Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava
Zdroj: ©Summit Entertainment / MovieStillsDB

10 známych hercov, ktorí neznášajú vlastné filmy či postavy

Herci sa kajajú za nepodarky, ale prekvapivo aj za skvelé filmy.

Aj herci a herečky sú len ľudia, ktorí robia chyby. Hoci sú rešpektovaní a úspešní, aj tak majú vo svojej filmografii kúsky či postavy, za ktoré sa tak trochu hanbia. Je celkom zaujímavé, že často ide o kvalitné a kultové snímky, prípadne postavy, ktoré si získali milióny fanúšikov.

Ukazuje sa tým, že to, čo sa páči divákom, ešte nutne nemusí prinášať potešenie samotným hercom. V článku ti predstavíme 10 hercov, ktorí sa o svojich predchádzajúcich filmoch či postavách vyjadrili s dešpektom.

1. Ben Affleck – Daredevil

Daredevil je pre mnohých divákov jedným z najhorších superhrdinských filmov vôbec. Zdá sa, že jeho slabé kvality si uvedomuje aj Ben Affleck, ktorý v ňom stvárnil hlavnú rolu. Poznamenal, že jeho herecký výkon nestál za nič a postava bola nedostatočne prekreslená.

2. George Clooney – Batman a Robin

Aj Batman a Robin má svoje miesto v kinematografickej histórii ako jeden z najhorších filmov všetkých čias. Za tento nepodarok sa ospravedlnil aj režisér Joel Schumacher. George Clooney, ktorý si v snímke zahral Batmana, sa tiež nedržal na uzde. „Myslím, že sme sériu definitívne pochovali,“ povedal.

Vyhlásil tiež, že Batman a Robin boli vyhodené peniaze, ktoré sa mohli investovať do niečoho produktívnejšieho.

3. Robert Pattinson – Súmrak

Robert Pattinson sa už dávno vymanil z tieňa nevydarenej série Súmrak. Je pravdou, že táto rola ho katapultovala do stredu záujmu, ale faktom tiež ostáva, že jeho stvárnenie upíra Edwarda Cullena bolo naozaj hrozné. Pattinson v rozhovoroch prezradil, že Edwarda z duše neznášal.

Podľa neho je to proste prototyp otravného chlapíka, ktorý je vo všetkom dokonalý. „Okrem toho, je to 108-ročný panic, takže je jasné, že má nejaké psychické problémy,“ zakončil herec ironicky.

Odporúčame prečítať:

Vieš, kto je najväčšia celebrita z tvojho mesta? Táto interaktívna mapa ti to vyzradí

4. Halle Berry – Catwoman

Ani oscarová Halle Berry v úlohe komiksovej Catwoman príliš nezahviezdila. Možno si pamätáš, že si za rolu odniesla Zlatú malinu, ktorú si aj hrdo a s humorom prevzala. Aj to, napokon, svedčí o tom, aký vzťah má herečka k tejto postave a filmu.

„Ďakujem štúdiu Warner Bros., že mi umožnilo byť súčasťou tohto otrasného filmu. To je presne to, čo moja kariéra potrebovala: spadnúť z vrcholu na samé dno,“ povedala Berry pri preberaní Zlatej maliny.

5. Kate Winslet – Titanic

Prekvapuje ťa to? Kate Winslet si úlohu krásnej Rose vo veľkofilme Titanic musela u režiséra Jamesa Camerona vydupať. A hoci sa nedá ani náhodou povedať, že by herečka svoju postavu či samotný film nemala rada, tak priznala, že dnes jej nerobí dobre pozerať sa na svoj herecký výkon.

„Pri každej scéne si hovorím: ‚Vážne? Vážne? Musela si to urobiť práve takto? Ach, bože.‘ Dokonca aj môj americký prízvuk… nemôžem ho počúvať. Je to hrozné,“ povedala herečka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť