vonku? A kedy prídeš? No tak láska, nehnevaj sa, veď vieš že ťa milujem a pýtam sa len preto, že sa o teba bojím.“ (Bojí sa tak akurát maximálne o to, že stratí slúžku a vagínu.) Ty nie si preňho partnerka, ty si majetok s výhradným vlastníctvom, nemáš právo na vlastný život a ak by si mala nejakého kamaráta… nie, vlastne nemáš. S každým si prestala komunikovať, lebo to boli všetko potencionálni milenci.

https://memehub.sk/post/57147

Dokonalý asexuál

Tento dokonalý muž ti vo všetkom vyhovuje. Je pozorný, má ťa rád, vo vašom vzťahu nechýba sranda a ani podpora a tolerancia. Doberáte sa ako malé deti a všetko klape ako má, až na ten sex. Vôbec to nevie a často to ani nepotrebuje. (Neuveriteľné, ale aj takí chlapi existujú!) Časom si čakala zlepšenie, dokonca aj keď si mu povedala a ukázala, čo sa ti páči, jednoducho to nefunguje. Tak máš na výber. Buď oželieš tento fakt a nájdeš si nového kamaráta Róbertka, alebo to ukončíš. Len mu nelám srdce tým, že ho budeš podvádzať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/broad-city-abbi-jacobson-abrams-USfGW8QOBdi0g)

Žrebec

Toto je presný opak dokonalého asexuála. Na začiatku vzťahu je to paráda, t*tkáte sa kade tade a ty, pod vplyvom viacnásobných orgazmov sa úplne zamiluješ. No potom zistíš, že s týmto mužom si nemáte čo povedať. Každá debata či výmena názorov sa končí v posteli a často sa ho bojíš, čo i len objať, lebo vieš, že to hneď zvrhne na sex. Aj trikrát denne je mu stále málo a dokonca nemá problém ani s tým, že práve krvácaš. Vagína ti horí a cez bolesť už ani nevnímaš, ale dobre vieš, že takého už nikdy nestretneš a ,,láska“ ťa utvrdzuje v tom, že radšej budeš mať tam dole vyjazdené koľaje, ako keby ti mal zdúchnuť za inou.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/ready-ElhBCQQOaatTG)

Ty s ním chodíš, ale on s tebou nie

Možno si šťastná a spokojná v tomto vzťahu, no ver tomu, že žiadny nie je. Tento chlap ťa ani nedrží, ale ani ťa nepustí. Si záloha a popritom ešte ďalšie dve. Nikdy si nebola uňho doma a o stretnutí s rodičmi môžeš tak akurát snívať. Na sociálnych sietiach vystupuje zásadne ako single a spoločné fotky? Sa zobuď! A láskavo prestaň žiarliť na všetky tie ženy, čo mu píšu a s ktorými trávi čas. Veď to sú všetko sesternice, predsa. On sa za teba nepriznáva, pretože mal veľakrát zlomené srdce a teraz sa bojí zamilovať, vieš?

giphy.com (https://giphy.com/gifs/littlemix-hair-little-mix-sean-paul-FgwhR0Tu9apTa)

Titulná fotka: wikimedia.org


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť