10 typov trápnych FB statusov z minulosti, za ktoré si chceš dnes vyškriabať oči

Keď s hlavou v smútku čítaš tie kraviny a rozmýšľaš, ako si mohol byť taký trpák.

Facebook nám, bohužiaľ, každý deň ponúka možnosť vrátiť sa do temnej minulosti a prečítať si všetky tie sr*čky, čo sme pred rokmi na nástenku napísali. Priznaj sa, že si sa pri tom dakedy zamyslel, či si dačo také vypustil do sveta naozaj ty, a do b*ha, prečo?! Pri pohľade na status a komentáre, kde ste si medzi sebou písali namiesto chatu, ti je trápne ešte teraz.

A to ešte nehovorím o reťazových príspevkoch typu: „Daj toto srdiečko <3 na nástenku všetkým, ktorých máš rád!“. Keby ťa takto spamoval niektorý z tvojich priateľov dnes, dostal by instantný unfriend. No koniec koncov, aspoň jeden typ z týchto trápnych statusov si nájdeš v spomienkach aj ty, a hanbíš sa za to. I feel your pain, bro. Všetci sme boli raz trapáci.

giphy.com

1. Depkárske statusy a lá nešťastná láska

Štrnásť rokov a zamilovaná do lásky tvojho života. Preto si to MUSÍŠ dať do statusu a dúfať, že si to ten Jožo z deviateho ročníka všimne, uvedomí si, ako ťa miluje a dáte sa do vzťahu na Facebooku. A budete šťastní, až kým si to Jožko nezmení na „je to komplikované“.

2. Zúfalé pokusy o interakciu

#foreveralone si dodnes, no teraz to aspoň nedávaš tak žalostne najavo a zvykol si si chodiť von sám či objednávať v reštike stôl pre jedného. Jasné, že si sa na Facebooku nudil, lebo nik si nechcel písať s človekom, čo odpisuje ok a v statuse „poďte niekto na bicykel“ stanovil nový rekord v počte možných gramatických chýb v jednej vete.

3. Hlboké citáty v hroznej angličtine

Bože, vtedy si si myslel aký si cool, keď píšeš po anglicky. Motivačné citáty nabrali v cudzom jazyku úplne iný level. Škoda však, že úroveň tvojej angličtiny bola ešte nižšia ako úroveň atraktivity, a to tá už bola pod bodom mrazu.

4. Tragické konštatovania

A keď sa niekto spýtal, čo sa deje, prečo si smutný, zaťato si mlčal. Veď nechaj tak, ja som chcel len na seba upriamiť pozornosť a vidieť, kto sa o mňa zaujíma. Prípadne, pre ešte väčšiu temnosť a tajomnosť si odpísal v angličtine: It´s one… Ešte väčší gól bol trend v písaní statusov v tretej osobe. Slečna Nebezpečná… je smutná a potrebuje objatie.

5. Statusy o super dňoch

Ktoré určite neboli také úžasné ako si ich opisoval, len si sa znovu musel všetkým tvojim kamošom pripomenúť, aký máš cool život. A dnes už stopéro ani len netušíš, čo si preboha robil, pretože si v tom statuse nenapísal nič konkrétne, len aké bolo všetko pop*či a ako ste sa hrozne ud*bávali.

6. Vyznania svojim kamoškám na život a na smrť

Nikdy nás nikto nerozdelí, sme BFF, malíček na to, milujem vás! Fuha, čo som bola opitá? Keď sa stretneme dnes, ledva sa pozdravíme a usmejeme zo slušnosti. Možno sme nevedeli, čo to vlastne to BFF znamená, ale vtedy to bolo cool.

7. Deep citáty s ešte hlbším skrytým významom

Dúfam, že si všetci uvedomia, aká som silná statočná a dobrosrdečná osoba a ako by ma mali rešpektovať takú, akú som, a ako by si mali najskôr obuť moje topánky, až potom súdiť… A všetky podobné citáty, ktoré ak by sa preložili do latinčiny, boli by zrelé na basic tetovanie na predlaktie.

8. Statusy o škole

Prečo sa musíme toľko učiť? Tá stará Blašková mi zase dala poznámku… Dnes z matiky písomka, zas za 5. Aj takéto pálčivé problémy sa objavovali na našej nástenke, keď sme boli mladší. A hlúpejší. Čo by sme dali za to vrátiť sa tam…

9. Niekto na mňa myslí!

Jeden čas bolo in dať si status vtedy, kedy boli rovnaké číslice na hodinách. Vraj vtedy na teba niekto myslel. Keď to ale niektorá Nikola robila každú hodinu, asi to už nebola náhoda.

10. Aktuality, bez ktorých by tvoji priatelia o nich určite nevedeli

Ďakujem. Naozaj ruky bozkávam za to, že si mi dal vedieť cez status, že sme dali gól. Ďakujem aj za neskoršiu aktualizáciu, že už znova prehrávame. Dík aj za oboznámenie, že prší. A tiež ďakujem priateľom za tisíc dva statusov o tom, že začalo snežiť. Bez vás by som si nevšimla.

BONUS:

Zdieľanie všetkých hitov z YouTube, ktoré sme počúvali. Tých. fakt. najhorších. hitov.

giphy.com

Titulná fotka: depositphotos.com

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Túžiš sa stať zbytočným a neschopným lúzrom? Česká stránka ťa prevedie svetom neúspechu!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME