Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

Môžeš leto ako ročné obdobie mať najradšej, no určite sa na ňom nájde zopár vecí, ktoré ti vadia. Tešíš sa zo slnečných lúčov, dlhých večerov, posedení na terasách. Nájdu sa však aj nepríjemné súčasti leta, ktoré na ňom nemá nik rád. Aj ten, kto leto miluje najviac zo všetkých ročných období, sa určite neteší z nasledujúcich vecí.

„Voňaví“ ľudia v MHD

Toto lezie na nervy každému. Ľudia by sa mohli naučiť, ako sa používa dezodorant. Každému je horúco a každý sa potí, ale naozaj ten smrad k tomu je veľmi nepríjemná súčasť.

Basketball Wives Smell GIF by VH1 - Find & Share on GIPHY

Spálená pokožka

Povieš si, že tebe netreba nejaký silný faktor opaľovacieho krému, prípadne absolútne žiaden opaľovací krém. „Ja pôjdem hneď do hneda, mňa nikdy nespálilo.‘‘ Toto čarovné zaklínadlo nikdy nefungovalo. O pár dní nato si šúpeš posledné zvyšky kože z tela.

hans, pixabay

Chrobáky, nočné motýle a komáre

Nemôžeš ani poriadne zasvietiť svetlo, lebo ti okamžite dovnútra nalieta kadejaká háveď. Ak ťa pred nimi ochraňuje sieťka na oknách, tak si šťastný človek. No potom zas sedíš niekde vonku na teraske a užívaš si teplý večer, ale túto idylku narúšajú komáre, ktoré ti pijú krv. Hmyz ti nedá pokoj ani pri vode, tam ťa zas otravujú okrem oplzlých týpkov aj ovady, osy a iné lietajúce tvory.

Tired Animation GIF by Tony Babel - Find & Share on GIPHY

Potenie sa v rôznych zákutiach

Ženy sa musia potýkať s tým, že im bežne steká pot po stehnách, prípadne sa potia pod prsiami. A neminie to ani mužov, ktorým sa potia zas ich intímne oblasti. Ženy majú výhodu aspoň v tom, že môžu nosiť vzdušné sukne a šaty, no muži túto možnosť nemajú.

Tamara Bellis, Unsplash

Klimatizácia

Je vykúpením v našich krušných časoch, keď začne stúpať teplota. No má aj svoje nevýhody – väčšina ľudí je potom chorá, čo počas leta vôbec nie je príjemná vec. Na druhej strane zas dostávaš nepríjemné šoky, akonáhle vyjdeš von na to teplo.

Excited I Feel Sick GIF - Find & Share on GIPHY

Predmety, ktoré sa nedajú chytiť, lebo sú horúce

Na rozpálenom slnku je všetko oveľa horúcejšie. Nevieš poriadne chytiť volant v aute, stoličku na záhrade, ktorá je kovová, no jednoducho nič, čo je vystavené slnečným lúčom.

Heat Wave Cat GIF - Find & Share on GIPHY

Nemáš s kým ísť von, lebo sú všetci rozlietaní

Najviac to pociťuješ počas svojich študentských čias, keď si ešte užívaš letné prázdniny. Všetci sú v táboroch, na dovolenkách a podobne. Máte problém nájsť nejaký rozumný prienik vášho voľného času.

Confused High Quality GIF - Find & Share on GIPHY

Nedokážeš sa vyspať

V noci je tak horúco, že by si si najradšej vyzliekol aj kožu, ak by sa to dalo. Nedá sa ti ani dlho doobeda spať, lebo vtedy sa už znova otepľuje a následne sa budíš na to, že sa topíš vo vlastnom pote.

Kinga Cichewicz, Unsplash

Kožené sedačky

Sú v MHD-čkach, v autách, v obývačkách, takmer všade. Ak máš na sebe kraťasy, tak sa rozhodne na tú sedačku prilepíš. Keď vstávaš, tak na nej zas necháš polku kože a krásny mokrý otlačok.

Clay Banks, Unsplash

Varenie alebo pečenie = peklo

Doslovné peklo. Aj bez toho, aby si varil, máš v kuchyni počas leta teplo, no keď zapneš k tomu ešte rúru a alebo sporák, doslova sa ocitneš v pekle.

Jamie Oliver GIF - Find & Share on GIPHY


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje