11 najšialenejších výziev, ktoré sa kedy šírili internetom

To najdivnejšie z internetových trendov.

Dnešná spoločnosť je rovnako ako celý internet preplnená trendmi s naozaj krátkou životnosťou a naozaj sa neoplatí im podliehať. Existujú totižto tisícky ľudí, ktorí na takéto niečo nepekne doplatili, teda najmä, čo sa týka výzvy ohľadom podomáckeho zväčšovania pier.
Za posledné mesiace a roky sme boli na internete svedkami niekoľkých výziev, ktoré nemajú so zdravým rozumom naozaj nič spoločné. Nezostáva nám iné, len sa zabaviť na hlúposti tých, ktorí sa nechali zlákať čarom byť „trendy“ a zachovať si zdravý rozum. Ktorú z týchto výziev by si za nič na svete nevyskúšal?

1. Pery ako Kylie Jenner

Expressions! 😹Tag Friends. #kyliejennerlipchallenge #kyliejennerchallenge

A post shared by kylie.jenner.lip.challenge👄 (@kylie.jenner.lip.challenge_) on

Mať zvodné, plné pery je snom mnohých dievčat (a dnes už aj chlapcov). Vďačiť tomu môžeme najmä napichanej papulke Kylie Jenner, ktorá tento trend nastolila. Táto výzva spočívala v tom, odfotiť svoje pery pred a potom, ako sa ich budete snažiť zväčšiť „pricucnutím sa“ k poháru. Ako sme vám už v úvode naznačili, verte nám, že väčšinu výsledkov by ste určite nechceli vidieť.

2. 100 vrstiev hocičoho

josefinlillakas/instagram (https://www.instagram.com/josefinlillakas/)

Follow @youlikemakeup . #Repost @ane_li ・・・ After I saw @simplynailogical's #polishmountain video on youtube I just knew I had to try it 😝 If you haven't seen it, go watch it now! 😜 I did this about a week ago, but finished editing it just now 🤗 Anyway, here's 280 coats of nail polish 😏 (9 of which was topcoat and applied off camera cx) In honor of Cristine's love for holo I decided to top my little mountains off with some holo glitter 🌚 ~ Fyi, this is not supposed to look good or anything like that, it's a challenge and just for fun 💁🏻 ~ The dotting tool I used to place the glitter with is from @mitty_burns 🎀 Get 10% off mitty.com.au (direct link in bio!) with my code ✨ANELI✨

A post shared by makeup Tutorials (@youlikemakeup) on

Či už ide o podkladovú bázu (áno, páni, uvedomujeme si, že nemáte ani potuchy o čom je reč), korektor alebo lak na nechty, rok 2017 sa navždy zapíše do histórie ako rok, v ktorom youtuberi a blogeri na svojom tele nahromadiť všetko možné v 100 vrstvách.

3. Trblietajúce sa brady

thegaybeards / instagram.com (https://www.instagram.com/thegaybeards/)
thegaybeards / instagram.com (https://www.instagram.com/thegaybeards/)

Nadmerné trblietanie nie je len pre dievčatá. O tom nás presvedčili aj títo dvaja týpkovia, ktorí si na tomto trende vybudovali populárny instagramový účet. Prinášajú na ňom pre pánov pravidelne kreatívne tipy, ako si ozdobiť bradu a byť vždy za frajera.

4. Selfie s tľapnutím

TOSUBUCK / twitter.com (https://twitter.com/TOSUBUCK/status/784807354822975488)

Skúšali ste sa už niekedy odfotiť pri tom, ako si tľapkáte? Alebo ešte lepšia otázka – tľapli ste si už niekedy sami so sebou? Verte tomu či nie, táto výzva je v Amerike veľkým hitom.

5. Zoskok z útesu

piamiller / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BO3lZWxAfCh/?utm_source=ig_embed)

Táto „frajerina“ má pôvod vo Veľkej Británii. Napriek tomu, že útesy boli pre tých odvážnejších z nás vždy zaujímavé, dnes je medzi 11-ročnými deťmi vo veľkom trende skákanie z neuveriteľne vysokých útesov a samozrejme tiež fotografické zdokumentovanie tejto veľkej udalosti.

6. Farebné podpazušie

lua_nucci / instagram.com (https://www.instagram.com/p/62YKemH1Q6/?utm_source=ig_embed)

Farbíš si rada vlasy? A čo tak nezostať len pri tom? Podpazušie sa stalo pre mnohých exhibicionistov skvelým miestom na ďalšie experimentovanie s farbičkami.

7. Chlpaté nechty

https://sk.pinterest.com/pin/102105116531283849/

Priamo z prehliadkových mól sa do našich životov dostal aj tento trend. V ochrane nášho psychického zdravia pevne veríme, že jeho životnosť nebude mať veľmi dlhú trvanlivosť.

8. Zalepená tvár

https://sk.pinterest.com/pin/575475658604971301/

Nie je úplne jasné, čo by sa týmto trendom malo dosiahnuť, no sme si istí, že filmové štúdiá, ktoré sa venujú hororovým filmom by v týchto výtvoroch dozaista mohli nájsť inšpiráciu.

9. Škoricová výzva

GloZell/twitter (https://twitter.com/GloZell)

Určite nie je dobrý nápad vdychovať do pľúc jemne namletú škoricu. Ale to budete týmto bláznom hovoriť veľmi zbytočne. Dodnes sa stále nájdu snaživci, ktorí túto výzvu na sebe neprestávajú skúšať.

10. Plank

SuckMyDax/imgur (https://imgur.com/a/lT22p)

Táto výzva nemá nič spoločné s plankom, ktorý robíte v posilke a teda jej zmyslom nie je  žiadny účinok na vaše brušné svaly. Úlohou zúčastnených je, aby zaujali pozíciu planku kdekoľvek sa nachádzajú, dokonca aj na tých najbláznivejších miestach.

11. Falošné pehy

dominiqueldr / instagram.com (https://www.instagram.com/p/BAK4oHavpaG/?utm_source=ig_embed)

Dnešná doba jednoducho fandí pehám. Tým odvážnejší alebo tým, ktorým ich nenadelila matka príroda, sa ich variácie s trblietkami a farbou ihneď zapáčili. Niektorí si ich už dali dokonca aj vytetovať.

Loading

Vyskúšal by si nejakú z týchto výziev?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
21 zábavných zlyhaní zachytených v tom najlepšom okamihu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME