Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.12.2022
sk
Marína
cz
Květoslava
Zdroj: ©Shutterstock

10 typov trápnych statusov z minulosti, za ktoré sa teraz hanbíš ako pes

Keď s hlavou v smútku čítaš tie kraviny a rozmýšľaš, ako si mohol byť taký trpák.

Facebook nám, bohužiaľ, každý deň ponúka možnosť vrátiť sa do temnej minulosti a prečítať si všetky tie hlúposti, čo sme pred rokmi na nástenku napísali. Priznaj sa, že si sa pri tom už neraz zamyslel, či si niečo také vypustil do sveta naozaj ty a, dočerta, prečo?! Pri pohľade na status a komentáre, kde ste si medzi sebou písali namiesto chatu, ti je trápne ešte teraz.

A to ešte nehovoríme o reťazových príspevkoch typu: „Daj toto srdiečko <3 na nástenku všetkým, ktorých máš rád!“. Keby ťa takto spamoval niektorý z tvojich priateľov dnes, dostal by instantný unfriend. No, koniec-koncov, aspoň jeden typ z týchto trápnych statusov si nájdeš v spomienkach aj ty a hanbíš sa za to. Ale úplne to chápeme. Všetci sme boli raz trapáci.

1. Depkárske statusy à la nešťastná láska

Štrnásť rokov a zamilovaná do lásky tvojho života. Preto si to MUSÍŠ dať do statusu a dúfať, že si to ten Jožo z deviateho ročníka všimne, uvedomí si, ako ťa miluje, a dáte sa do vzťahu na Facebooku. A budete šťastní, až kým si to Jožko nezmení na „je to komplikované“.

Archív EMEFKA

2. Zúfalé pokusy o interakciu

#foreveralone si dodnes, no teraz to aspoň nedávaš tak žalostne najavo a zvykol si si chodiť von sám či objednávať v reštike stôl pre jedného. Jasné, že si sa na Facebooku nudil, lebo nik si nechcel písať s človekom, ktorý odpisuje „ok“, a v statuse „poďte niekto na bicykel“ stanovil nový rekord v počte možných gramatických chýb v jednej vete.

Archív EMEFKA

3. Hlboké citáty v hroznej angličtine

Bože, vtedy si si myslel, aký si cool, keď píšeš po anglicky. Motivačné citáty nabrali v cudzom jazyku úplne iný level. Škoda však, že úroveň tvojej angličtiny bola ešte nižšia ako úroveň atraktivity, a to už tá bola pod bodom mrazu.

Archív EMEFKA
15 desivých vecí, ktoré ľudia našli v domoch po predchádzajúcich majiteľoch

Odporúčame prečítať:

15 desivých vecí, ktoré ľudia našli v domoch po predchádzajúcich majiteľoch

4. Tragické konštatovania

A keď sa niekto spýtal, čo sa deje, prečo si smutný, zaťato si mlčal. Veď nechaj tak, ja som chcel len na seba upriamiť pozornosť a vidieť, kto sa o mňa zaujíma. Prípadne, pre ešte väčšiu temnosť a tajomnosť si odpísal v angličtine: It´s one… Ešte väčší gól bol trend v písaní statusov v tretej osobe. Slečna Nebezpečná… je smutná a potrebuje objatie.

Archív EMEFKA

5. Statusy o super dňoch

Ktoré určite neboli také úžasné, ako si ich opisoval, len si sa znovu musel všetkým tvojim kamošom pripomenúť, aký máš cool život. A dnes už rozhodne ani len netušíš, čo si, preboha, robil, pretože si v tom statuse nenapísal nič konkrétne, len aké bolo všetko pop*či a ako ste sa hrozne ud*bávali.

Archív EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť