Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

10 ženských celebrít, ktoré plastické operácie zmenili na nepoznanie. Priznávajú sa k nim?

Niektoré dodnes tvrdia, že za všetko môže puberta.


Trošku ubrať tu, kúsok pridať tam. Plastické operácie a modifikácie vlastného zovňajšku nie sú v kruhoch známych osobností žiadnou novinkou. Predsa len, ich vzhľad je najväčšou reklamou ich značky, a pokiaľ si to môžu po finančnej stránke dovoliť, prečo ju trochu nezdokonaliť?

Zatiaľ čo niektoré celebrity sa len zviezli na trende rovných, útlych noštekov, iné neváhali zájsť do extrémov a zmeniť všetko, čo sa len zmeniť dalo. O takých bude dnešný článok. Toto je 10 celebrít, ktoré sa za posledné obdobie zmenili prakticky na nepoznanie, a ťažko uveriť, že by v tom mala prsty len príroda. Čo na to hovoria ony?

1. Dove Cameron

Dove Cameron je len jedným z mnohých príkladov, že najrýchlejšia cesta do Hollywoodu vedie cez produkciu Disney. Vlastným menom Chloe Celeste Hosterman stvárnila v seriáli Liv a Maddie obe hlavné úlohy, teda – ako samotný názov napovedá – dvojičky Liv a Maddie. Momentálne sa od herectva dištancuje a snaží sa opätovne naštartovať svoju spevácku kariéru.

Človek nemusí byť odborníkom, aby videl, že vo videoklipoch k posledným piesňam vyzerá úplne inak, ako si ju ľudia pamätajú z Disney Channel. A nie je to len farbou vlasov. Nikomu neunikli väčšie pery, vystúpené lícne kosti a mačací pohľad, ktorému očividne nevďačí len dobre odvedenej práci najatých maskérov. Cameron sa k špekuláciám nikdy nevyjadrila.

celebrity, známe osobnosti, plastická operácia, pred verzus po plastickej operácii, Dove Cameron
Profimedia

2. Kylie Jenner

Aktuálne 25-ročná modelka a podnikateľka Kylie Jenner sa narodila do jednej z najsledovanejších rodín moderného šoubiznisu, vďaka čomu širokej verejnosti vyrastala priamo pred očami. Utajiť estetické zákroky za takýchto podmienok sa javí ako nemožné, napriek tomu sa o to Jenner stále pokúša. Ešte v roku 2019 tvrdila, že nikdy neskúsila nič iné ako zväčšenie pier.

„Ľudia si myslia, že som išla pod nôž a dala si urobiť všetko,“ povedala v tom čase pre magazín Paper. „To vôbec nie je pravda. Mám z takých vecí neskutočný strach, nikdy by som to nemohla urobiť.“ Všetky ostatné – do očí bijúco neprirodzené – zmeny pripisuje puberte. „Ľudia na mňa vyťahujú fotky z detstva, ale kto v dospelosti vyzerá rovnako, ako keď mal dvanásť?!“

celebrity, známe osobnosti, plastická operácia, pred verzus po plastickej operácii, Kylie Jenner
Profimedia

3. Ariana Grande

Ariana Grande je priam knižnou ukážkou toho, že miláčikom celebritnej sféry sa prepečie všetko. V jej prípade nejde len o zmenu tváre – Mariah Carey súčasnej generácie, ktorej sa podarilo prekročiť tieň nickelodeonskej Cat Valentine, možno označiť za rasového shapeshiftera. Kvôli tejto skutočnosti sa stala súčasťou mnohých kontroverzií, verní fanúšikovia však nikdy neváhajú s promptnou obhajobou.

„Je prirodzene tmavšia,“ zastávali sa jej, keď začala Grande holdovať tmavšej farbe pleti a čeliť obvineniam z blackfishingu. „Je prirodzene bledšia,“ tvrdili zase, keď prišiel minulý rok na pretras asianfishing. Napriek tomu, že talentovaná speváčka sa prakticky mení s počasím, akékoľvek plastické zásahy do svojho zovňajšku popiera. Údajne ide len o pubertu.

celebrity, známe osobnosti, plastická operácia, pred verzus po plastickej operácii, Ariana Grande
Profimedia
rozhovor so záchranárom Martin Šugár

Odporúčame prečítať:

Rozhovor so záchranárom Martinom: Chlap na nás mieril zbraňou, chcel, aby sme oživovali mŕtveho človeka

4. Bella Hadid

Bella Hadid je celkom nenápadným produktom nepotizmu, ako dcéra bývalej modelky Yolandy Hadid sa však svojho miesta zhostila s gráciou sebe vlastnou. Špekulácie o plastických operáciách neobišli ani ju. Ľudia roky premýšľali, čo všetko si dala spraviť, a v marci tohto roku sa konečne dočkali odpovede priamo od zdroja.

Nos si dala operovať už ako 14-ročná, teraz to však ľutuje. „Kiežby som si nechala nos po mojich predkoch. Myslím, že by som doň dorástla,“ vyjadrila sa Hadid, ktorá sa nejeden raz objavila na titulnej strane magazínu Vogue. Nič iné si podľa vlastných slov upraviť nenechala. „Nemám nič proti tomu, ak to robia ostatní, ale nie je to pre mňa.“

celebrity, známe osobnosti, plastická operácia, pred verzus po plastickej operácii, Bella Hadid
Profimedia

5. Noah Cyrus

Uplatniť sa v hudobnom priemysle, keď ťa ľudia neustále porovnávajú s Miley Cyrus, nie je jednoduché. Noah Cyrus by o tom vedela rozprávať. Je nad slnko jasné, že staršia sestra je bezmála jej najväčším fanúšikom a podporuje ju, ako sa dá. Len svojou existenciou ako takou však začínajúcej speváckej hviezde pôsobenie v tejto brandži značne komplikuje.

Bolo práve to dôvodom, prečo sa mladšia Cyrus rozhodla pre radikálnu zmenu vizuálu? O tom môže verejnosť len polemizovať – sama sa k tomu totiž nikdy nevyjadrila. Hovorca britskej kliniky MYA Cosmetic Surgery sa k problematike vyjadril takto: „Podľa môjho názoru má Noah v perách výplň, vďaka čomu sa javia väčšie.“

celebrity, známe osobnosti, plastická operácia, pred verzus po plastickej operácii, Noah Cyrus
Profimedia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.