Sobota 27.11.2021
sk
Milan
cz
Xenie

Dnešná spoločnosť je rovnako ako celý internet preplnená trendmi s naozaj krátkou životnosťou a naozaj sa neoplatí im podliehať. Existujú totižto tisícky ľudí, ktorí na takéto niečo nepekne doplatili, teda najmä, čo sa týka výzvy ohľadom podomáckeho zväčšovania pier.
Za posledné mesiace a roky sme boli na internete svedkami niekoľkých výziev, ktoré nemajú so zdravým rozumom naozaj nič spoločné. Nezostáva nám iné, len sa zabaviť na hlúposti tých, ktorí sa nechali zlákať čarom byť „trendy“ a zachovať si zdravý rozum. Ktorú z týchto výziev by si za nič na svete nevyskúšal?

1. Pery ako Kylie Jenner

Mať zvodné, plné pery je snom mnohých dievčat (a dnes už aj chlapcov). Vďačiť tomu môžeme najmä napichanej papulke Kylie Jenner, ktorá tento trend nastolila. Táto výzva spočívala v tom, odfotiť svoje pery pred a potom, ako sa ich budete snažiť zväčšiť „pricucnutím sa“ k poháru. Ako sme vám už v úvode naznačili, verte nám, že väčšinu výsledkov by ste určite nechceli vidieť.

2. 100 vrstiev hocičoho

josefinlillakas/instagram (https://www.instagram.com/josefinlillakas/)

Či už ide o podkladovú bázu (áno, páni, uvedomujeme si, že nemáte ani potuchy o čom je reč), korektor alebo lak na nechty, rok 2017 sa navždy zapíše do histórie ako rok, v ktorom youtuberi a blogeri na svojom tele nahromadiť všetko možné v 100 vrstvách.

3. Trblietajúce sa brady

thegaybeards / instagram.com (https://www.instagram.com/thegaybeards/)
thegaybeards / instagram.com (https://www.instagram.com/thegaybeards/)

Nadmerné trblietanie nie je len pre dievčatá. O tom nás presvedčili aj títo dvaja týpkovia, ktorí si na tomto trende vybudovali populárny instagramový účet. Prinášajú na ňom pre pánov pravidelne kreatívne tipy, ako si ozdobiť bradu a byť vždy za frajera.

4. Selfie s tľapnutím

TOSUBUCK / twitter.com (https://twitter.com/TOSUBUCK/status/784807354822975488)

Skúšali ste sa už niekedy odfotiť pri tom, ako si tľapkáte? Alebo ešte lepšia otázka – tľapli ste si už niekedy sami so sebou? Verte tomu či nie, táto výzva je v Amerike veľkým hitom.

5. Zoskok z útesu

piamiller / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BO3lZWxAfCh/?utm_source=ig_embed)

Táto „frajerina“ má pôvod vo Veľkej Británii. Napriek tomu, že útesy boli pre tých odvážnejších z nás vždy zaujímavé, dnes je medzi 11-ročnými deťmi vo veľkom trende skákanie z neuveriteľne vysokých útesov a samozrejme tiež fotografické zdokumentovanie tejto veľkej udalosti.

6. Farebné podpazušie

lua_nucci / instagram.com (https://www.instagram.com/p/62YKemH1Q6/?utm_source=ig_embed)

Farbíš si rada vlasy? A čo tak nezostať len pri tom? Podpazušie sa stalo pre mnohých exhibicionistov skvelým miestom na ďalšie experimentovanie s farbičkami.

7. Chlpaté nechty

https://sk.pinterest.com/pin/102105116531283849/

Priamo z prehliadkových mól sa do našich životov dostal aj tento trend. V ochrane nášho psychického zdravia pevne veríme, že jeho životnosť nebude mať veľmi dlhú trvanlivosť.

8. Zalepená tvár

https://sk.pinterest.com/pin/575475658604971301/

Nie je úplne jasné, čo by sa týmto trendom malo dosiahnuť, no sme si istí, že filmové štúdiá, ktoré sa venujú hororovým filmom by v týchto výtvoroch dozaista mohli nájsť inšpiráciu.

9. Škoricová výzva

GloZell/twitter (https://twitter.com/GloZell)

Určite nie je dobrý nápad vdychovať do pľúc jemne namletú škoricu. Ale to budete týmto bláznom hovoriť veľmi zbytočne. Dodnes sa stále nájdu snaživci, ktorí túto výzvu na sebe neprestávajú skúšať.

10. Plank

SuckMyDax/imgur (https://imgur.com/a/lT22p)

Táto výzva nemá nič spoločné s plankom, ktorý robíte v posilke a teda jej zmyslom nie je  žiadny účinok na vaše brušné svaly. Úlohou zúčastnených je, aby zaujali pozíciu planku kdekoľvek sa nachádzajú, dokonca aj na tých najbláznivejších miestach.

11. Falošné pehy

dominiqueldr / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BAK4oHavpaG/?utm_source=ig_embed)

Dnešná doba jednoducho fandí pehám. Tým odvážnejší alebo tým, ktorým ich nenadelila matka príroda, sa ich variácie s trblietkami a farbou ihneď zapáčili. Niektorí si ich už dali dokonca aj vytetovať.

[poll id=“31″]

Titulná fotka: pixabay.com


Ako hodnotíš tento článok?

zuss

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť