10 typov používateľov Instagramu

Niektorí ho nenávidia, niektorí ho milujú.


Instagram je tu už niekoľko rokov a nemohli sme si nevšimnúť, že má vskutku rôznych užívateľov. Nech je to kreatívec, motivátor alebo dievča s miernymi sklonmi k povahe zlatokopky, sú všade.

1. Blogerka

‘Ahojte svetielka’..nie, takto sa blogový príspevok nezačína. Ale často sa takto začína sprievodný obkec, kým zistíte, že napísala nový článok a že ho  máte ísť čítať. Na jar začne prosiť o hlasy do ankety Bloger roka, a počas dňa zverejní asi pätnásť fotiek toho, čo zrovna robí. Keďže väčšinu dňa (ak nie celý) je na internete, pochybujete o zdroji peňazí za ktoré kupuje oblečenie, doplnky, kameru, mejkap (ten síce stojí dokopy viac ako je minimálna mzda, ale veľmi ho odporúča), a pekne vybavený byt.  K fotkám pridáva hashtagy ako #followme, #fashionbloger, #fashionista, raz za čas nahodí nejakú giveaway, a niekde v temnom zákutí jej mobilu nájdete 159416 nepodarených pokusov o selfie, ktoré síce navlas vyzerajú rovnako, ale tu jej odstával vlas a tam jej niečo začalo smrdieť, tak sa zatvárila ako znechutená ovca.

Zdroj: weheartit.com

2.Instapár

Čo ex, to profil, sladkokyslé používateľské meno, popisy k fotkám výlučne s interným humorom, ktorý nikto iný nechápe, a informácie, ktoré nikdy nemali uzrieť svetlo verejnosti- to je instapárik. Túžba byť označovaní za #couplegoals ich dokáže doviesť do stavu šialenstva.

Tag your love ❤️

A post shared by Couples Empire (@couplesempire) on

3. Selfierazzi

Ako paparazzi, len fotí seba za každej okolnosti. Aha, som na záchode, aha, splachujem, aha, vyhadzujem smeti, aha, kontajner smrdí  pachom mesiac neumytých nôh. Z večného dvíhania mobilu do želanej pozície na ideálnu selfie má vypracovaný biceps, vyskúšal všetky filtre na úpravu, a hovorí otvorene, že je narcis.

4. Milovník jedla či kávy

Z rôznych uhlov odfotené to isté jedlo v reštaurácii s nie menej ako troma hviezdičkami, dokonalá kompozícia s príborom, pohárom, servítkou, a vypľutou žuvačkou, zavesené na Instagram a následne zjedené do dvoch minút, pretože porcia bola tak pre dvoch mravcov. Na svojom profile má zdokumentovaný celý svoj jedálniček. Milovník kávy do seba nenaleje kávu bez peny či neestetickú, takže keď ho nájdete unaveného, nasratého a s chuťou zabíjať, jeho obľúbenú kaviareň v noci zasiahol blesk a automat je pod jeho úroveň.

Paleo meal

A post shared by Marc (@mdh_photo) on

Let's be reasonable and add an eight day to the week that is devoted to your happiness @giyanticoffee / Fotokopi by @_coffeeandthingsdiary

A post shared by #masfotokopi & #mbakfotokopi (@mas_fotokopi) on

5.Motivátor

Kým vy ste spali, ja som makal, a podobné výroky v tmavo ladených obrázkoch mužov v obleku, pri luxusnom aute a s veľmi očividne predraženými hodinkami. Zúčastnil sa desiatich motivačných seminárov za posledných sedem dní, pije whisky s ľadom, nenosí tepláky, lebo tie sú pre lúzrov, a ak sa na jeho profile objaví selfie, neodpustí si výrok obohratý ako playlist Rádia Expres.

That's how you find friends. 😏 . #talent #talented #talento #friendshipgoals

A post shared by Discover The Rules (@rules4success) on

6. Filtrovač

Čo fotka, to filter, bez neho sa nedostane ďalej ako Gombitová bez vozíku. Verí tomu, že obyčajný ľud si neuvedomí, že veci nie sú v hnedom, žltom či čiernobielom tóne, bez ušiek zajaca či psieho jazyka.

7. Veční dovolenkári

Každú tretiu fotku zmenia polohu, monitorujú a zachytávajú miestny život, počasie, a prírodu. Nie je na nich niečo extrémne zlé, len by si sa rád vymenil.

8. Párty zviera

Vždy sa teší na piatok, kedy ostane rozbitý viac, ako Európa po španielskej chrípke. Jeho dokonalé fotky od oficiálneho fotografa klubu zavesí v momente, kedy začne pociťovať bolesť z triezvenia. Má milión kamarátov, nemá rád svoju prácu, a o pár rokov bude mať isté miesto na čakačke na transplantáciu pečene.

9. Zvieratá, zvieratá, zvieratá

Má doma všetky možné zvieratá, svoje okolie nudí faktami o zvieratách, bojuje za práva zvierat, nechodí do zoo, je vegán, a ak by ste pred ním zjedli kuracie stehno, asi by dostal infarkt.

10. Fit svalnáč

Aby vylepšil ten fakt, že bol posilovať či cvičiť, odfotí sa (upotený, červený, a s dojmom, že o chvíľu skolabuje, lebo počet cvikov nedomyslel), a zavesí to na instagram, ideálne aj s polohou, keby náhodou zabudol, kde stratil vôľu žiť.

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

5 znakov, že sa tvoj vzťah stáva až príliš pohodlným

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
151
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

10 typov používateľov Instagramu

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME