11 letných vychytávok, ktoré by sa nám toto leto určite zišli

Mne by si zišiel nafukovací mini bar. A čo vám?

Leto síce vrcholí, no teploty ešte stále neklesajú a my sa z toho samozrejme tešíme a užívame si teplé dni plnými dúškami v horách alebo pri vode. Niekedy sa to však nezaobíde bez vybitých mobilov, spálenín a rôznych iných nepríjemností. No a presne pre takých ľudí, ktorým sa lepí na päty jedna letná nepríjemnosť za druhou, dizajnéri vytvorili rôzne zlepšováky, ktoré by nám mali počas týchto dní vytvoriť akýsi komfort. Prinášame vám zoznam jedenástich letných pomocníkov, ktorí by si u vás jednoznačne našli využitie.

1. Multifunkčný vankúšik na tvár

beachstore.com (https://www.beachstore.com/Beach-Products/Beach-Pillows/Ergo-Pillow-Beach-Tanning-or-Massage-Pillow)

Táto podložka s vankúšikom je určite skvelým pomocníkom pre tých, ktorí si radi opaľujú chrbát alebo si chcú len tak na chvíľku zdriemnuť na bruchu. Namiesto odtlačenej tváre od deky, uteráka či iných plážových pomôcok, sa budete cítiť príjemne a stuhnutý krk sa stane neznámym pojmom.

2. Nafukovací plávajúci stan

https://www.amazon.com/gp/product/B01J7A3AMI/?tag=outdoorpins-20&ptu=201116205708

Máte radi vodu, no zároveň nemáte v láske slnečné lúče? Tak presne takýto nafukovací stan váš problém hravo vyrieši. S ním môžete plávať na vode bez toho, aby ste sa trápili, akým faktorom si potrieť chrbát pred spálením.

3. Inteligentný dáždnik

https://www.launchgood.com/project/smart_kafya_umbrella#!/

Vedec Kamel Badawi zo Saudskej Arábie vytvoril dáždnik, ktorý využíva solárnu energiu. Vďaka nej môže poslúžiť ako ventilátor, baterka, ba dokonca vám aj nabije mobil.

4. Solárna šiltovka

https://www.facebook.com/pg/solsolhat/about/?ref=page_internal

Kreatívny tím, ktorý sa nazýva SOLSOL priniesol na trh ďalší spôsob ako využiť solárnu energiu. Šiltovka má umiestnené solárne panely priamo na svojom šilte. No a tušíte správne. Naozaj si vďaka tomu nabijete svoje smartfóny. Stačí mať po ruke kábel.

5. GoSun Sporák

GoSunStoveEurope/ Facebook.com ( https://www.facebook.com/pg/gosuneurope/photos/?ref=page_internal)

Koľkokrát vám už napadlo, že je vonku tak teplo, že by sa dali smažiť aj volské oká? Nuž, spoločnosť GoSun túto myšlienku pretvorila do reality.

6. Solárny batoh

https://www.amazon.com/ECEEN-Backpack-Materials-Controller-eReaders/dp/B01914DDG8?tag=hiking-price-20&th=1

Leto nie je len o oddychu pri vode, či slnení sa na slnku. Niektorí ľudia uprednostnia hory. No a práve pre nich je tu ďalší pomocník, ktorý využíva slnečnú energiu. Vďaka nemu sa premení vaša dovolenka na omnoho komfortnejšiu, kdekoľvek sa budete nachádzať. Môžete ísť bez problémov stanovať, alebo do hôr a nemusíte sa báť, že sa vám vybijú telefóny, GPS zariadenia, či bluetooth repráky.

7. Náramky

https://www.amazon.com/POCKETBANDS-2-0-Sports-Wristband-Satisfaction/dp/B01DAZ2IL0?th=1

Patríte medzi tých ľudí, ktorí potrebujú mať dôležité veci ako kľúče či peniaze vždy pri sebe a v sekunde, ako sa vzdialite čo len na pol metra ovlažiť si nohy do mora, už chytáte paranoju? Tak si už len stačí zaobstarať tieto skvelé náramky a vaše starosti pominú. Môžete byť s nimi v mori alebo sa baviť do rána v klube a vždy máte istotu, že vám ich nikto neukradol.

8. Viacúčelová fľaška

https://www.amazon.com/Kangaroo-Autoseal-Water-Bottle-Storage/dp/B007TTWT68/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1532444394&sr=8-2&keywords=Multitasking+Storage+Water+Bottle

Nie všetkých očarila myšlienka úschovy svojich cenností v náramku (lebo jeden nikdy nevie, kedy príde v mori o ruku a všetky jeho dôležité veci sú razom preč), zato si veľmi potrpia na dodržiavanie pitného režimu. A presne pre tých, ktorým sa nechce stále so sebou vláčiť menšiu tašku navyše, je tu táto skvelá fľaška, ktorá v sebe celkom nenápadne schová kľúče, peniaze, či rôzne karty, ako stvorená.

9. Nafukovačka so špičkovým zvukovým systémom cez Bluetooth

https://www.amazon.com/SoundFloat-Bluetooth-Single-Lounger-Pool/dp/B07BFF8WMQ/ref=pd_day0_468_6?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07BFF8WMQ&pd_rd_r=W43MDJG3QN4RTBY9ENPE&pd_rd_w=yckuS&pd_rd_wg=k4X2C&psc=1&refRID=W43MDJG3QN4RTBY9ENPE

Ak si počas leta neviete predstaviť ani jeden deň bez svojej obľúbenej hudby, nemusíte sa báť. Štýlová nafukovačka prichádza v troch rôznych prevedeniach – ako kreslo, jednolôžko, či dokonca lôžko pre pár (alebo teba a pizzu, lebo priority). Je vybavená stereo systémom, nabíjačkou aj držiakom na nápoje.

10. Nafukovací mini bar

https://www.facebook.com/kelsyus/photos/?ref=page_internal

Ak počas leta milujete studené nápoje, no nie vždy a všade sa dajú zohnať, tento prenosný bar sa vám určite zíde. Okrem toho, že budete mať nápoje vždy pri sebe, budete ich mať aj napriek vysokým letným teplotám poriadne vychladené.

11. Veľká nafukovacia vesta

https://www.amazon.com/SportsStuff-SUMO-SPLASH-GUARD-Combo/dp/B004I1B9XY

Praktické veci, ktoré ti poskytnú bezpečnú zábavu niekde pri vode, sme vymenovali dosť. No čo so zábavou v mori? Ak aj ty patríš k ľuďom, ktorí by všetko radi vyskúšali, ale máš strach, zaobstaraj si túto skvelú pomôcku a zábavy na tvojej dovolenke budeš mať mnoho. Môžeš surfovať s vlastným telom a keď sa unavíš, stačí, keď si ľahneš na vodu a vďaka tejto veste sa nepotopíš.

Zdroj: brightside.me 
Titulná fotka: beachstore.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipné nápisy, ktoré ľudia objavili na štítkoch z oblečenia a úplne im to rozjasnilo deň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME