10 záhadných youtube kanálov, z ktorých vám bude behať mráz po chrbte

Naberiete odvahu a navštívite niektorý z týchto kanálov?

Youtube, to nie je len PewDiePie či Gogo. Keď sa trochu posnažíte, tak na Youtube dokážete nájsť aj kanály, ktorých obsah rozhodne nepatrí medzi úplne bežné. Napriek tomu (či snáď práve preto?) si dokážu nájsť pomerne veľké zástupy fanúšikov.

V nasledujúcom článku vám predstavíme 10 záhadných youtuberských kanálov, ktorých videá sú znepokojivé, mrazivé a záhadné.

KrainaGrzybowTV

Poľský youtube kanál, ktorého autori prispievajú surreálnymi a znepokojivými video návodmi. Celá štylizácia pôsobí, akoby videá vznikali v 80. či 90. rokoch a aj vďaka tomu majú skutočne bizarnú atmosféru.

KRAKENBONE STUDIOS

Pod značkou Krakenbone Studios sa momentálne nachádza 19 zvláštnych a na prvý pohľad nezmyselných videí. Tie však majú svoju nezameniteľnú atmosféru.

Benjamin Bennett

Na tomto youtube účte narazíte na približne 300 videí, ktoré zobrazujú youtubera Benjamina Bennetta, sediaceho a znepokojivo sa usmievajúceho do kamery. To je všetko, čo Bennett na videách robí a každé jeho video trvá štyri hodiny (!).

01A51CD0

Bizarný youtube kanál, na ktorom nájdete hneď niekoľko znepokojivých videí. Ich význam je však veľmi nejasný. Vyniká však minimálne jedno video, v ktorom sa zdá, že niekto s kamerou pozoruje nič netušiaci pár v diaľke. Tieto zábery (ale aj ostatné videá tohto užívateľa), rozhodne nevyvolávajú príjemné pocity.

nana825763

Tento youtuber pochádza z Japonska, a to je asi tak všetko, čo o ňom vieme. Niektoré videá sú pekne desivé a znepokojivé, iné však pôsobia relatívne neškodne (napríklad hranie Minecraftu). K jeho znepokojivým dielam to teda tvorí zaujímavý kontrast.

deeper

Youtuber menom deeper na svoj kanál pridáva videá, ktoré sú veľmi krátke (často trvajú minútu alebo menej). Zachytávajú rôzne prostredia (napr. les) podfarbené viac či menej znepokojivou hudbou.

Meat Sleep

Pomerne strašidelné a nejasné videá produkuje aj človek s prezývkou Meat Sleep. Niektoré na divákov zapôsobili tak silno, až začali vznikať teórie, či ich autorom nie je skutočný sériový vrah. Alebo ide len o experimentálneho filmára?

2h32

Videá youtubera 2h32 tiež pôsobia minimálne zvláštne a hlavne poriadne atmosféricky. Zdá sa, akoby svojimi krátkymi príspevkami rozprával nejaký príbeh. Trúfnete si ho odhaliť?

bensplayhouse

Užívateľ pod týmto menom postuje kryptické, strašidelné a znepokojivo pôsobiace videá, a to bez toho, aby ponúkol nejaké vodidlá, čo majú znamenať. Tým, samozrejme, dáva divákom možnosť teoretizovať. Niektorí tvrdia, že ide o interaktívne rozprávaný príbeh, v ktorom musíte nájsť vlastný systém. Iní zase vyhlasujú, že autor videa v skutočnosti trpí nejakou formou psychózy.

nasajim108

Youtuber nasajim108 nahral na svoj účet niekoľko fakt mrazivých videí. Podobne ako pri vyššie menovaných, ani tu nemáme jasno, čo tým užívateľ sleduje. Je za jeho videami nejaký hlbší zmysel, alebo ide len o experimenty s cieľom zaujať?

Zdroj: KrainaGrzybowTV / YouTube

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slangové a nárečové slová, ktoré používame a nie každý im rozumie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME