Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Kam je človek ochotný zájsť v mene lásky? Je láska naozaj retardovaná? Niekedy za to vskutku nemôžeme, no občas celkom dobrovoľne milujeme totálne vyšinutých ľudí alebo len zaúraduje jedna veľká náhoda a katastrofa je na svete. Okrem bizarných a osudových príbehov tu nájdeš aj skratové konanie zaľúbených jedincov, tak nech ti to slúži ako malý návod k tomu, čo nerobiť kvôli láske. 

1. Istý iránsky muž si nechal vytetovať iniciálky svojej lásky. Na tom by nebolo nič čudné, kebyže si nenechal potetovať vlastný penis. Skončil však s trvalou erekciou a to práve kvôli tomuto tetovaniu. Niekde sa očividne stala chyba, no tomuto chlapovi to takto vyhovuje a operáciu, ktorá by mu prinavrátila zdravie, odmieta.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/woke-37Aw4ilCJuZji)

2. Clifford Cohen naaranžoval balíky sena do nápisu ,,Vezmeš si ma?“. Jeho kamarát mal tej noci len otočiť kľúčom v pripravenom aute a osvetliť túto nádheru. No ten sa však neukázal a tak sa naskytol priestor pre hlúposť Cliffordovho brata, ktorý tie balíky zapálil. Samozrejme, že sa chytilo celé pole a brat budúceho ženícha skončil vo väzení za podpaľačstvo. Ruth, Cliffordova priateľka však povedala to vytúžené ,,áno,“ takže to nedopadlo úplne najhoršie.

3. Thad Roberts pracoval v NASA a chcel sa stať astronautom. Po trojtýždňovej známosti so stážistkou Tiffany sa rozhodli ukradnúť mesačné kamene. Následne si ich strčili pod matrac (veľmi originálne) a tak mali ako prví, sex na Mesiaci. No potom sa ich rozhodli predať na čiernom trhu a na to už prišli agenti FBI. Takže žiadne peniaze, spoločný život a už ani žiaden sex na Mesiaci. Tento príbeh je smutný, napísal sám život.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/poster-imgur-better-call-saul-frdn0r0hUXDTa)

4. Zabalím sa do krabice a pošlem sa svojej priateľke. No čo by už na tom mohlo zle dopadnúť? Muž menom Hu Seng by ti vedel porozprávať. Podľa jeho výpočtov, mal doraziť k priateľke do 20 minút. No trvalo to skoro tri hodiny. Keď jeho priateľka otvorila krabicu, zrejme skoro zinfarktovala. Hu bol už totiž v bezvedomí. Toto prekvapenie mohlo dopadnúť veľmi tragicky, no našťastie to prežil.

5. Predstav si, že konečne nájdeš lásku svojho života. Spriaznenú dušu, chýbajúcu polovičku, ktorú si nakoniec aj vezmeš. No namiesto toho, aby ste žili šťastne až naveky, zistíte, že ste dvojičky. Toto sa stalo jednému britskému páru a sobáš krátko na to anulovali. Nevedno, či sú v súčastnosti v kontakte alebo sa rozlúčili už navždy, no už len tá predstava, že miluješ vlastného brata je hrozná. Ešte horšie však pre nich musela byť spomienka na každé ich telesné splynutie. Ponaučenie znie: ,,Vždy si prever rodinných príslušníkov!“

giphy.com (https://giphy.com/gifs/michael-jackson-popcornjackson-KupdfnqWwV7J6)

6. Nikolas Harbar a Stephanie Pelzner sa rozhodli okoreniť si svoj valentínsky večer. Čo by mohlo priniesť do vzťahu viac vzrušenia ako hra na únos? Nikolas teda zviazal páskou nahú Stephanie a hodil ju do zadnej časti svojho auta. Takto ju vozil po meste, zatiaľ čo robil poslíčka, až si niekto všimol Stephanie v aute a zavolal políciu. Vskutku veľmi ťažké na vysvetľovanie.

7. Nikdy nehovor priateľke, že vieš niečo, čo nevieš. Doplatil na to aj Michael Santos, ktorý tvrdil, že vie lietať. A tak zobral svoju priateľku na miestne letisko a ukradol lietadlo. Naštartoval a aj sa kamsi s nadrozmerným strojom posúval, až nakoniec skončil v poli so sójou. Celková škoda sa vyšplhala na 160 000 dolárov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/justeat-3oEjHJGkUtFQ74aid2)

8. Istý Jordan bol po rozchode s priateľkou veľmi zúfalý. Až natoľko, že presvedčil svojho kamaráta, aby ho trikrát postrelil. Trikrát zrejme preto, aby ukázal, aký je to ,,veľký chlap“. Malo ísť o fingované vlámanie sa a takto dúfal, že sa jeho priateľka k nemu vráti. No situácia sa skomplikovala už po prvom výstrele a musel byť okamžite prevezený do nemocnice. Ani jeho expriateľke, a ani policajtom toto konanie vtipné neprišlo, tobôž nie účelové. Nuž, zúfalý človek robí zúfalé rozhodnutia.

9. Jeffrey Siegel chcel zapôsobiť na svoju priateľku, no ani on si nevybral práve najlepší spôsob. Prehovoril kamaráta, aby ich napadol v parku pri prechádzke, aby Jeff mohol zažiariť tým, že ho premôže a ukáže sa ako pravý hrdina. Nerátali však s tým, že dievča utečie a zalarmuje policajtov, ktorí ihneď poslali hliadky na dolapenie páchateľa. Jeff musel všetko vysvetľovať policajtom a v očiach priateľky bol zrejme za poriadneho tupca. Stať sa totiž mohlo všeličo.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/facepalm-mega-27EhcDHnlkw1O)

10. Ak máš finančné problémy, jednoducho treba predstierať, že ich nemáš. Aké jednoduché. Howard Walmsley vyhral 14 miliónov v lotérii. Iba, žeby nie. To tvrdil svojej manželke, známym a dokonca aj v bankách, ktoré mu schvaľovali plne otvorené účty a poskytovali aj úvery. Po dvoch rokoch a pár podvodoch došiel na psa mráz. Na počudovanie ho jeho žena neopustila. Stojí pri ňom a tak si aspoň môže povedať, že tú životnú lotériu aj vyhral.

11. Tom Blauvelt chcel len zapôsobiť na rodičov svojej priateľky. Predstieral, že mu jeho zosnulá teta odkázala obrovské sídlo a pozval všetkých na večeru. Zrejme ostal nemilo prekvapený, keď sa pôvodní majitelia vrátili domov a našli cudzích ľudí v ich dome. Tom bol obvinený z porušovania domovej slobody a zo sexuálneho zneužívania. A prečo sexuálne zneužívanie? Jeho priateľka mala len 15 rokov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/movie-the-rock-michael-bay-l0G18lMKSLQ4wXToI)

Zdroj: sarcasm.co
Titulná fotka: pexels.com


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.