10 typov ľudí, ktorých stretneš cez víkend v bare

lebo alkohol má vždy v tvojom živote miesto…

Zdroj: pixabay.com (https://pixabay.com/en/alcohol-whiskey-drink-party-people-492871/)

Tak a máme tu zase víkendík. Čas, počas ktorého oddychuješ, piješ, spíš a veľa žerieš. O depresívnych stavoch, existenčnej kríze a strachu z pondelka sa však nebudeme baviť. Piatok a sobota predstavuje malý sviatok, kedy sa väčšina Slovenska ponorí do liehu a niektorí sa položia aj do smútku alebo len tak, na lavičku či schody pred panelákom. Večer sa začína a ty vstupuješ do baru. Čo za zberba tam bude s tebou?

Nikol

V kabelke kozmetika, nejaký ten alkohol do rezervy či iné návykové látky, cigarety a prázdna peňaženka. Akože fakt má so sebou peniaze, len vždy, keď ide platiť, nejaký gentleman sa sám ponúkne. To, že robí prievan so svojimi mihalničkami a na sebe má len opasok namiesto sukne, tu predsa nehrá žiadnu rolu. Čaká na to najlepšie, čo dnes tento podnik prinesie a potom odíde s nejakým búchačom. Vráti sa mierne rozcuchaná, upraví sa na toalete a už znova zvodne trsá s kamarátkami. Vôbec ju netrápi, čo si ty o nej myslíš, pretože na jej požiadavky nemáš dostatočne plnú peňaženku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/bitchy-rVFHSvDIsfoiY)

Party ľudia

Hej, dnes bude ruka hore!  Dnes sa pijeeee, žijeeeeee, hudba hrá! Ešte aj o pol piatej ráno sú plní energie (alebo nejakej podpornej látky?) a púšťajú nejaké sračky z jukeboxu. Bavia sa o dušu, ako keby to malo byť poslednýkrát v živote a ak sa nebavíš s nimi, je im to jedno. No a čo, že si kamarát. Maximálne desať sekúnd sa ťa snažia presvedčiť a ak nie, nemáš dnes viac miesto v ich živote, veď sa predsa prišli baviť a život je len jeden. Ó, a ak si pekná baba, tak tu platí opak. Každých 10 minút príde vysmiaty týpek s pohybmi pripomínajúcimi epileptický záchvat, že či nejdeš niečo vypiť a čo ti je, že si tu tak sama, smutná. Hashtag #legendarnaparty svieti na druhý deň na XY fotkách, ti poviem kámo, super bolo.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/h5jIr9VRv0gMg)

Ladies Night

To, že má Nikola doma sponzora a práve odišla s iným riešia na bare akurát tak tieto slečny. Začnú s vínom a nenávistným pohľadom. Komentujú všetkých prítomných a jediné dokonalé na obzore sú ony. A hentá nemá ani 16, pozri sa na ňu a tamten, čo tu chce? Úbožiak, vraj prišiel o robotu, tak asi začal chľastať, haha… Dnes je ich večer, prišli ukázať svoju krásu, svoj sexepíl a akýkoľvek náznak o konverzáciu s mužom pochovajú skôr ako sa začne. Jedine, ak si jednu odchytíš, keď vyjde z wécka, ale tá samozrejme podľahla davovému šialenstvu a nemá na teba čas, lebo ju už kamarátky volajú naspäť a na teba, len prekrúcajú očami. Vlnia sa do rytmu hudby mysliac si: ,,Všetky oči na mne! Ako mi to skvelo ide, len zazerajte. Dnes som vôbec (rozumej 2 hodiny v kúpeľni) neplánovala ísť von a aj tak vyzerám lepšie ako polovica z vás!“ A potom útočí karma a zdrbe sa v tých 15 centimetrových opätkoch. No a máš to.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/ladies-night-GRCUjO7DIDLk4)

Sníčkari

Ak ideš piť, musíš poznať svoju mieru. Môže sa totiž stať, že vypiješ menej. A potom sú tu ľudia, čo pijú a pijú, objímajú sa so záchodovou misou a znova pijú, prekusnú nejaké tie tyčinky či čipsy a zase pijú. A potom zaspia na supermana (jedna ruka vpred) poprípade na zubára (otvorené ústa a mierny záklon). Takýchto ľudí vypne z ničoho nič aj uprostred vety a zrazu sú tam celkom sami. Nikto sa za nich neprizná, pretože ich bude treba zobudiť a odtiahnuť domov. Čo je v prípade mladistvej osoby ten najhorší nápad, takže ako dobrý kamarát musíš hľadať alternatívne spôsoby, čo s ním spraviť, aby vytriezvel. Ako najlepší kamarát sa za neho skrátka nepriznáš a necháš ho hoďku – dve podriemkať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/best-gifs-baby-drunk-sgZ71g9CkikPC)

Barman/čašník

Bez obsluhy by to nešlo. Ak je mužského pohlavia, spoznáš to hneď, keď otvoríš dvere. Za barom sedia minimálne štyri ženy, ktoré sa zvodne hrajú s vlasmi a cuckajú nejaký ten drinčík. Flirtovanie patrí k práci čašníka, no na to podnapité hlávky vôbec nemyslia. A tak sa len plnia ich zoznamy s novými kontaktmi. Ruku na srdce, ktorá čašníčka ešte nepočula: ,,Si taká úžasná, nalej aj sebe, chcem si ťa zobrať domov, slečna kedy končíte?…“ Na grc. Darmo, obsluha pozná každý trápny príbeh, všetko videli na vlastné oči. Akosi je povinnosťou mlčať. Iba žeby nie. A keď už si zarobia a blíži sa záverečná, zmizne im úsmev z tváre a nekompromisne zahlásia: ,,dopiť a domov!“ No aj oni sú len ľudia a ostávať kvôli dvom pivám o hodinu dlhšie v práci predsa nemusia.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/martini-zfz0JZJ7YcL8k)

Pánsky večer

Veľká skupina chlapov, čo prišla na jedno pivko alebo aj dve, tri. Polovička odchádza domov skôr, lebo ich neuvoľnili ich drahé polovičky, ale vždy sa nájde jeden borec, ktorý to riskne aj napriek 20-tim neprijatým hovorom a smsky v znení: ,,už sa domov ani nevracaj!“ Z radu slobodných junákov tu máme:

Balič

Ten by ten večer pretiahol všetko, čo má tep. Otrepané frázy už radšej ani neskúša. Najlepšia taktika je celý večer svoju vyvolenú ignorovať, poprípade byť k nej drzý a zhadzovať ju a tu sa stane zázrak. V ženskej hlave sa spustí výstražné znamenie. Ten ma nechce a všetci ostatní áno. Toho musím dostať za každú cenu! To je taká hra na mačku a myš. Ak chce ísť na istotu, vytiahne preplnenú peňaženku. Že v nej má celú výplatu? Nevadí. Istý pich je istý pich.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/yosub-britney-spears-make-it-rain-pretty-girls-3oEdv6Q8TR7EAAZCkU)
Bitkár

Provokačné komentáre a dramatické spomalené nenávistné zazeranie. Jediným účelom je vybiť zo seba trošku testosterónu a ukázať, kto je tu najväčší hrdina. Ak si v tom bare cudzí, pravdepodobne mu prídeš prvý do rany.

Šofér

Neklamným znakom je minerálka a výraz ukrižovaného Ježiša Krista. Zíva, pozerá do blba alebo len do telefónu. Pomaličky zberá poloodpadnutých členov ostatnej posádky do auta a fajčí jednu od druhej. Na každého raz vyjde zmena, bohužiaľ. Aspoň si všetko pamätá a slúži ako rozhodca či záchranár.

Po rozchode

Smutne sedí niekde v rohu a vyzerá to tak, že sa za chvíľu rozplače, ale na sociálnej sieti visí fotka širokánskeho úsmevu s popisom, ako parádne sa baví. V ten večer môže skončiť úplne na mol alebo aj s novou známosťou. V tomto prípade je to tipos bingo. Aspoň, že takto ,,efektívne“ zabúda na svoju ex.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/movie-sexy-boy-cYDB6LjhGNlmw)

Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
127
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré spájajú všetky slovanské národy a ľudia na západe by ich nepochopili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME