Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

10 typov ľudí, ktorých stretneš na plavárni

Plávanie má ako šport množstvo priaznivcov. Patríš k nim aj ty?

Plávanie je veľmi kamarátsky šport. Na jednej strane sa hýbeš, spaľuješ kalórie, posielaš tie prevísajúce šunky do teplých krajín, na strane druhej však nemáš pocit, že pri tom aktívne umieraš. Niet divu, že má toľko fanúšikov, ktorí sa mu venujú celoročne.

Ak do tejto skupiny spadáš tiež, kryté plavárne sú ti dobre známe a s nimi aj typy ľudí, ktoré sme dnes s naším ilustrátorom dali dohromady. Ktorý z nich ťa vie vytočiť do nepríčetnosti?

1. Ten, čo nepodporuje prezliekarne

Skutočný chlap nečaká dve minúty na uvoľnenie kabínky. Čas je drahý. Skutočný chlap kŕčovito balansuje na jednej nohe uprostred zdieľanej šatne a ako postihnutý plameniak sa snaží natiahnuť si trenky bez toho, aby mu spadol uterák. Tak sa to robí, do psej matere.

2. Ten, čo „určite vládze“

Kondičku má – jasné, že áno – to len vesmír mu kontinuálne hádže do cesty polená a on, chudák, robí, čo môže, aby sa im vyhol. Po prvej dĺžke mu padajú plavky. Po druhej mu zateká do okuliarov. Po tretej na smart hodinkách sleduje, či náhodou medzičasom netrhol svetový rekord, a po štvrtej si vymyslí zase niečo ďalšie. Toľko zbytočnej drámy, len aby sa mohol beztrestne vyfunieť.

10 typov ľudí, ktorých stretneš na plavárni
ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Ten, čo brzdí celý jazdný pruh

„Ideme na to,“ razí si pán so zreteľným pivným pupkom cestu k dráhe pre rýchlych plavcov, a hoci veľmi nechceš súdiť knihu podľa obalu, musíš. Voči takýmto ľuďom máš totiž presne nulovú toleranciu.

Ujo sa rúti vpred tempom suchozemskej korytnačky a všetkým naokolo je jasné, že sa každým záberom približuje k srdcovému infarktu. Kiežby existovalo miesto, kde takíto ľudia môžu plávať svojou vlastnou rýchlosťou…

Nazývajú ju najnebezpečnejšou ženou sveta. Kto je sestra severokórejského vodcu?

Odporúčame prečítať:

Nazývajú ju najnebezpečnejšou ženou sveta. Kto je sestra severokórejského vodcu?

4. Ten, čo ťa nenechá ho predbehnúť

Aby ťa rovno roztrhlo od jedu, človek z bodu číslo tri a tento človek je jedna a tá istá osoba. Je mu tri-päť, že sa za ním tvorí kolóna decentne podráždených plavcov, ktorí by za hodinu radi prešli viac ako dva metre. Ani za ten svet sa nenechá predbehnúť.

Ako ten idiot na ceste, čo má od Piešťan až po Košice zaradenú spiatočku, no v sekunde, ako vyhodíš smerovku, zrazu kopne do vrtule. Aj keby ho mali odtiaľto vyvliecť na nosidlách. You shall not pass.

10 typov ľudí, ktorých stretneš na plavárni
ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ten, čo si prišiel pokecať s kamošom

Mohli by vybehnúť na pivo, ale stáť do pol pása vo vode a blokovať ostatným miesto na obrátku je očividne väčšia zábava. Povedal im niekto o existencii relaxačného bazéna? Alebo to, že sa tu platí vstupné?!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.