10 vecí, ktoré nám budú chýbať, keď konečne skončí pandémia

Áno, sme optimisti.

Zdroj: Shutterstock

Vidina konca pandémie sa pomaly blíži. Čoraz viac ľudí je zaočkovaných a my už optimisticky myslíme na to, ako to bude vyzerať, keď sa všetko vráti do starých koľají. Prišli sme na to, že predsa len existuje zopár vecí, ktoré nám budú chýbať po skončení lockdownu a pandémie. Dali sme dokopy 10 vecí, za ktorými nám bude po lockdowne ľúto.

1. Tepláky

Našou momentálnou realitou je život v teplákoch a pyžame. Načo sa obliekať reprezentatívne, ak nikam nejdem? Počas práce z domu sa dávame do najväčšieho pohodlia a vieme s určitosťou povedať, že každodenné obliekanie do riflí a nohavíc nás nepoteší.

Shutterstock

2. Žiaden make-up

Počas pandémie nevstávame každé ráno o polhodinku skôr, aby sme sa dali dokopy. Žiadne líčenie, úprava vlasov a sprcha. Naša pleť si odvykla od nadmerného líčenia a my sme si zvykli na minúty navyše v posteli.

3. Žiadne zápchy na cestách

Ak sa z času na čas niekam vyberieme, nestojíme v zápchach. Kto môže, ten pracuje z domu, a je to vidieť aj na cestách, na ktorých by sme inak stáli v dlhých zápchach.

Shutterstock

4. Investícia do rúšok

Určite sa medzi nami nájdu ľudia, ktorí si stihli zakúpiť rúško každej farby ku každému outfitu. Napriek tomu, že sme do nich stihli už troška zainvestovať, nebudeme ich používať večne. Aspoň v to dúfame. Dokonale zladené oblečenie, ku ktorému sa hodí rúško, už nebude podstatné a všetky rúška buď vyhodíme, alebo necháme pohodené v skrini.

5. Vytváranie nových jedál

Lockdown nám vytvoril priestor na vytváranie nových hobby. Jedným z nich môže byť aj varenie a skúšanie novej kuchyne. Ako si nájdem čas na vytvorenie domáceho japonského ramenu, ak sa režim vráti do normálu?

6. Viac času s domácimi miláčikmi

Naše zvieratká sa teraz cítia ako v raji. Nie sú nikdy samy a trávia s nami všetok čas. Nemusíme sa cítiť zle, ak vidíme smutné oči nášho psíka pri odchode do práce.

Shutterstock

7. Práca z domu

Prácu z domu síce nemajú všetci, ale ten, kto takto pracuje, si na to určite zvykol. Sociálneho kontaktu je síce menej, no ušetríme na cestovaní. Nehovoriac o tom, že nám postačí vstať 15 minút pred začatím pracovnej doby.

8. Hľadanie nových seriálov a filmov

Hranie hier, pozeranie filmov a seriálov a dokonca čítanie kníh je to, ako trávime väčšinu voľného času v lockdowne. Po pandémii už nebudeme mať čas oddávať sa novinkám na Netflixe od rána do večera.

9. Športovanie

Lockdown nám umožnil tráviť viac času v prírode v okolí domova. Mnoho z nás sa rozhodlo chudnúť alebo si aspoň vypracovať postavu. Večerné behanie alebo bicyklovanie nám bude po pandémii chýbať. Prednosť dostanú záľuby, ku ktorým sme sa počas pandémie nedostali.

Shutterstock

10. Viac času s rodinou

Hranie spoločenských hier s troškou alkoholu je to, čo počas lockdownu zbližovalo rodiny v jednej domácnosti. Pri tej ďalekej rodine sme využívali videohovory a cítili sme sa k ním bližšie aj napriek vzdialenosti. Aj keď sa nesmierne tešíme na časy, keď sa nebudeme musieť báť navštíviť blízkych, vieme, že nás pandémia trochu zblížila.

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
35
Fňuk
Jeej Jeej
37
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tatér prerába nepodarené tetovania na úchvatné umelecké diela. Vychutnaj si 20 z nich


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME