11 chýb, ktoré okamžite odpudia každého, kto by sa chcel s tebou zoznámiť

V budúcnosti sa takýmto zlobám radšej vyvaruj

Ak si si ešte stále nikoho nenašiel, problém môže byť v tom, že robíš nasledujúcich jedenásť bodov. Tak sa vrhni do čítania, nech vieš, čomu sa v budúcnosti vyvarovať.

Neslušnosť a arogancia

Je rozdiel mať veľké ústa a nebáť sa zakročiť, keď ti očividne niekto kadí rovno na hlavu, a byť arogantný. Priplachtiť k žene z čista jasna a tváriť sa, že ti patrí nielen svet, ale vlastne už aj ona, ti dobrú úrodu rozhodne neprinesie. Sebavedomie je sexy, ale prehnané sebavedomie pôsobí na opačné pohlavie úplne rovnako ako repelent na komáre. A ty predsa nechceš byť stelesnený odpudzovač hmyzu, však?!

depositphotos.com

Nedostatok spánku

Pred prvým rande sa nie vždy ľahko zaspáva. Prierez tvojou hlavou by sa vtedy dal prirovnať k absolútnemu chaosu myšlienok, obáv a otázok. Bude sa mi páčiť? Budem sa páčiť ja jemu? Čo si mám obliecť? A čo budem robiť, ak to bude len ďalší debil, čo sa mi pri prvých kríčkoch bude snažiť rukou priplichtiť do nohavičiek? Je toho kvantum, ale omnoho viac ako siahodlhé dumanie, ktoré ťa koniec koncov aj tak nikam nedostane, je poriadne sa vyspať.

depositphotos.com

Nielen preto, že vačky pod očami, s ktorými by dobre stavaná plachetnica mohla obletieť oceán, nie sú atraktívne ani omylom. Ale preto, že nedostatok oddychu a energie spôsobuje nervozitu. A ty sama by si predsa nechcela spoznávať človeka, čo sa na prvé stretnutie dovalí ako veľké klbko stresu a nepohody.

Žiadne koníčky

Bez ohľadu na to, ako veľmi si pracovne vyťažený, vždy by si si mal nájsť čas na svoje koníčky. Horšie to však je, ak žiadne koníčky nemáš a tento fakt môže od teba odradiť nie jednu potenciálnu partnerku. Voľnočasové aktivity vedia o človeku veľa povedať, najmä teda o stránkach, ktoré ten druhý v úvode nemá ako inak zistiť. Keď ale žiadne nemáš, vyzeráš v očiach svojho okolia len ako ten nemastný-neslaný, ktorý robí, čo príde, no sám sa niečim zamestnať nedokáže.

depositphotos.com

Smrad

Teraz nejde o to, aký drahý parfém si môže kto dovoliť a dokonca ani o to, či sa na rande dotrepeš ako chodiaci kúdoľ cigaretového dymu alebo čerstvo osprchovaný. Všetky tieto veci totiž možno „naoko“ ošáliť, no to, čo sa oklamať nedá, je telesný pach. Vedci dokázali, že človek, ktorý nám prirodzene „smrdí“, pre nás rozhodne nie je ten pravý. Nos na to majú hlavne ženy, ktoré vedia čuchovými bunkami odhadnúť, či bude DNA druhej strany pre ne použiteľná v budúcnosti.

depositphotos.com

Chrup

Zubár nie je lacná záležitosť, no ak sa chceme baviť o celkovom atraktívnom vzhľade, zdravo vyzerajúci chrup je základ. Aj to najkrajšie dievča s pevnými trojkami, riťkou ako vystrihnutou z upútavky na film pre dospelých a s nohami až po zem zrazu klesne v hierarchii atraktivity o desať úrovní nižšie, ak sa usmeje a má zlé zuby.

Keď sa na teba pozerá niekto v romantickom slova zmysle, pravdepodobne si sem-tam predstaví, aké by to asi bolo, keby ťa pobozkal. No pokazené, chýbajúce a sýtožlté zuby mu túto myšlienku práve nespríjemňujú.

depositphotos.com

Etiketa

Nikto od teba nechce, aby si ovládal charakteristiku všetkých dvesto druhov rôznych lyžičiek, vidličiek a nožov. Ale základy toho, ako sa správať pri stole a ako konzumovať jedlo na vyššej úrovni, ako by to zvládol negramotný klokan s obrnou, by sa vedieť patrilo. Tým duplom, ak si ju pozval na večeru. Nič neohúri ženu viac ako chlap, ktorý si vie vložiť sústo do úst bez toho, aby ho najprv rozotrel po celom ksichte. A aj muž nepochybne ocení, ak si jeho partnerku čašník nepomýli so šrotovačkou.

depositphotos.com

Svetlá pokožka

Niektorí ľudia sú prirodzené bledí, a pokiaľ neholdujú opaľovacím sprejom a solárkam, asi s tým veľa nenarobia. V poslednej dobe však nie sú bledí len prirodzene bledí ľudia. Možno to so sebou priniesla prívalová vlna kníh a filmov s upírskou tematikou, možno to deckám v škole pomáha vyhovárať sa na chorobu, keď splývajú so stenou za nimi. Tak či onak, výskumy však hovoria jasne a tento gotický look a lá hladká múka, opačné pohlavie ani trochu nepriťahuje.

depositphotos.com

Heroický vzhľad

Malé jazvičky na mužských tvárach okamžite boostnu ich celkové vyžarovanie. Teda aspoň to tvrdia štatistiky. Samozrejme, že jedna malá rana na tvári žiadnemu chlapovi nevybuduje dlhodobo fungujúci vzťah, ale na prvotné očarenie to vraj stačí. Tak a teraz už viete, prečo si množstvo chlapov začalo do obočia holiť prúžok…

depositphotos.com

Lenivosť

Aktívni ľudia majú omnoho väčšiu šancu nájsť si partnera ako lenivci. Nie je to len tým, že aktívni ľudia stretnú za deň omnoho viac nových tvárí ako niekto, kto celý deň hnije doma pred telkou a spoločnosť mu robí tak maximálne Mórová na titulke dámskeho magazínu. Ľudia, ktorí sa nebránia fyzickej aktivite majú jednoducho navrch a odôvodnenie treba hľadať ešte v období staroveku. V tých časoch bol človek, ktorý fyzicky nepracoval, úplne zbytočný. Táto idea sa v nás akosi zakorenila a tkvie tam až doteraz.

depositphotos.com

Žiadni kamaráti

Nájsť v dnešnej dobe plnej faloše a pretvárok skutočne lojálneho priateľa je nadľudský výkon. Aspoň jedného či dvoch takých by ale mal mať každý. Nikto ti neudáva kritériá o tom, kto to má byť, ako vyzerať a čo robiť… No človek, ktorý naozaj nemá ani jedného dobrého priateľa, vzbudzuje podozrenie.

depositphotos.com

Čo je s ním zle? Prečo sa s ním nikto nechce baviť? Kedy aj na mňa vybafne ten kostlivec zo skrine?! Pretože nech už to znie akokoľvek kruto, treba to povedať. Na svete je sedem miliárd ľudí a ak si v tejto kope nenašiel jediného, ktorý by s tebou chcel dobrovoľne tráviť čas, asi je chyba inde ako v nich.

Riskovanie

Risk je zisk. To sa hovorí. Správne by to však malo znieť, že risk je zisk, no ako ktorý. Vedci tvrdia, že pre ženy je muž, ktorý sa nebojí riskovať, synonymum magnetu, no ten, ktorý riskuje hlúpo, je jeho presným opakom. V preklade to znamená, že porušovaním predpísanej rýchlosti, extrémnymi športami a podobnými hlúposťami žiadnu normálnu ženu neoslníš. Zatiaľčo vrhnúť sa do horiacej budovy, aby si zachránil mačiatko… To už je celkom iné kafe. A nie – vôbec nie sú náročné…

depositphotos.com

Zdroj: brightside.me
Titulná fotka: depositphotos.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
33
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Jedlá, ktoré sme ako malí milovali, a teraz nám tečú slinky, akonáhle si na ne spomenieme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME