Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Žijeme vo svete, v ktorom sa dá zničiť takmer všetko. Všetko má nejaký dátum spotreby, vrátane nás, ľudí, takže slovo nezničiteľné stráca svoj význam presne tak, ako slovo nesmrteľné. Aj napriek tomu existujú veci, ktoré vydržia o niečo viac. Tým máme na mysli niekedy aj extrémne podmienky a snahu o ich úmyselné zničenie!

1. Nezničiteľný dáždnik

dudeiwantthat.com (http://www.dudeiwantthat.com)

Ak ste majiteľom naozaj kvalitného dáždnika, nepočíta sa ten od číňana za pár šupiek, tak by vám malo robiť problém zlomiť ho, aj keď by ste sa naozaj snažili. Dáždnik by váš nátlak mal ustáť.

2. Hodinky

raredelights.com (http://raredelights.com)

Výrobcovia hodiniek Kaventsmann Triggerfish Bronze A2 tvrdia, že tieto hodinky dokážu vydržať 5 kíl explodujúcej výbušniny C-4 v ich blízkosti. Úctyhodné, no asi by nám bolo k ničomu, keby naše hodinky prežijú to, čo my nie.

3. Záchod

autosanit.com (http://www.autosanit.com)

Tento záchod je považovaný za nezničiteľný. Je odolný voči nečistotám, nestratí svoju farbu a materiál je taký pevný, že by ste ho rozbili len ťažko. Takže, keď budete už príliš tuční pre váš záchod, tak viete, ktorý kúpiť ďalší…

4. Strojček na vlasy

walmart.com (https://www.walmart.com)

Firma Remington prišla s produktom vynikajúcej kvality. Že vraj nezničiteľný strojček na vlasy. Na tento strojček poskytujú doživotnú záruku, čo by si určite nedovolili, keby tomuto strojčeku dostatočne neverili. Ako domáci kaderník pre kamarátov sa už nemusíte báť, že by vám strojček spadol na zem.

5. Pneumatiky

totallandscapecare.com (https://www.totallandscapecare.com)

Michelin vymyslel tieto pneumatiky ako kombináciu kolies a pneumatík. Sú úplne bez vzduchu a majú byť nezničiteľné, no zatiaľ sa im nepodarilo vo svete pneumatík uspieť.

6. Závodné helmy F1

motorsport.com (https://www.motorsport.com)

Helmy produkované firmou Arai zdolajú aj teploty nad 800°C a nárazy v plnej rýchlosti. Taktiež sú považované za jednu z najodolnejších vecí, ktorú kedy človek vyrobil.

7. Gitary značky Fender

fivestarmusic.com.au (http://fivestarmusic.com.au)

Zničiť túto gitaru by vám dalo naozaj zabrať. Raz sa o to pokúsil jeden gitarista priamo na javisku, po niekoľkých neúspešných pokusoch ju tam proste nechal a odišiel.

8. Lego

mashable.com (http://mashable.com)

Áno, lego. Dobre známe ako zdroj nekonečnej bolesti, keď ste naň šliapli bosými nohami. Lego je jednoducho vyrobené tak, aby vydržalo aj poskákanie celou váhou od naštvaného človeka.

9. Slnečné okuliare značky Hercules

riverroadgear.com (http://riverroadgear.com)

Tieto slnečné okuliare z nylonu vydržia kopy, pády z hocijakej výšky a dokonca aj nákladiak, ktorý by po nich prešiel, úplne bez problémov.

10. Zapaľovač Zippo

youtube.com (https://www.youtube.com)

Tento zapaľovač je tiež veľmi odolný. Ak sa vám ho aj náhodou podarí pokaziť, firma vám ho opraví bez ohľadu na to, aký je starý.

Titulná fotka: harlan.lib.ia.us, wikimedia.org
Zdroj: sarcasm.co


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

trippysek
20 ročný študent teórie digitálnych hier, voľný čas trávim s kamarátmi, priateľkou, baví ma fotiť a samozrejme tvoriť kvalitný obsah pre EMEFKA
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť