Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

10 známych hercov v detských rolách, v ktorých by si ich ani nespoznal

Vtedy sa o ich svetovom úspechu ešte ani nechyrovalo...


Väčšinu hercov registrujeme až od ich prelomovej úlohy, a hoci si ich obľúbime, k ich starším snímkam sa už väčšinou nevrátime. Práve tak nám unikajú úsmevné vedľajšie roly z ich začiatkov, kde mali možnosť predstaviť sa nám v úplne inom svetle. Dnes sme sa to rozhodli napraviť. Zozbierali sme desať svetoznámych hercov a našli ich debutové filmy, o ktorých fanúšikovia ani len netušia.

1. Ashley Benson

Dávno predtým, ako sa začalo nekonečné pátranie po A, ktoré sa natiahlo na sedem sérií a trvalo solídnych desať rokov, sa táto sympatická blondínka objavila v americkej telenovele Days of Our Lives. Vtedy 15-ročná Ashley Benson si zahrala Abby Deveraux, najstaršiu dcéru Jacka a Jennifer. Paradoxne, telenovela sa začala natáčať ešte skôr, ako sa herečka narodila (v roku 1965), a mala úctyhodných 14-tisíc epizód.

NBC, ABC Family / MovieStillsDB

2. Naya Rivera

Jej herecká kariéra skončila tak skoro, ako začala. Americká herečka a speváčka Naya Rivera zomrela 8. júla 2020, pravdepodobne na utopenie, a tak si ju väčšina z nás bude už navždy pamätať ako Santanu z muzikálového seriálu Glee. Začiatok jej filmografie sa však datuje až do roku 1991, keď bola ešte len ako 4-ročná súčasťou 15-dielneho seriálu The Royal Family. 

Eddie Murphy Productions, Brad Falchuk Teley-Vision / MovieStillsDB

3. Elisabeth Moss

Vďaka dystopickému seriálu Príbeh služobníčky je v súčasnosti tvár americkej herečky Elisabeth Moss jednou z najžiadanejších v Hollywoode. Momentálne má na konte niekoľko sľubných snímok a dva Zlaté glóbusy, jej začiatky však také hviezdne rozhodne neboli. Z veľkej časti však preto, že bola konkurencii ledva po kolená. Herecký debut si odbila v minisérii Lucky Chances (1990) ako osemročná.

Lions Gate, Universal Pictures / MovieStillsDB

Mohlo by ťa zaujímať:

Ktorá pizza je na Slovensku najobľúbenejšia? Takto ste rozhodli 

4. Ethan Hawke

Hlavná mužská postava jedného z najpopulárnejších hororov všetkých čias Sinister (2012) mala tiež k filmom blízko odjakživa. Ethan Hawke je dnes úspešný herec, spisovateľ a režisér, v pätnástke sa však musel uspokojiť s úlohou Bena vo filme Bádatelia (1985). Film nezožal veľký úspech a po prvom týždni prakticky upadol do zabudnutia.

Paramount Pictures, Summit Entertainment / MovieStillsDB

5. Alyson Hannigan

Ešte predtým, ako sa z nej stala jedna z ikonických tvárí Prcičiek a Lily zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu, sme mohli malú Alyson Hannigan vidieť ako Jessie Mills vo filme Krásna mimozemšťanka. Sci-fi komédia z produkcie Richarda Benjamina sleduje príbeh mimozemskej ženy, ktorá prišla na Zem po tom, čo bola jej domovská planéta zničená, a vedca, ktorý sa po smrti manželky sám stará o dcéru. Film bol po finančnej stránke totálny prepadák, ale o tom potom.

Weintraub Entertainment Group, 20th Century Fox / MovieStillsDB

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť