Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman
Zdroj: ©Shutterstock

10 znakov, že ťa celý ten čas chcel vlastne len dostať do postele

Možno sa tvári, že by ti zniesol modré z neba, no tieto znaky neklamú.

Začiatky vzťahov bývajú neurčité a každý z nás sa už dostal do štádia, keď si nebol celkom istý, na čom vlastne je. Ideálne by bolo si to odkomunikovať, ale prečítať si náš článok tiež nie je úplne od veci. Dnes sme si totiž pre teba pripravili desať nesporných znakov, že ťa tvoj princ na bielom koni chcel celý čas len dostať do postele. Tak sa na ne teda poďme pozrieť.

1. Vytiahnuť ho von je prakticky nadľudská úloha

„Ideme k tebe alebo ku mne?“ opýta sa ťa minimálne po stýkrát, a ty si už v tejto fáze na nič iné ani nenárokuješ. Klasika. Kino, reštaurácia či len poondiata prechádzka so psom sú absolútne mimo jeho radaru a všetky tvoje pokusy o zmysluplné trávenie spoločného času na miestach, kde ťa po dvoch minútach nezačne vyzliekať očami a po troch aj fyzicky, vždy dopadnú kolosálnym fiaskom. Pokiaľ neexistuje solídna šanca, že ti bude môcť strčiť ruku do nohavičiek, tak jednoducho nemá záujem.

Shutterstock

Mohlo by ťa zaujímať:

10 darčekov na Valentína pre tvoju frajerku, ktoré ešte stále stíhaš kúpiť

2. Má veľa kamarátok nežného pohlavia…

…a žiadna z nich ťa neberie vážne. Existujú kamarátky a „kamarátky“, a pokiaľ nie si úplne slepá (čo je v tomto stave značne diskutabilné), nie je zase taká veda ich od seba rozoznať. Mať vzťah neznamená automaticky prerušiť kontakt so všetkými ostatnými prívrženkyňami nežného pohlavia, ale čo by to bol za odsek, keby neprišlo jedno radikálne „ale“.

Je značný rozdiel, keď ho pozdraví kolegyňa, a keď sa naňho lepí cica z baru, v ktorom je očividne varený-pečený, a vôbec jej netrhá žily, že stojíš o meter vedľa a ide ťa od jedu rozdrapiť. Ona vie, že celé toto divadielko nebude mať dlhú životnosť, a súdiac podľa vzniknutej situácie by to už malo začať dochádzať aj tebe. Možno si myslíš, že si necháva pootvorené zadné vrátka, no pravdou je, že ich v prvom rade ani nikdy nemal v pláne zabuchnúť.

3. Vždy ťa odmeňuje len fyzicky

Mohla by si pokojne vyhrať aj Nobelovku. Pokiaľ tvoj úspech neotočí vo svoj prospech a nemôže z neho benefitovať na úrovni rozmnožovacieho ústrojenstva, tak ho to nezaujíma. „Šikovná,“ pochváli ťa potom, čo si mu hodinu vysvetľovala, ako si len za pomoci pečiatky a spinkovača zachránila firemnú budovu pred nájazdom zmutovaných zombie pštrosov s mačetami. „Poď, urobím ti za to masáž.“

Shutterstock

4. Všetky vaše debaty sú povrchné a plytké

Keď si to tak spätne zrekapituluješ, vlastne o ňom nevieš dokopy vôbec nič. Spomínal, kde pracuje, ale že by si poznala aspoň jedného kolegu, sa povedať nedá. Koníčky? Čo ja viem, asi fitko. Rodina? Kamaráti? Pokojne by to mohla byť banda masových vrahov a ty by si o tom nemala ani poňatia.

Vaše debaty sú len vata – vypĺňajú čas medzi jeho príchodom a momentom, keď je spoločensky akceptovateľné stiahnuť ťa do postele. Výpovedná hodnota nula.

Mohlo by ťa zaujímať:

Bohatí ľudia prezradili, aké zvyky ich chudobnejších polovičiek ich najviac prekvapili

5. Zmienky na sociálnych sieťach sú úplne tabu

Okej, fajn. Niektoré ženy berú sociálne siete ako denníček s možnosťou pomastiť si ego a nie je žiadnym tajomstvom, že to väčšine mužov značne lezie na city. Ale označiť ho na storke s fotkou fľaše vína hádam nie je trestné. Chalan mal na to ale trochu iný názor. Bohvie prečo.

Shutterstock

6. Počas toho týždňa v mesiaci sa po ňom zľahne zem

„Mimochodom, dnes asi nič nebude. Dostala som svoje dni,“ píšeš mu a odpoveď sa asi stratila na ceste časopriestorom, keďže nechodí, nechodí a nechodí… Po prvé, už len fakt, že máš potrebu objasňovať, prečo mu dnes večer nemôžeš roztiahnuť nohy, o niečom svedčí. Po druhé, to, že nemá dosť chochmesu ani predstierať, že mu to nevadí, tiež.

Priznaj si to – nestalo sa to prvýkrát a pravdepodobne ani druhý. Len čo spomenieš, že je na návšteve teta z Ameriky, zrazu akoby si mala lepru prenosnú aj cez sociálne siete a napísať ti, ako sa máš, by sa rovnalo istej smrti. Týždeň je fuč, neostal po ňom ani smrad, a keď už ti začína byť jasné, koľká bije, vráti sa aj s nepriestrelnou hláškou všetkých hlášok: „Prepáč, mal som veľa roboty. Kedy budeš mať čas?“

Mohlo by ťa zaujímať:

12 vtipných a kreatívnych pomenovaní výrazu „mám krámy“ zo sveta

7. Je podráždený, keď nemáš chuť

Počas krámov sa môže „nepozorovane“ vypariť, ale toto chudák chlapec nemal ako vedieť. Pozerá na teba, akoby si mu dala pričuchnúť k h*vnu, čo si si pár minút dozadu zoškriabala z podrážky, a do tváre má vpísanú jedinú otázku: Načo som sem potom chodil? Váš vzťah je preňho transakcia – on ti venuje svoj čas, ty mu požičiaš telesné otvory. Nič viac, nič menej.

Shutterstock

8. Píše ti neskoro v noci

„Si hore?“ píše ti tesne pred polnocou a rozhodne nie preto, aby ti povedal, že horúce mlieko s trochou škorice je skvelé na nespavosť. Koľkokrát ti napísal správu na dobré ráno, by si spočítala na prstoch jednej ruky aj po tom, čo sa nepohodla s karbobrúskou. Môžeš si nahovárať, že ráno nikto nemá čas, ale nalejme si čistého vína – ak aspoň hodinu nesedí na hajzli a nepozerá idiotské videá na TikToku, tak ho asi treba dať reklamovať. Nemyslíš?

9. Jeho komplimenty sú založené striktne na tvojom výzore

Niežeby ti z času na čas nepadlo dobre počuť, aký máš v tých nohaviciach parádny zadok, ale človek, ktorý to s tebou myslí vážne, by mal asi oceniť aj iné veci ako tvoje fyzické predispozície. Nalož s touto informáciou, ako uznáš za vhodné.

Shutterstock

Mohlo by ťa zaujímať:

Muži sa podelili o chvíle, keď im došlo, že od tejto ženy treba dať ruky preč

10. Stretli ste sa na online zoznamke

Brzdi. Presne vieme, na čo myslíš, ale daj tomu ešte pár riadkov. Existuje xy párov, ktoré sa stretli na online zoznamke a žili spolu šťastne, až kým nepomreli, ale pravdepodobne nikto z nich neotvoril tento článok s potrebou presvedčiť sa, že jeho intuícia nie je správna. A nikto z nich nebol každým ďalším bodom len tým väčšmi sklamaný.

Bez ohľadu na to, aké omáčky písal na svojom profile, a že ti chcel v prvých desiatich správach zniesť aj modré z neba. Boli tri hodiny ráno a chalan mal plné gule. Koniec. Finito. Tak to proste je. Nie je prvý ani posledný, ktorý siahol po podobnej taktike, a ty tiež nie si jediná, ktorá si nechala zmotať hlavu. Podstatné je, že teraz to už vieš. A môžeš sa pohnúť ďalej.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť