10 zábavných ilustrácií pre ľudí, ktorí milujú svoje slúchadlá

Čiže v podstate pre každého milovníka dobrej hudby. Prinášame vám 10 zábavných a pravdivých ilustrácií o vašom vzťahu so slúchadlami


Slúchadlá – či už veľké alebo malé, drôtové či bezdrôtové, slúchadlá sú niečo bez čoho si deň už ani len nedokážeme predstaviť. Hudba nám predsa pomáha bojovať s každodenným stresom, pomáha nám relaxovať alebo nás jednoducho nakopne.“ Dokonca sa to dá považovať za únik z reality, keď len chcete byť vo svojej hlave a nechce sa vám riešiť nič ani nikoho vo vašom okolí. Určite je vám dobre známe, že slúchadlá sú skvelé na ignorovanie ostatných ľudí aj keď nemáte nič pustené, teda pokiaľ nemáte náladu na konverzáciu. Je to taký sociálne prijateľný a nepriamy signál toho, že je zbytočné začínať nejakú konverzáciu. Potom sa stane, že sa nám vo vrecku vždy záhadne zamotajú a ich následné rozmotanie trvá od desiatok sekúnd až po dlhé minúty, ale aj napriek tomu sme za ne veľmi vďační.

Čo sa však stane, ak si ich napríklad zabudnete doma a už je príliš neskoro aby ste sa po ne vrátili? Prichádza stres, nadmerné vnímanie reality a dokonca aj nechcené odpočúvanie celkom divných konverzácií ľudí. (Pozn. autora: Spomínam si na to, ako som si raz cestou do školy vo vlaku uvedomil, že som si zabudol slúchadlá a celý deň prebiehal úplne inak. Ako introvert som bol celkom znepokojený, hudba je niečo čo potrebujem každý deň a určite aj mnohí z vás. Ale na druhej strane to bolo celkom zaujímavé a ten deň bol niečím výnimočný než ostatné.) Nuž, táto a nasledujúce situácie sú vám určite veľmi dobre známe. Pozrite si ilustrácie, ktoré tieto situácie opisujú celkom výstižne.

1. Nikdy bez nich neopustíte domov

2. Jeden z dôvodov, prečo

3. Kvôli hudbe ste ochotní vyriešiť tento hlavolam

4. Tomuto grafu celkom dobre rozumiete

5. Strach na verejnosti

6. Ako sa cítite vs. ako vyzeráte

7. Váš milostný vzťah je skutočne hlboký

8. Keď tajne počúvate napríklad Taylor Swift

9. Prechádzka bez nich a s nimi

10. Keď zabudnete, že ich práve používate

Zdroj: buzzfeed.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Microsoft sa po 32 rokoch lúči so Skicárom - v najnovšom update ho už nenájdeme

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
109
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

10 zábavných ilustrácií pre ľudí, ktorí milujú svoje slúchadlá

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME